Tylere kkten zm, limon, tuz ve nane

bende bugun göbeğimi alacağım orayada limon sürim bakalım işe yarayacak mı?bu arada kızlar siz bu mecitefendiyi hiç duydunuz mu bende işe yarıyor galiba???

teşekkürederim bu yöntem kışın daha ii galiba çünkü bende göz nezlesi var gözüme sürüyodum yanlışlıkla bıyk bölgemede geldi acayip yandı kıpkırmızı olmuştu bacağımda dernerken yüzümede sürdüm hiç bişi olmadı.kışın limondaha ii vazgeçmek yok yola devam :KK1: inş bizimkide geçikir canim67

nasil anlamadim, sen goz nezle oldugun zaman limon suyumu suruyrsun gozune????? yoksa ben mi yanlis anladim?

yas kis la alakasi yok bence.. yazin terliyoruz yani ter bezlerimiz daha cok fonksyon halinde (kisinda taibiki) ve surdugumuz limon+tuz terle karisiyrdur belki o yuzden fazla yanma olmuyr

nasil anlamadim, sen goz nezle oldugun zaman limon suyumu suruyrsun gozune????? yoksa ben mi yanlis anladim?

yas kis la alakasi yok bence.. yazin terliyoruz yani ter bezlerimiz daha cok fonksyon halinde (kisinda taibiki) ve surdugumuz limon+tuz terle karisiyrdur belki o yuzden fazla yanma olmuyr

evet limon en iyi mikrop kırcıdır o kadar hastane gezdim hiçbiri işe yarmadı ama limon gözümü temizliyor.mikroptan dolayı oluşuyor göz nezlesi bende baharda değil. olabilir belkide ice temizledikten sonra mı sürsek yani neden suya vurmuyoruzki bacaklarımızı ben o kısmı anlmadım:dance:

evet limon en iyi mikrop kırcıdır o kadar hastane gezdim hiçbiri işe yarmadı ama limon gözümü temizliyor.mikroptan dolayı oluşuyor göz nezlesi bende baharda değil. olabilir belkide ice temizledikten sonra mı sürsek yani neden suya vurmuyoruzki bacaklarımızı ben o kısmı anlmadım:dance:

:-S goz bebegine deydigi zmn yakmiyrmu, ne garip. mkrop kirici ama dikkat et yinede,.

neden su deydirmeme konusunuda bende bilmiyrm acikcasi... mantik olarak 2. kez karisimi surmeden once gzl'ce kesme yapmak daha akila yatiyr.. hem cildi temizlemis oluruz hemde tekrar karisimi surmus oluruz.. ne biliyim valla uyduk yapiyrz :-))

Suriye'li bir doktardan öğrendim; ağdadan sonra rafine edilmemiş kaya tuzu sürmek gerekiyormuş, limondan bahsetmedi...düzenli uygulanırsa 1 yılda %50 azaltıyormuş

:-S goz bebegine deydigi zmn yakmiyrmu, ne garip. mkrop kirici ama dikkat et yinede,.

neden su deydirmeme konusunuda bende bilmiyrm acikcasi... mantik olarak 2. kez karisimi surmeden once gzl'ce kesme yapmak daha akila yatiyr.. hem cildi temizlemis oluruz hemde tekrar karisimi surmus oluruz.. ne biliyim valla uyduk yapiyrz :-))

oooff gözüne sürdüğün anda çığlık atıyorum ama bir hafta ağlaya ağlaya dolaşmaktansa bi gün limon iyi geliyo..
neyse baktık olmuyo susuz bide yıkadıktan sonra deneriz akannehir kendimi denek faresi gibi hisettim şuan

merhaba.bende limon tuz karışımını 1 kez yaptım.genital bölgeme erken çıkan tüylerim 1 hafta kadar geç çıktı.üstelik yanlız bir kez sürmeme rağmen.birde bazı yerlerde çıkmadı ve tüyler cansızdı.ben çok umutlandım.üstelik çok bir maliyeti yok.piyasadaki ürünlerden alacağımıza bunu yapsak daha iyi bence.

yanlız bu yöntemi uygulayan arkadaşlara bir sorum var.ben tüylerimi sir ağdayla aldırıyorum.aldırdıktan hemen sonra mı sürcez yoksa biraz bekliycezi?hemen sürünce çok yakıyor.ben biraz bekledikten sonra sürüyorum.bugün bacak ve kollarıma da yaptım.ama ağdadan sonra yağ sürüyorlar.acaba gözenekler tıkanıyormu.limon tuz etki etmez diye korkuyorum ama yağı iyice siliyorum tabikol ve bacaklarım fazla yanmadı ama genital bölge çok yandı.ama ağdanın acısından yine iyi..birde be bolca limonu sıkıyorum bolcada tuz koyuyorum ölçüyle yapmıyorum.yanlışmı acaba?

