Yemek takımı için bir türlü karar veremedim. siz söyleyin hangisi?

bende 3 numara diyorum..

bende pamukşekerine katılıyorum. bi dahaki ay ben alıcam çeyizime KRC dan ve baktım harika modeller var

3 numara güzel bence döke saça para harcayacak durumda biri değilsen bütçeni zorlamana gerek yok hem düşün bi parçasının kırıldığını bone chinamış jumbomuş kütahya porselenmiş bi halta yaramıyor o zaman. Bence sen gündelik kullanmak için bi takım al bunlara da bu kadar para verme evlendiğim zaman bende en pahalısını almıştım o zaman kütahya porselenler vardı bone china bernardo falan hikaye yani.... neyse 4 sene oldu bi defa bile kullanmadım kayınvalidemin aldığı kıytırık bi takım vardı inan onları kullanıyorum ve çokda memnunum önemli olan içine sinmesi ve kırılmasa bari demeden rahat rahat kullanman !
a.s.

bende jumbonun gri güllüsünü almak istiyordumki vazgecdim, düsündüm cünki anca iki sene kullanirim sonra sikilir yenisini isterim..
simdi 1000ytl versem ve iki sene anca tutsam iyi olmaz yani paraya yazik.. ve ek parca alinamiyorsa dahada kötü, bi parcasi kirilsa takim bozulur..
bence iyi düsün degistirmek istemem dersen bi kac sene ozaman al :-)

ben bernardodan aldım canım 1,350idi normal fiyatı indirim vardı peşinm olarak 750e aldım tavsiye ederim cok şık duruyor bide aldıgım takım yılın en güzel tasarımı secildi:)

2 ve 3 güzel fakat 1000 ytl olanlar biraz pahali deilmi 1000ytl ye 2 takim alabilirsin ben güral aldim ve 400 ytl di.

kısçeler ya ben bu takımı aldım nasıl sizce

112 parça hem yemek hemde çay takımı

alırken bernardo dediler bone china hesabı fln 750ytl ye aldım (henüz ödeme yapmadım ama)
eve bi geldi kolisinde markaya dair hiçbişe yok dandik bi paketleme sistemi sinirlerim bozuldu tabi

altına bakıyorum ne malı olduğu fln yazmıyor çin malıdır diye şüphe duydum aldığım yere gidip sordum İtalyan malı olduğunu söylediler markasıda Rotenbery diye bişe internette bulamadım ve ilk defa duydum. geri verirsem değişim yada iade kabul ettiler
sizce ne yapayım bunu kullanayım mı yoksa iade edip yeni bi modelmi arayayım
(zor beğenen bi tip olduğum için uzun uğraş sonucu bunu zar zor beğenebildim. haaa beğendiğim modeller hiç çıkmıyor karşıma değil genelde 2500 ytl lik beğeniyorum :kahve: ama o ka para veremem cimrimiyim ne :icecream:)

adszuo5.png

......................................

arkadaşlar yorumlarınız için teşekkür ederim. 1 ve 2 den fiyatları nedeniyle vazgeçtim. 3 numara artık üretilmiyormuş. 5'i de canlı canlı görünce cok sade ve spor durdugunu farkettim. 4 numaranın ise gerçekten resimden çok farklı ve hoş,ağır olduğunu gördüm. ayrıca 4 numaralı yemek takımının çok güzel bir kampanyasına denk geldim ve onu almaya karar verdim. inşallah memnun kalırım.

arkadaşlar yorumlarınız için teşekkür ederim. 1 ve 2 den fiyatları nedeniyle vazgeçtim. 3 numara artık üretilmiyormuş. 5'i de canlı canlı görünce cok sade ve spor durdugunu farkettim. 4 numaranın ise gerçekten resimden çok farklı ve hoş,ağır olduğunu gördüm. Ayrıca 4 numaralı yemek takımının çok güzel bir kampanyasına denk geldim ve onu almaya karar verdim. Inşallah memnun kalırım.

güle güle kullan

canım 2 numara kendime almayı düşündüğüm model yerimseniben kendinden desenli olduğu için her renk örtüyle kullanabilirsin. gayet sade olduğu için seneler geçtiğinde modası geçmemiş olur :roflol: ben böyle düşünüyorum ondan alıcam a.s.

ay parpalim okumadan yazdım yorumumu canım hayırlı olsunnn... güle güle en mutlu en özel anlarında kullan inşşş

4 numarayı al bence, kütahya porselen iyidir. Bende kütahya aldım, klasik bi model aldım. Kırılsa bile yerine bulabiliyosun kırılan parçayı. kare biçimli tabaklar kullanışlı olmuyo. Senin zevkin önemli bide.

Gülüm, 2. model, yani JUMBO benim favorim...! Fakat bu modellerin hicbiri muhtemelen bulasik makinasinda yikanmiyor...Modeli solar diye...! Bunu mutlaka göz önünde bulundur alirken....tabi, daima bulasigi elde yikayacaksan mesele yoktur..!

4. ve 5. daha iyi içlerinde
ama daha hoş modellerde var aslında kütahya porselen ve karaca da

hayırlı olsun şimdiden

dört numarayı mı aldın e ne diyelim hayırlı olsun:nazar:
güle güle kullan inşallah
:teytey:

bende aylardır yemek takımına karar veremiyorum.5 numara benimde beğendiklerim arasındaydı.kullanan arkadaşlar nasıl memnun musunuz.Ayrıca ekteki yemek takımının hangi marka olduğunu biliyor musunuz?
DSCN3457.JPG

X