Şampuan ve Saç Kremleri Sampuana Bal Katmak Saci Onariyor

• Konu Sahibi selmaizmirli
bende bunu deneyeceğim ....
içine ampul atmakta faydalı olur sanırım ...

mutlaka deneyin kızlar
sonuç süper :dance:

ben 1 aydır ballı ve sarımsaklı sampuan kullanıyorum.herkes farketti sacların yumusacık nasıl uzamıs falan diyorlar :)

Ben komılı Şampuan kullanıyorum zeytınyaglı olanı Çok memnunum ıÇınde sılıkon da yoktu baktım kızlar ..buna bal katıp denemek lazım bıde.

ben de denemiştim balı ama şampuanıma katmamıştım..biraz suyla karıstırıp masaj yaparak sürmüştm çok iyi gelmişti...ve hic bir sekilde yapısmaz sacta kalmaz sadece suyla yıkasanız bile geçer yagsızdır çünkü..

benim saçım çok yağlıdır 750 ml lik şampuana 1 yemek ykaşığı koysak olurmu saçların zaten çok kötü bu konuda bilgi verirseniz sevinirim şimdiden tşklr :))

sampuanıma kattım 2 defa kullandım ikisdinde de çok fena döktü yah mafoldumben

rejoice'un bal özlüsünü kullandım bana iyi geldi.Ama şampuana katmadım.

Bende dün şampuanımın içine 1 tatlı kaşığı balı sulandırıp ilave ettim. onunla yıkadım .Banyonun sonunda 1 tatlı kaşığı elma sirkesi ile 1 çay kaşığı balı 1 litre suda karıştırıp döküp çıktım (durulama yok)...
kesinlikle yapışma yok ... yumuşacık yapıyor saçı ...
şimdi işe geldim .. buklelerim çok güzel duruyor .. herkes kuaföre mi gittin diyor...

ben body shopun ballı şampuanını kullanıyorum onarıyo gerçekten :)

ben body shopun ballı şampuanını kullanıyorum onarıyo gerçekten :)

saç tipin nasıl canım kuru mu?ben de de var body shop ballı ama kuruttu benm saçlarımı halbuki nemlendirmesi gerekirdi..zeytinyaglısını kullanmıştım yazın o iyi gelmişti..bu sefer bunu önerdiler aldım ama memnun kalmadım yamafoldumben

ben de denicem az kalan bi şampuanın içine bal sonuçta içine e vitamini kırmakta da fayda var

güzel bir yöntemmiş..denemekte yayar var..

unlu topmodellerin sac bakim ile ilgili sirlarini okurken rastlamistim arkadaslar.hangi marka olursa olsun sampuan sisesinin icine birkac kasik bal katip iyice calkaliyosunuz ve oyle kullaniyosunuz merak etmeyin bozulmuyor yada sirelenmiyor saciniz.Ama fonden yipranan saci onarmada etkili olabiliyormus :)

ben cam terebentın koyuyorum

bende bal koydum şampuanıma birazcıkta badem yağı koydum. saçlarım yumuşacık oldu. saç kremine bile gerek kalmadan taradım hemde

ben de koymuştum ama saçlarım yapış yapış oldu ertesi gün inanılmaz pis gibi duruyordu maalesef,belki salarım yağlı olduğu için belki de bitkisel şampuana koyduğum için sonuç berbat oldu

sanırım kızlarında yaptığı gibi ayrı bir şişe de denemekte fayda var..:44:
merak ettim açıkçası..

baldan dolayı endişelenilecek bişey yok ama bi şişe şampuanı ikiye bölüp yada iki tane şampuan alıp birine iki kaşık felan çambalı ve çam terebentin koyun önce karışımlı şampuanla sonra normal şampuanınızla yıkayın saçları yumuşatıyo ve besliyo :)

korkacak birşey yok arkadaşlar gidipte yarım kilo mal koymuyorsunuz sonuçta :) ben sürekli yapıyorum elektriklenmeye kabarmaya bire bir söyliyim. iyice çalkalayın kime söylediysemde hep memnun kaldı e vitaminide atarsanız içine harika olur :KK34:

X