2014 ikiz anneleri

arkadaşlar bugün dr a gittiğimde oğlan da kist var dedi 6 mm

8 mmolunca kork dedi ve bu kist her bebekte olurmuş 22. haftalarda kaybolurmuş kaybolmazsa kork dedi

ama bu kist nedir kaybolmazsa ne olur hiçbir şeye cevap vermedi:KK43:

bu konu hakkında bilginiz var mı

arkadaşlar bugün dr a gittiğimde oğlan da kist var dedi 6 mm

8 mmolunca kork dedi ve bu kist her bebekte olurmuş 22. haftalarda kaybolurmuş kaybolmazsa kork dedi

ama bu kist nedir kaybolmazsa ne olur hiçbir şeye cevap vermedi:KK43:

bu konu hakkında bilginiz var mı

Benim oğlanlardan birinin beynşndede vardı canım kist...yanlış hatırlamıyosam 18. haftada görmüştü doktor.ama demişti büyük ihtimal kaybolcak diye...1 ay sonraki kontrolde kist falan kalmamıştı korkma sende rahat ol.

Kullanırsın kız ne var:)çoğu bebek araba yolculuğunu sver zaten:)oturtursun koltuklarına ellerine bi oyuncak tamamdır:))ben çok heveslşyim valla ilk arabam daha benim onun heyecanı var:)yazın bebişlerle gezeriz diyorum:)alışsınlar gezmeye onlarda

araban hayırlı olsun canım :) güle güle kullan..

Kızrlar ya ben hep kız ismi bulmuştum bugün erkek olmaları süpriz oldu ne koycam ben şimdi :)) Oğlumun ismi Emir. Güzel ve anlamlı böyle dolu dolu isim olsun istiyorum yardımınıza ihtiyacım var :)

2 hafta sonra doktorum cinsiyetleri söylicek bakalım hayırlısı olsun beyazcım kaç kilo aldın ben hamilelikten sonra 2 kilo almışım

Ben 53 le başladım ama 2 kilo verdim canım henüz hala 51 kiloyum ama bu aralar iştahım fena degil belki alırım artık.. Benim bi dahaki randevu 1 ay sonra artık sabredicez görücez erkek dedigi erkek miymiş öteki neymiş:KK66:
Bide bu aralar bebeklerimin uyandığını hissediyorum sanki özellikle sabah namazı icimi tirmaliyo gibi oluyolar sende boyle bise hissediyo musun?

Kızrlar ya ben hep kız ismi bulmuştum bugün erkek olmaları süpriz oldu ne koycam ben şimdi :)) Oğlumun ismi Emir. Güzel ve anlamlı böyle dolu dolu isim olsun istiyorum yardımınıza ihtiyacım var :)

Hayırlı olsun:) iki oglus daha :) valla herkesde bi oğlan bi oğlan:) masallah diyelim o yüzden isim kıtlığı var sanki:) benim de biri oğlan gibi dedi şimdiden ister istemez düşünüyorum ama bulamadım isim falan:)

araban hayırlı olsun canım :) güle güle kullan..
Sağol canım benim
Eymen koy sende:))aras ve deniz isminide çok beğeniyorum ben

Hayırlı olsun:) iki oglus daha :) valla herkesde bi oğlan bi oğlan:) masallah diyelim o yüzden isim kıtlığı var sanki:) benim de biri oğlan gibi dedi şimdiden ister istemez düşünüyorum ama bulamadım isim falan:)

Saol canım benim teşekkürler hayırlısıyla saglıklı bi şekilde hepimiz evlatlarımızı kucagımıza alalım. kıza kendimi odaklamışım demekki hep kız ismi bulmuştum şimdi afallıorum :)

Amin canım teşekkür ederim
İşte canım bende arabadan takıp çıkarmayla uğraşmayalım diye ewe ayrı almaya karar verdim.ev tipi olanlarda çok gzl...arabamın markasınımı soruyosun:)opel corsa aldık:KK9:
güle güle kullan tatlm,kazasız belasız:nazar:
Bende araba koltuğu olanlardan almak zorundayım çünkü araba kullanan birisiyim ama bebişlerle nasıl kullanırım o zaman araba bilmiyorum:26: bu gün bile dışarı çıktım karnımın kasılmasından zor kullandım valla
ben oğlumdada kullandım evet biraz pahalıda olsa kaliteli almaktan yanayım bazı testlerden geçmiş güvenlikli bir koltuk almak gerekiyor arabada kullanılacağı için iyi bir şey olsun istiyorum bakalım daha araştırıyorum bir yandaşda çocuk arabasına uyumlu olan bir marka bakıyorum daha anlayacağınız bende karar veremedim
çocuk arabası bende kışın ihtiyaç duymam dedim ama eşim olmaz dedi biz genelde haftasonları dışarı çıkıyoruz alışveriş merkezi falan gidiyoruz bize lazım dedi eve kapanmayız dedi diğer çocukların da var dedi alışsınlar gezmeye ikizlerimiz artık:KK31:
kesinlikle haklısın,güvenilir olması çok önemli...gezsinler tabi bol bol minişlerimiz.:KK16::KK16:
Kızlar merhaba.sabah kontrolüm vardı bebeklerim cok şükür gayet iyi hiç bir problem yok.biri 206gr biri 197 grdı.yanlız cok kilo almışım 40 günde 5 kg almışım :KK43: kiloma dikkat etmem lazım nasıl aldım bilmiorum okadar kiloyu şişim galiba.he bide cinsyetlerimiz belli oldu %100 erkek.40 gün önce gittimie kız gibi demişti doktorum bugün erkek oldugu kesinleşti.Biraz onu şoku var tabi :) hayırlısıyla 2 tane daha oglum olcak(tek yumurta).Evde 4 erkek olucak yandımki ne yandım :))
gözün aydın canım:nazar::nazar: toplam kaç kilo aldın?
2 hafta sonra doktorum cinsiyetleri söylicek bakalım hayırlısı olsun beyazcım kaç kilo aldın ben hamilelikten sonra 2 kilo almışım
oh maşallah 2 kilocuk mu?:nazar::nazar:
seybilcim ;ben arif hocadan randevu alamadım,çok yoğunmuş.saolsun drum almış randevumu ama fiyatı konusunda hiç bir fikrim yok:)

