tüp bebek yaptıranlar....

yexsxbxux

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2007
1.274
10
42
tüp bebek yaptıran arakadaşlar... nerde yaptırdınız (hem şehir olarak hemde kurum olarak) söylermisiniz... ben şu anda tüp bebek için araştırma içerisindeyim iyi bir yer nerde??? şartları nasıl falan...ve bu konuda yorumlarınızı bilgilerinizi yazarsanız bana çok yardımcı olacaksınız... 2 yıldır evliyim ve doktor konusunda şu 2 yılda gitmediğim doktor kalmadı... ve doktor işi bence şans işi birazda...ve ben bu konuda çok şansızım...karşıma istediğim gibi bir doktor çıkmadı.. ne olur sorularımı cevapsız bırakmayın lütfen...senağlama

tüp bebek yaptıran arakadaşlar... nerde yaptırdınız (hem şehir olarak hemde kurum olarak) söylermisiniz... ben şu anda tüp bebek için araştırma içerisindeyim iyi bir yer nerde??? şartları nasıl falan...ve bu konuda yorumlarınızı bilgilerinizi yazarsanız bana çok yardımcı olacaksınız... 2 yıldır evliyim ve doktor konusunda şu 2 yılda gitmediğim doktor kalmadı... ve doktor işi bence şans işi birazda...ve ben bu konuda çok şansızım...karşıma istediğim gibi bir doktor çıkmadı.. ne olur sorularımı cevapsız bırakmayın lütfen...senağlama

canım antalya ÖZEL ANADOLU HASTANESİ eğer sigortanız varsa senin yada eşin sana baktırıyorsa devlet ilaçları ve tedavi ücretinin bir kısmını karşılıyor süper bir ekip ben tavsiye ederim kredi kartına dört taksitte yapıyorlar istersen internetten araştır biraz:1hug:

Canim Ben Istanbul Anadolu Yakasi Umut Tüp Bebek Merkezinde Tedavi Görüyorum Ilaç Dahil Toplam 4000 Ytl ücerti Dr Enver Kurt Ben çok Memnunum.
şimdiden Bol şans Allah Yardimcin Olsun

çok saol canım ya... doktor konusunda ben çok saşsızlıklar yaşadımda...şimödide tüp bebeğe karar verdik araştırıyorum... benim için adana olması daha önemli yakınlık açısından..ben iskenderundayım...

slm arkadaşlar bende özel ankara tüp bebek merkezinde yaptırdım mikro ama negetifle sonuçlandı ama adet olmadım 2 gün günüm geçti acaba nezaman olurum cvp yazarsanız sevinirim

canım ben ankara da maya tüp bebek merkezinde özel yaptırdım ilaçlar 2500 tuttu tedavide 3000 sanırım misafirhanesi falan var ben herkese tavsiye ediyorum inşallah sanada umut olur

canım öncelikle allan dileginizi verir inş ben ankara mayada yaptırdım çikolata kistim var ve ilk deneme tuttu şuan 6. haftanın içindeym ama düşük riski var işte korkuyorum inş olmaz bişi mayada dr adnan hoca var onu tavsiye edrim benim bütün tedavimi o yaptı cok iyi bi insan tedavi ücreti ise ilk tüp bebek yaptıracaklara 3000 tl olması lazm internet sitesine gir araştır bi tlfon et bakalım kafana yatarsa gidersin allah hepimizin yardmcısı olur inşzemuszemusopuyorumnanaktan

canım ben ankara da maya tüp bebek merkezinde özel yaptırdım ilaçlar 2500 tuttu tedavide 3000 sanırım misafirhanesi falan var ben herkese tavsiye ediyorum inşallah sanada umut olur

canım bende mayada yaptırdım ilkinde tuttu senin de tutmuştur inş

aranıza yeni katıldım.bende ilk tüp bebek denemesinde malesef negatif sonuç aldım.ancak doktorum bu tedavinin kümülatif olarak başarı oranının takip eden tedavilerde artacağını söylemişti ve bende ona inanmak istiyorum.2 . denemede sizce şansımız ne kadardır deneyenler beni aydınlatırsa sevinirim...
sorun eşimin değerlerinin kalitesiz ve düşük oluşu.o testleri çok okumayı bilmiyorum ama baya az sayıda hareketlisi varmış.ankarada anatolia tüp bebek merkezi dr bülent traşın hastasıyız.o da çok samimi bir şekilde hiç vakit kaybetmeden tedaviye başlamamız gerektiğini söyledi bizde hemen başladık ama dediğim gibi ilk deneme hüsran oldu

bir sorum daha olacak sitedekilere...tedavime istanbulda devam etmek istersem tavsiye edecekleri doktorlar kimlerdir???

