Dudak Makyajı Doal yntemlerle dudak dolgunlatrmak

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

cybernuran

just say YES <")))><
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2008
1.263
6
37
2 türlüdür kendiler;

1- kullanılmayan yumuşak uçlu diş fırçanıza yarı nohut büyüklüğünde viks sürüp 10 dk.
kadar nazikçe masaj yapın karıncalanma hissedebilirsiniz endişelenmeyin.

2- günde 2 defa karanfil yağı ve kakao yağını eşit miktar karıştırıp dudaklara sürün.
dudaklarınızın hem kokusu hem görünüşü hemde yumuşaklığı hayret verici
derecede düzelmiş olacaktır.

öptüm sizi canlarım sevgiler saygılar :eek:

bunlar yada dudak dolgunlaştırıcı olarak bildiimiz şeyler dudakları alerji altına alarak şişirio ama..1.cisi bşey diil ölü hücrelerin gtmesini sağladığı için dolgunlaştırıyo ama diğerleri dudaklarda geçici reaksiyon sonucu oluyo...tek ol dudak dolgusu ooofoff:teselli:

denedim dudakları pembeleştiriyo biraz hemde şişiriyo ama alerji filan yapmadı hiç azcık yanma oluyo
sürerken ama sonra şişiyo hakkaten ve dudaklarınız yumuşacık oluyo benim ark. dudak dolgusu
yaptırdı 300 ytl ye 2 yıllık onuda tavsiye ederim kalıcıya hiç gerek yok çokta güzel oldu ama yapan yer
önemli bide doktorunuzla konuşun yaptırıcaksanız 6 ünite yerine 3-4 ünite filan dolgu koysun hem
maliyet düşer hemde doğal durur muck canlarım

:eek:

denedim dudakları pembeleştiriyo biraz hemde şişiriyo ama alerji filan yapmadı hiç azcık yanma oluyo
sürerken ama sonra şişiyo hakkaten ve dudaklarınız yumuşacık oluyo benim ark. dudak dolgusu
yaptırdı 300 ytl ye 2 yıllık onuda tavsiye ederim kalıcıya hiç gerek yok çokta güzel oldu ama yapan yer
önemli bide doktorunuzla konuşun yaptırıcaksanız 6 ünite yerine 3-4 ünite filan dolgu koysun hem
maliyet düşer hemde doğal durur muck canlarım

:eek:

arkadasin nerede yaptirmis cybernuran zemuszemus

viks mi... akannehir ıııyyğğğ çok pis kokuyoo..:sinifsinif: ama denek gerek. güzel fikir..

yağ enjekte ettirince kalıcı oluomuş ama cesaret ister herkese yakışmıo,çoğu ördek gibi gezio ortalıkta sekil a demet şener

rarkadaşlar mrb. ben yeni üyeyim bende bilgilerimi sizlerle paylaşmak isterim bende diş fırcasına viks deiilde vazelim sürüp yapıyorum çok harıka oluyor dudaklarım deneyin görün :KK51:

dudaklarım ince değil fakat dolgun olmalarını isterim bende ilkini deneyeceğim teşekkürler :)

:KK16:merhaba arkadslar bende uzun bı suredir bu konuyu arastrıyodum burda yazılan hemen hemen her tavsıyeyı denedım ama hıcbırı kalıcı bı cozum olmadı ne yazıkkı:KK76:1 hafta once touch me lıp balm dıe bı urun aldım denemek ıcın .banamı ole gelıyo bılmıyorum ama dudaklarımı hıssetmeye basladım acıkcası tam dolgunlugu 15 gun sonra verıomus sanrım beklıyorum bekledıgım gbı olumlu bı sonuc olur umarım

viks soğuk algınlığında sırta sürülüyo yakıyor sırtı ve soğuğu alıyordu. en son çocukken kullamştm. dudakgta işe yarayacaına inanıyorum. eczaneden bulabilirsin cnm

viks mi :ssss bence viks pek iyi gelmez gibi geldi yakar :s:S vazelin daha iyi olabilir. Ben de önceden haftada bir dudaklarımı fırçalıoyrdum ama üzerine bişi sürmeden, sonra da nemlendirici krem sürüodum. çok iyi geliyordu, herkes de dudaklarımı beğenir :KK52: bakım en azından dolgunlaştırmasa da.

arkadaslar merhaba soyle tavsıye verebılırımkı bır yerde okumustum .kırmıızı acı bıberle cok az bır mıktar suyla ezın dudaklarınıza surun yaktıgı ıcın kabartıyo kızartıyo ve dolgunluk verıyor uzerıne sadece parlatıcı surup cıkabılırsınız. bazılarının tenı hassassa denemeyın bırde bırsey olur :):18:

viks soğuk algınlığında sırta sürülüyo yakıyor sırtı ve soğuğu alıyordu. en son çocukken kullamştm. dudakgta işe yarayacaına inanıyorum. eczaneden bulabilirsin cnm

Vicks ve vazelini karıştırıp diş fırçası ile fircalamakta fark ettrck kadar dolgunluk veriyo :KK66:),tarcin Vazelin karışımı da buna benzer etki yapiyo

X