Ezgicigim.. ben agdayla tuyleri aldktan sonra hemen suruyorum.. bi 10 dk sonra kuruyo tekrar suruyorum bunu bi kac kez tekrarliyorum cnm... walla ben koltuk altima yaptim bi kac kez gec cikiyolar.. bide bacagimda uyguladim bacagimdaki tuylerde gec cikti ve bazi yerlerden dedigin gibi cikmadi... bence yinede positif bi gelisme

Ezgicigim.. ben agdayla tuyleri aldktan sonra hemen suruyorum.. bi 10 dk sonra kuruyo tekrar suruyorum bunu bi kac kez tekrarliyorum cnm... walla ben koltuk altima yaptim bi kac kez gec cikiyolar.. bide bacagimda uyguladim bacagimdaki tuylerde gec cikti ve bazi yerlerden dedigin gibi cikmadi... bence yinede positif bi gelisme

genital bölgeyede uyguladınmı canım sen.yakıyormu..

evet cnm genitale de denedim.. Ordanda hem normale gore gec hemde seyrek ciktilar
ama tuylerde bi gozle grulur zayiflama olmadi..
Bende denedigim her yeri yakiyo cnm..

teşekkür ederim gerçekten rafine edilmemiştuzun yararları daha fazla yemeklerde onumu kullansak napsak tekrar saol :KK70::KK70:

karismak gibi olmasin ama rafine olmus tuzu ben laboratuarda kullaniyrm. ellerim az islak olsun veya su deysin o tuz taslarina, ellerim mahvoluyr fena halde kuruyr ustelik tuz fena halde guclu bir aktiftir, farkina varmazsiniz ama cilde zarar veriyr, ben olsam rafine edilmemis tuzunu kullanmam. kuru olsa bile.. mutfakta kullandigimiz rafine edilmis tuzu kullanirim ama az miktarda yinede siz bilisiniz..

oooff gözüne sürdüğün anda çığlık atıyorum ama bir hafta ağlaya ağlaya dolaşmaktansa bi gün limon iyi geliyo..
neyse baktık olmuyo susuz bide yıkadıktan sonra deneriz akannehir kendimi denek faresi gibi hisettim şuan

valla bilemiyecegim, goz baska cild baska, cilde limon surulur fakat goz'e surmeye gelince 10 kere dusunurm, cild yinede her ay kendisini yeniliyr, ustelik derimizi koruyan cildin olu hucreleri var, koruma sistemi yuksek, goz ise baska, gozumuzu mikroplardan koruyan sivi bir tabaka var fakat goze zarar verilirse duzelme sansi daha az dir, goz bu sonucta.. dikkat et derim.

evet arkadaşlar bende duydum hatta annem bana der ağdadan sonra limon sür diye.ama çok yanıyo ve kaşınıyo.sinirlerim zıplıyo.bide ben elma sirkesi sürüyorum bikaç gündür.antiseptik özelliği olduğu için çok faydalı.bende batıklarda dolayı oluşan yaralar var onlar için sürüyorum.bide yumuşatıyo.

bu arada suyla karıştırıyorum sirkeyi yarı yarıya koyuyorum ben.

karismak gibi olmasin ama rafine olmus tuzu ben laboratuarda kullaniyrm. ellerim az islak olsun veya su deysin o tuz taslarina, ellerim mahvoluyr fena halde kuruyr ustelik tuz fena halde guclu bir aktiftir, farkina varmazsiniz ama cilde zarar veriyr, ben olsam rafine edilmemis tuzunu kullanmam. kuru olsa bile.. mutfakta kullandigimiz rafine edilmis tuzu kullanirim ama az miktarda yinede siz bilisiniz..

yhaa ben onu bilmiyordumm :S kıllardan kurtulcam die kendimi mahvetmiyim :kızgın: bunu öğrendiğim iioldu saolll canm:dance:

X