Saç Kesim Şekilleri Kıvırcık saçlarımın kabarmaması için ne yapmalıyım?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

Barbunya34

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2012
44
0
Merhaba arkadaşlar benim sorunum saçlarım saçlarımı kıvırcık ve kabarık banyomu yapıyorum saçlarımı tarıyorum ve ertesi gün karışmış sanki hiç taramamış gibi oluyor fön saçımı tutmuyo açık bıraksamda herhangibi birşey sürsemde yine kabarıyo ne yapmam gereki ayrıca saçımda boya var ara makas bile var gerisini siz düşünün artık :))))

glis in pembesini kullanın o bıraz yatıstırıyor elektrıklenmeyı onluyor
bır de sac serumları var ornegın ossion
bunları onerebılırm

panten in kıvıcık saçlar için kremi var.. onu kullan elektriğini alır. banyodan sonra ıslak saça uygulanıo...

glissin kahverengisini kullan, kaşmir özüydü sanırım :-)
bir de saç iksirleri var orofluido yada loreal mythic oil gibi. ama fiyatları biraz tuzlu 70-90 arasında.

uzun kullanmaya calıs.kıvırcıgını yatıstırmay ve en azından dalgalı hale getrmek ıcınde brezılya fonu yaptır.kuaorde pahalıya gelıyor odeyemem dıyorsanda alıp evde kendın yap tabı sacın tek basına halledemeyecegı gıbıyse bır arkadasınında yardımını alarak

ExoKeratin Brezilya Fönü tavsiye ederim, ben bugün kullandım gerçekten harika gir görüntüye kavuşuyor insan.. kullanmadan önce dermataloga'da danışmıştım acaba yan etkisi olur mu gibisinden, oda tavsiye etti ve önyargılarımı yenip bu ürünü denedim.. sonuç mükemmel! düz saçlarımla çok mutluyum, aslında gerçekten de güzel bir kadınmışım yahu :KK66:

Merhaba arkadaşlar benim sorunum saçlarım saçlarımı kıvırcık ve kabarık banyomu yapıyorum saçlarımı tarıyorum ve ertesi gün karışmış sanki hiç taramamış gibi oluyor fön saçımı tutmuyo açık bıraksamda herhangibi birşey sürsemde yine kabarıyo ne yapmam gereki ayrıca saçımda boya var ara makas bile var gerisini siz düşünün artık :))))

cilt doktoruna git yada güzellik merkezindeki doktorlarda olabilir.saçlarım cok kabarıyor sorununu anlat.onlar sana sampuan veriyor.özele giriyor.sen ödeyeceksin.hepsi bu arkadasım kullandı.faydasını gördü.jole kullanıyorsan sertini kullan.

bende saçlarımdan muzdarip biri olarak çok yol denedim ve şu an saçlarımla çok mutluyum, onlarla nasıl başa çıkacağımı öğrendim.

saçlarının kabarması ve şekil almaması kuru olmasından kaynaklanıyordur ve zaten kıvırcık saçlıların saçları genelliikle kuru olur. saçlarına kuaförde düzenli olarak kurumayı engelleyici bakım yaptırabilirsin ve saçlarına banyodan sonra mutlaka durulanmayan bir ürün uygulamalısın.

ben pantene in boyalu saçlar için olan banyo sonrası kremini kullanıyorum (saçım boyalı değil ama boyalılar için olanın formülü daha yogun ve nemi saçta daha iyi tutuyor). saçlarını banyodan sonra değil, banyo esnasında, akan suyun altında tara ve buklelerini suyun şekillendirmesine izin ver.

banyoodan çıkınca asla fön makinesi kullanma ve sadece havluyla fazla suyunu al ve kremledikten sonra o şekilde kurumaya bırak. ben kuruduktan sonra fön makinesiyle şekillendiriyorum ve john frieda nın elektriklenmeyi önleyici serumunu sürüyorum. gece yatarken de bir tülbent takıp yatıyorum, böylece hiç kabarmıyor.

saçlarım çok kabarık ve kıvırcıktır benim, bu nedenle eskiden hep uzun kullanırdım, ama bunu uygulayarak saçlarımı kontrol altına aldım ve şuan victoria beckham modeli kestirdim ve hafif dalgalı-bukleli kullanıyorum, hiç kabarmıyor. dediklerimi uygula, %100 işe yarar. :KK66:

benim saçlarımda öyle tarıyorsun ve sonraki gün taranmamış gibi ben elidorun mavi olan saç kremini kullanıyorm banyodan çıktıktan sonra saçımı tarıyorum ve aşağı doğru düzleştirir gibi kremi sürüyorum yıkamıyosn ama kremi saç dibinden 5 cm altından sürmeye başlarsan saç diplerine bir zararı olmuyo tavsiye ederim :))

ExoKeratin Brezilya Fönü tavsiye ederim, ben bugün kullandım gerçekten harika gir görüntüye kavuşuyor insan.. kullanmadan önce dermataloga'da danışmıştım acaba yan etkisi olur mu gibisinden, oda tavsiye etti ve önyargılarımı yenip bu ürünü denedim.. sonuç mükemmel! düz saçlarımla çok mutluyum, aslında gerçekten de güzel bir kadınmışım yahu :KK66:

canım sen kendin mi yaptın brezilya föünü memmunmusun

Elidor'un kıvırcık saçlara özel bir şampuanı var,onunla yıka.Eğer taramadan dolayı kabarıyorsa saçın banyoda tara çıkınca tekrar tarama.Daha sonra yine Elidor'un bukle belirginleştiren bir kremi var onu sürersen kabarmaz diye düşünüyorum.Benim saçım da eğer sürmezsem kabarır o yüzden mutlaka sürerim.

ben bazen saçımı şekillendrmekle uğraşamıycağımda kabarmasın diye saçımı aşağıdan topluyorum yada örüyorum ıslakken bütün gece duruyor öyle sende işe yarar mı bilmiyorum tabi krem felanda sürersen olablir

X