Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

hayırlı olsun yavas yavas gebelık oluusyor :) rabbım saglıkla kucagına nasıp etsın.benım 22 idi.adet gordum tekrardan yaptım deger dustu 5,1 e dusuk yapmısım henuz doktoruma gorunmedım ama tahlıl yolu ıle sonuc buraya cıkıo

Kizlar bende kan verdim sonucu bekliyorum
19 kasimda 85
23 kasimda 800
cikmisti. Sat 30 ekim
bat 24 kasim

Kızlar daha öncede yazmıştım 19 kasım kasım kan değerim 284.51 çıkmıştı. Doktor 10 gün sonra hastanede ultrasonda baktırırsın demişti. Sat 17 ekimdi. Sizce çok geç değilmi, pazartesi günü gittiğimde kalp atışını duymam mümkün mü ?

hayırlı olsun yavas yavas gebelık oluusyor :) rabbım saglıkla kucagına nasıp etsın.benım 22 idi.adet gordum tekrardan yaptım deger dustu 5,1 e dusuk yapmısım henuz doktoruma gorunmedım ama tahlıl yolu ıle sonuc buraya cıkıo
Allah yardımcın olsun, en azından dahmbera fazla ilerlemeden, küretaja gerek kalmadan olması çok iyi, Allah gönlüne gore sağlıklı bebişler nasip etsin

Kizlar nolur yardim edin bugun adet gunumdu gelmedi idrar testi yaptim pozitif çıktı kan testi de 21.80 ne demek sizce daha cok mu yeni yumurtlamamin üstünden 14 gun geçti:sss

Kizlar nolur yardim edin bugun adet gunumdu gelmedi idrar testi yaptim pozitif çıktı kan testi de 21.80 ne demek sizce daha cok mu yeni yumurtlamamin üstünden 14 gun geçti:sss
Hayırlı olsun canım. Tabi ki daha çok yeni sonuçta daha 15 günlük falan iki gün daha bekle sonra tekrar yaptır testi ☺

Hayırlı olsun canım. Tabi ki daha çok yeni sonuçta daha 15 günlük falan iki gün daha bekle sonra tekrar yaptır testi ☺
Bu arada daha ultrason da göremezsin sen iki güne bir kan tahlili ver değerini takip et. Değerin iki güne bir düzenli olarak iki katı artması lazım canım

X