canım öncelikle allan dileginizi verir inş ben ankara mayada yaptırdım çikolata kistim var ve ilk deneme tuttu şuan 6. haftanın içindeym ama düşük riski var işte korkuyorum inş olmaz bişi mayada dr adnan hoca var onu tavsiye edrim benim bütün tedavimi o yaptı cok iyi bi insan tedavi ücreti ise ilk tüp bebek yaptıracaklara 3000 tl olması lazm internet sitesine gir araştır bi tlfon et bakalım kafana yatarsa gidersin allah hepimizin yardmcısı olur inşzemuszemusopuyorumnanaktan

meraba bendede çikolata kisti var 5 cm aşılama oldum ama tutmadı şimdi tüp bebek düşünüyorum, fakat bana önce amaliyat olup çikolata kistini aldırmam sonra tüp bebek denildi ,sizin kistinizin büyüklüğünü öğrenebilirmiyim .bu şekildede hamile kalınıyorsa direk tüp bebek yaptırabilirim sanırım cevaplarsanız sevinirim.

merhaba arkadslar ben yenı katıldım arnıza.doktorum tup bebek dedı.cunku ben polıkıstık over hastasıyım.o hastalıgı yola koyduk ama omur boyu bnmle hıc bır zman yok olmazmıs.ama yumurtlamam falan yoluna gırdı doktorun dedıhıne gore yuzde seksen hamıle kalabılırmısım.ama esımde de sorun cıktı sperm sayıları dusuk ve kalıtesızmıs.bu sebeplerden dolayı tup bebege karar verdı doktorum.sımdı sorum su olacak acaba tup bebek yaptırıldıgı zman tutması yuzde kac ve ne zmandan sonra hamılelık ogrenılır

arkadaslar bı sıte gelen kımseler yok mu sımdı hepınız tup bebek yaptırdıkdan sonra hamıle mı kaldınız

size istanbulda yardımcı olabileceğime inanıyorum.merkezleri yakından tanıyan bir sağlık sorumlusu olduğumdan yardımcı olurum, maddi imkanlarınıza uygun olarak istanbulda size uygun gelen seçenekler doğrultusunda merkezler önebilirim. maddi anlamda imkanlar da sağlarız (indirim).:dance:
eğer arzu ederseniz mailimde cep telefonunuzu da belirtebilirsiniz. sevgiler&saygılar

gebe kalınımı transferden 12 gün sonra mutlaka kan tahliline göre öğrenilir. gebe kalma durumu anne adayının yaşına, yumurta rezervine ve baba adayının spermde istenilen durumlarına (hız, şekil,sayı) göre değişir.

slm arkadaşlar bende yeni üye oldum.bende 4senelik evliyim.evliliğimin ilk senesinde bir düşük yaptım;kürtaj oldum.sonra olmadı.rahim filmi çekildim kan testleri yaptırdım bişey bulunamadı.sonra 4 kaez çatlatma iğnesi vuruldum olmadı. sonra ilk aşılama oldu(erol tavmergen)tutmadı.2.aşılama smyrana(bayraklı bilgen bey)oda tutmadı. böylece 4 sene geçti.şu an bişey yok.tüp bebek yaptırmayı düşünüyorum.rapor çıkarayım diyorum.çünkü çalışıyorum 5 senelik sigortamda var ama nasıl yapmalıyım.bilmiyorum.nerde tüp bebek yaptırayım onuda bilmiyorum
şuan beklemedeyim
yardımcı olunnnnnnnnn lütfen..........

slm arkadaşlar bende yeni üye oldum.bende 4senelik evliyim.evliliğimin ilk senesinde bir düşük yaptım;kürtaj oldum.sonra olmadı.rahim filmi çekildim kan testleri yaptırdım bişey bulunamadı.sonra 4 kaez çatlatma iğnesi vuruldum olmadı. sonra ilk aşılama oldu(erol tavmergen)tutmadı.2.aşılama smyrana(bayraklı bilgen bey)oda tutmadı. böylece 4 sene geçti.şu an bişey yok.tüp bebek yaptırmayı düşünüyorum.rapor çıkarayım diyorum.çünkü çalışıyorum 5 senelik sigortamda var ama nasıl yapmalıyım.bilmiyorum.nerde tüp bebek yaptırayım onuda bilmiyorum
şuan beklemedeyim
yardımcı olunnnnnnnnn lütfen..........

ben şuanda tüp bebek raporumla 2.tedavimdeyim.tüp bebek raporunu herhangi bir üniversite hastanesinin tüp bebek bölümüne başvurup alabilirsin canım.almış olduğun raporla sgk ile anlaşmalı özel merkezlerde indirimli olarak tedavi görebilirsin.tabi rapor almak için bazı şartların şağlanması gerekiyor.
ben şuanda ankara güven hastanesi dr.sarp özcan'a gidiyorum..

X