zolax kullananlar sizlere souyorum fayda mı zarar verdi?yardım

aysaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2008
35
0
40
Zolax kullanıpta yan etki görenler varsa lüften yazsın.
Özel bir hastanenin doktoruna gittim.test mest tahlih falan almadan doktor hanım açıp vajinama baktı.Tanıya da: vaginit yazmış.Bana ped,peçete kulllanmamam gerektiğini vs.yazdı.Ben mantarı geçirdim funitle ve antibiyotiği kestim.Ama bu akıntı bir su gibi geliyo ve hergün geliyo.Rengi de yeşilimsi bir renk.Zolax 7 kapsül 200 mg yazdı.3günde bir kullanacaksın dedi.Ama eczacı bu ilacı almak biraz tehlikeli dedi.CADIARZU karaciğer fonksiyonlarını denetlendirmen gerek dedi.ben de korkumdan 150 mg aldım ama halen atmaya cesaret edemedim.mirmirmirmir
Bu ilacı kullanan arkadaşları bekliyorum paylaşıma:enbuyukkk:

bana da pazartesi vereceksin haftada bir kullan dedi 1 tane aldım 3 gün oluyo

ay yazma özürlü oldum yaa :)) dr bana da verdi zolax haftada 1 kez kullan dedi sonuç ne olur bilemiyorumfisfisfis

bendede mantar problemi oldu. doktorum zolax 150 kullanmamı söyledi. içinde 2 kapsül var. birini eşimin birinide benim kullanmamı söyledi.

CANIM KULLANDIğın başka ilaçlarda da karaciğer fonk gözlemlemek var.mesela ornisid fort.10 günden fazla kullanılmamalı.doktor yazdı ise kullan.sonra kan tahlili yaptır.

banada bugun 150 mg olanı verdı tek kapsül ben yuttum gıttı doz aşımı olmadıgı sürece çokta probelm degıl die bılıyorum

Ben hergun kullanıyorum,doktor öyle yazmış,umarım sakıncası olmaz

X