Ben 53 le başladım ama 2 kilo verdim canım henüz hala 51 kiloyum ama bu aralar iştahım fena degil belki alırım artık.. Benim bi dahaki randevu 1 ay sonra artık sabredicez görücez erkek dedigi erkek miymiş öteki neymiş:KK66:
Bide bu aralar bebeklerimin uyandığını hissediyorum sanki özellikle sabah namazı icimi tirmaliyo gibi oluyolar sende boyle bise hissediyo musun?

yok hiç bi şi hissetmiyorum bazen dinliyorum canım ama yok çıt yok benimkilerden :KK1: bana da doktor biri erkek olabilir ama emin değilim ihtimal demişti diğer gittiğimde kendini gösteririse belli olur canımm ben vajinal jel de proloton depot iğne de kullanmıyorum doktorum sadece vitamin al dedi decavit kullanıyorum başka bi şey yok sen şimdi ne kullanıyorsun hangi

güle güle kullan tatlm,kazasız belasız:nazar:

kesinlikle haklısın,güvenilir olması çok önemli...gezsinler tabi bol bol minişlerimiz.:KK16::KK16:

gözün aydın canım:nazar::nazar: toplam kaç kilo aldın?

oh maşallah 2 kilocuk mu?:nazar::nazar:
seybilcim ;ben arif hocadan randevu alamadım,çok yoğunmuş.saolsun drum almış randevumu ama fiyatı konusunda hiç bir fikrim yok:)

evt az almışım gibi ama göbek öyle demiyor daha önceden göbüşüm var o yüzden beni gören aaaa bebek kendini belli ediyor diyor :KK1: defnedeki kendi doktorun mu arif hocaden almış randevuyu bu ne iyi doktor kısss başka doktorda randevu almış walla süper ben daha aramadım bakalım ne dicek bana ..özel muayene mi açmış yoksa mkü ye mi gideceksin

Enes, Eray :))) aklima ilk gelenler uç bebişinde E ile başlasin dedim :KK1: bu arada gözün aydin topigin erkek nüfusu artiyor :21: oğlun kaç yasinda Canim?

Günlük 200 mg üç sefer kullaniyorum kapsülü fitil olarak, 15 gün sonra randevum 12. Haftalarda kesiliyor mu :26: (jelde ayni sekilde)... O kesilince iğne falan veriliyor mu? Sanki depot iğneye daha ilerleyen zamanda başlamışınız?

Bir de demir hapına kaçıncı hafta başladiniz? Demir eksikliği çıkmasa da verildi mi? Birde hangi ilacı kullaniyorsunuz:KK16:
Çok soru sordumm :KK17::KK17::KK17:

evt az almışım gibi ama göbek öyle demiyor daha önceden göbüşüm var o yüzden beni gören aaaa bebek kendini belli ediyor diyor :KK1: defnedeki kendi doktorun mu arif hocaden almış randevuyu bu ne iyi doktor kısss başka doktorda randevu almış walla süper ben daha aramadım bakalım ne dicek bana ..özel muayene mi açmış yoksa mkü ye mi gideceksin
evet canım hülya doktor almış randevumu:KK16::KK16: mkü de canım maalesef:KK20:
Günlük 200 mg üç sefer kullaniyorum kapsülü fitil olarak, 15 gün sonra randevum 12. Haftalarda kesiliyor mu :26: (jelde ayni sekilde)... O kesilince iğne falan veriliyor mu? Sanki depot iğneye daha ilerleyen zamanda başlamışınız?
Bir de demir hapına kaçıncı hafta başladiniz? Demir eksikliği çıkmasa da verildi mi? Birde hangi ilacı kullaniyorsunuz:KK16:

ben jeli 15.haftada bıraktm ve hemen iğneye başladım canım.12.hafta en büyük hayalimm jelden kurtulmaktı.:KK53::KK53:
demir ilacına 8. hafta başladım çünkü kan değerlerim düşüktü.
ilacın adı gyno-feron

Son düzenleme:

aksucum progesteron 9.haftada biraktimm..doktorum kanaman yoksa stres sinir dedin gibi yaptiysa birakk dedi fazla progesteronda zararliymiss..cok sukur cokk rahatladim.prolut depotta gecen hafta vurundumm.bi hafta koruyo seni o igne bebisin dusmesinee engel.kalcadan vurunuyosunn...

X