halılarımı silmek istiyorum, sizce en iyi halı deterjanı hangisi?

bende amwayım locunu kullanıyorum o yoksa arap sabunu ama sonra mutlaka yumaşatıcı ile duralarım deneyin kızlar hem parlıyor hemde yumuşacık oluyor

ben de amway kullanıyorum
ama özel bir beyazlatıcısı var hem çamaşır hem bulaşık
hem de bu tür halı koltuk vs... temizliğinde kullanıyorsun

bende odamdaki halıyı silmek istiyorum :KK43: turuncu ve bej renkte olduğu için korkuyorum çamaşır suyuyla silmekten, daha önce kosla kullandım ama matlaştırdı parlaklığı gitti walla halının.. domestos rengarenk kullansam işe yararmı sizce :KK43:

bende odamdaki halıyı silmek istiyorum :KK43: turuncu ve bej renkte olduğu için korkuyorum çamaşır suyuyla silmekten, daha önce kosla kullandım ama matlaştırdı parlaklığı gitti walla halının.. domestos rengarenk kullansam işe yararmı sizce :KK43:

çamaşır suyu konusunda ben de çok kararsızım ama kosla işe yaramadıysa sen de bir de amwayin halı şampuanını dene, onu da çok övdüler....

merhaba ben 3 yıldır bercestem kullanıyorum halıları damla ürünüyle siliyorum ve yıkıyorum harika hemde 100 gr damla 200 metrekare halı yıkayabiliyor. hem ucuz hemde çok etkili şiddetle tevsiye ederim

bence çamaşırsuyu çok tehlikeli sen de bercestemin damlasını kullan bir harika ben üye oldum üç yıldır alıyorum çok ta güvenilir bir ürün

bercestem bende ilk defa duydum.kızlar nerde,kaça satılır.marketlerde olurmu?
yeni halı aldım,krem rengi oldukca çok halının,ilk defa silecem.ama neyle sileyim karar veremedim.
bu ürün hakkında biraz bilgi verin lütfen.

canım bende silecektim çok marifetli bi arkadaşım var ona sordum, bol suya çamaşır suyu birde beyaz sabun katıp tül perde parçasıyla böyle şırk ıslak olarak siliyormuş, sonrada halı yıkama makinesiyle çektiriyormuş ıslaklığı, halıların temizlenmekten öte kabardığını bile söyledi, çocukluğumdan beri tanırım benden büyük kendisi acayip marifetlidir, evide halılarıda çok güzeldir, ben silicem çamaşırsuyuyla, belkide koslanın çamaşır suyunu kullanırım ama denicem, sende işin aceleyse halının görünmeyen bi yerinde dene istersen kuşum,şimdiden kolay gelsin

bende sıcak su ve arap sabunuyla siliyorum ama sıcak sudan mı nedir bilmem halılaramın altında sarı lekeler oluştu en sonda durulama suyuna yumuşatıcı ve sirke koyuyorum kirli suyuda makineyle çekince güzel oluyo halıların üzeri parlıyo ama altında biraz lekeler oluyo yazın yıkıyorum çıkıyolar ama kışın tek çare silmek.

halılarımı silecektim güya ama evimi pis su basınca yıkamaya verdim halıları, bugünlerde acayip şansızım, yıldızların etkisi midir acaba? 2009 da düzelir inşallah herşey...

benim halılarım açık renk ve halının cinsindenmidir nedir acayip su lekesi tutuyor:KK43:(
halı sampuanlarının her turlusunu denedim.hep mavi mor lekeler kaldı ustunde. arap sabunuyla temizledim sirke falan kattım icine ama ıı ıhh lekeleer hiic cıkmadı.en soon ucuzundan matik deterjanla yıkadımm ancaa ozaman lekeler cıktı halımda ben burdayım dedi..

benim halılarım açık renk ve halının cinsindenmidir nedir acayip su lekesi tutuyor:KK43:(
halı sampuanlarının her turlusunu denedim.hep mavi mor lekeler kaldı ustunde. arap sabunuyla temizledim sirke falan kattım icine ama ıı ıhh lekeleer hiic cıkmadı.en soon ucuzundan matik deterjanla yıkadımm ancaa ozaman lekeler cıktı halımda ben burdayım dedi..

yıkadım demişsin ama her seferinde yıkamak zor olmuyor mu? acaba halıyla mı ilgili, rengiyle mi ilgili? Allah kolaylık versin...

bende çamaşırsuyu kullanırım halılarıma çok şükür hiç bir şey olmadı şimdiye kadar hatta renkli renksiz perdelere bile kullanırım pırıl pırıl tabi az bırakarak

asla çok sıcak su kullanmam ılık olur suyum kovaya biraz arap sabunu biraz loc ve birazda saç şampuanı kullanıyorum yumuşacık pırıl pırıl oluyor.tabi şampuan bol olmicak.bir arkadaşım üstünden bir kat sirkeli su yapıyor halılarına ben daha yapmadım ama harika oluyor.sanki halı makyaj yapmış gibi.

yıkadım demişsin ama her seferinde yıkamak zor olmuyor mu? acaba halıyla mı ilgili, rengiyle mi ilgili? Allah kolaylık versin...

halıdan sanırım benim ki.aynı marka alan herkes benimle aynı sorunu yasıyormus cunku.su damlasa benek gibi yapısıp kalıyormus halılara.
oturdugum oda sobalı oldugundan kışları mecburi matik deterjanlı suyla siliyorum.
yıkama olayını yazınn yapıyorum. köpürmediginden cok guzel temizliyorr matikler.tavsiye ederim.

X