Erkeklerin en sevdigi sa rengi

yok hayata gel antalyaya bütün türk erkekleri evleniyor o sarışın rus kızlarıyla hepsindede melez bir bebek kucaklarında... zaten,.saç rengini beğenmezse itici bulsalar zaten evlenmezler...
aslında buçok göreceli. bazı erkek arkadaşlarım sarı illaki derken,bazılarıda esmer ve koyusaç derdi... hatta bir arkadaşımın kocası ıilla sarı boya diye tutturmuştu kıza..
yani kişiye ve zevklere göre değişiyor...
bak benim babam sarı severdi. ve annem platin saçlıydı...zevk meselesi bu...

tamamde bu hırs neden kafamçokkarıştı
benim erkek arkadasımda kızıl sever ama ben suan kızıl saclı degilim ama illa yok kızıllar kotu vesaire demiyorum... sen sarısın oldugun icin herkes sarısınları sevmek zorunda da degil sadece platin cok yapay duruyor ama koyu sarı renkler gayet hoş...

erkeklerden çok siz sarı saça takmış durumdasınız nedir bu kadınlardaki sarı saç çekemezliği anlamıyorum bırakın isteyen istediği renge boyatsın

kim cekemiyor delikafadulden
sarısınlarda cok alıngan oluyor ayol kaydirigubbakcemile3

esmer bayanları tek geçerim belki de ben de esmer olduğumdandır ama bitanem de esmerleri sever vala a.s

bence erkekler doğal olan saç rengine hayrandırlar.ne kadar erkek arkadaşım varsa bunu hep söyler ,eşimde dahil...ama beyazlar varsa kendi renginde boyatmak sonuç olur belki.hele ki zorla sarışın olmak nadir olarak beğenen vardır ama erkekler için çok yapay ve sıradan.bunu ben değil benim çevremdeki erkekler söylüyorrrr :nazar:

bencede

hanımlar kadın güzelse alımlıysa saçı ne renk olursa olsun erkekler beğenir bunlar neden bu kadar kalıp haline getirilmeye çalışılıyor anlamıyorum :bbo:

Moon sanırım önceden kızıla boyatmışsın saçını,haklısın çok akıyor bakımı çok zor ama güzel renk meret,beyaz tene çok yakışıyor di mi :içelim:

Moon sanırım önceden kızıla boyatmışsın saçını,haklısın çok akıyor bakımı çok zor ama güzel renk meret,beyaz tene çok yakışıyor di mi :içelim:

ates kızılı yapıyordum ben eskiden cok aktıgı icin devam etmedim....
beyaz ten ve yesil farla super oluyodu ya opuyorumnanaktan

owww evet kızıl beyaz tene çok yakışır özellikle şu doğal kızllar koyu olmayanlar nefis duruyor :icecream:

sarı boyatanlar hiç ddogal durmuyo bence...ama yakışana cidden yakışıyo buna lafım yok...
benim bi arkadaşm boyattı platin mesela,bakan bidaha bakıyo...
erkekler herzaman dogal olanı begenirler diye düşünüyorum...
saç boya,göz lens daha ne kaldı :1closedeyes:
sevgilimde dogal sarışınlar hoş olur,boyatanlar değil demşti...
kendim bugday tenli oldugumdan kızılı hiç düşünmedim :))
hiç boyatmadım ama erkeklerin zevkine göre yaptırcagımı da hiç sanmıyorum sositososito

kızıl mı seviyolarmış...

neden sarıların peşindeler o zaman? garip bi araştırma. katılmıyorum.

Sonuçlara katılmıyorum gerçekte %60 civarı sarı oranı olduğunu sanıyorum
benimkine sordunuzmuda siyah diyor ama benim saçımı zorla sarıya boyattırıyor neden diyince sen açık tenlisin sarı doğal duruyo siyah yakışmaz cart curt......

istatistiklere göre kızılmıs ama benim bildiğimde sarısın seviyorlar kaydirigubbakcemile2

kahve tonları da en az beğenilenmiş demek ki ben o yüzden ede kaldım kaydirigubbakcemile3 naniknanik

Bence de doğallıktan hoşlanırlar.Ama arada bi değişiklik gerekiyo:)Bazılarının da takıntısı vardır,illa esmer olsun ya da sarışın olsun diye.Kişiye göre değişir tabi..

X