ok etkili Bitki aylar..

emecull

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2009
64
1
39
ben kulandıgım bıtkı caylarıyla ve duzenlı yemeyle çok rahat kılo verdım bence onemlı olan su içemeyen arkadaslar bu bıtkı caylarından hiç olmazsa içerlerse etkısını gorceklerdır. çok aşırı kılosun olan kişiler için degıl ama 5 8 kılo arası vermek ısteyenler için ıdeal .

pardon arkadaslar dalıp telefona unutmuşum:kedi: belkı hepınızın bıldıgu caylar sular bunlar ama içiliş tarzı pışırmesı surelerı çok muhım bu çaylarda. ben ahmet marankının konferansına gıtmıştım ordan edındıgım bılgıydı bu. kırazsapları -maydonozun sapı - yesıl cay - mate salatalık kabugunun suyu -ayrık kök--ü arpa- mısır puskulu bunlar çok etkılı bıtkıler ve saylardr ve yan etkılerı hiç yoktur. artı kulanılmaması ve zararlı lan bıtkı sınameke adlı bıtkının iinde oldugu caylardan uzak durun sallama form caylar onların ıcındede varsa almayın. çunku bagrsakları tembelestrıyor ve unutmayınkı ıshal olarak bagırsakları çok boşaltarak kılo verılmez. kabız olarakda kılo verılmez. kabızlık sorunnuz varsa once onu haletmek gerekıyor vucuta toksın varsa once ondan arınmak gerekıyor eger bı kışı zor kılo verıyorsa yanı metobolızma vs yavas olabılır ama vucutakı toksınlerden arınmadan kılo verılemz. bunlar konferansdan ogrenıp aldıgım notlar. artık elma sırkesı ıle bılınen bı yanlış var o ballı elma sırkesının uyumadan once için bakın nasıl farkedıyo çogu kışı yemek oncesı içıyor buda yanlış. uyku oncesı içilınce metobozma gece calışmadıgı için bu karsımım calışmasını ve yag yakımını arınmayı saglar. kolum yoruldu mafoldumbenyazmaktan umarım işe yararyerimseniben

baslık actım ordan yazsak daha saglıklı olcak sanırım boyle darmadagınık gıbı oluyor gıbı gelıyor. kilo veremıyorum dıyenler lutfen buraya dıye baslık var okursanız ordan dvam edelım ıstersenız yada merak etıklerınızı sorarsanız daha net bılgı verebılırım kulandıklarımla ılgılı

X