Elektrikli Süpürgeler raınbow süpürge

ben rainbow kullanıyorum 5 yıldır ama biraz ağır suyunu her seferinde boşaltıp temizlemek gerek her hün ev süpürüyorum mağlum çoçuklu ev şimdi dyson marka süpürge alıcam her gün kullanmak için küçük pratık gibi görünüyor en son modeli olanı tavsiye ediyorlar umarım iyidir alınca ögrenicem

bende almak istiyorum ama piyasada çok çeşit var (libelle,thomas,ihlas,plips,vb.)kafam karıştı yardımcı olabilirmisiniz

Bu robotun 2011 modelinden alıp kullanan var mı arkadaşlar?

Bursa'dan bu süpürgenin tanıtımını görmek isteyen olursa özelden mesaj atmasını rica etsem. Emin olun bu tanıtımı görmeniz benim açımdan çok hayırlı şeylere vesile olabilir kadın dayanışması lütfen :)

Merhaba,
14 sene önce teyzemin evinde kullanıldığını gördüğümde ben de bu cihazı alacağım dedim. 3 yıl önce araştırdım, maddi imkanım yetmeyince annemize thomas sulu sistem makina aldık. 60 yaşındaki kadına eğitime gidip Palas pandıras anlatıp çıkan ekip sonrasında annem hala makinayı rahat kullanamıyor ve gördüğüm kadarıyla temizlenmesi çok zor. İhlasın makinasını 10 sene önce kuzenim almıştı. Teyzeminkiyle karşılaştırdığımızda performansı daha düşüktü. Bir arkadaşım ise alıp daha sonra Bodrum'a atmış. Rainbowu sonunda 1,5 ay önce bende aldım. 45 gündür evimde temizlik için harcadığım her vakte değiyor. Çünkü sonuçları görüyorum. Eşim bu durumdan en çok memnun olan kişi. Benim yıllardır temizlik yapmadığımdan dolayı elimden makinanın düşmemesine hayran. Bazen evdeyse, o bile açıp kullanıyor.
Makinayı aldığımdan beri birçok şikayet ve birçok övgü duydum. Şikayetlerin ortak konusu firma çalışanlarıyla ilgili. Fiyat pazarlığında yapılan aslında ticari bir oyun. Firmanın en büyük handikapı bağımsız danışmanlarda çalışıyor. Bu kişiler maaşlı sigortalı değil. Satış yada tanıtım yapabilen kişiler. Dolayısıyla evlere tanıtıma gelen kişilerle firmayı yargılamak yanlış olur. Dönemsel kampanyalarıda var. Kampanyaya yakalanan hediye Yada fiyat indirimi gibi çeşitli avantajları yakılıyor. Aslında bu hepimizin marketlerde aşina olduğu birşey. Örneğin sıvı yağ 10tl, indirime giriyor. Etiketi 12tlden 9.50tl düştü yazıyor. İndirimi cazip göstermek için. Bu tamamen bir pazarlama örneği. Hiç kimse kalkıp markette olay çıkarmıyor. İşine gelen alıyor, gelmeyen almıyor. Mağazalarda da aynı şey. Sezon sonunda 3 kere %50 indirime girmiş bir ürüne rastlamıyor musunuz? 100tl---50tl----25tl peki 100tl ye alan ile 25tl ye alan arasındaki fark nedir????
Sevgili dostlar. Ben 45 gündür evimde temizliğin keyfini sürüyorum. Burada sadece bazı noktaları söylemek istedim. Üstelik bu kadar beğendiğimiz şeyi dostlarımıza sunmaya başladık. Hayatım boyunca -kedi uzanamadığı ciğere mundar der- sözüyle karşılaştım. Haklı olduğunuzu düşünüyorsanız buyrun şirketin kendisiyle çözmeye çalışın. Çözemediyseniz sesinizi biraz daha fazla çıkarın. Çünkü iletişim kurmaya ihtiyacımız var.

Sevgiler
Melike

Arkadaşlar ben de bugün aldım. Tanıtıma gelmeden önce eşim almayacağız demişti ama halılardan ve yataktan çıkan kiri görünce ikna oldu. Halıyı süpürdü ve suyu simsiyah çıktı. üstüne bir de yıkadı. Ter temiz oldu. Bütün lekeler çıktı diyemem ama azaldı. Halımız krem rengi ve en ufak lekeler bile belli oluyor. Şu an çok temiz gözüküyor. Havadaki tozu da alıyor kendi kendine. Aldıktan sonta ben de salonu süpürdüm. Bağlığı çok büyük o nedenle her yere girmiyor. Oralarda küçük aparatlarını kullanmak lazım. Ama halıları süper süpürüyor. Toz alma aparatı da başarılır. Sandalyelerin ayaklarına kadar tozları aldım. Sanki silmişim gibi pırıl pırıl oldu. Çok beğendik. Yinede verdiğimiz para içine oturdu biraz. 6300 TL'ye aldık. Daha düşüğe alanlar var. Yeni alan var mı ve ne kadar ödedi?

Son düzenleme:
Merhaba, Rainbow ailesine hoş geldiniz. Hayırlı olsun. Kullandıkça işlerinizi daha da kolaylaştıracak. Halılarınızı mutlaka tersten süpürün. Özellikle yıkatmaya gönderdiklerimizin üstünde durun.

Fiyatı çok uygun almışsınız, sanırım peşin. Taksiti ödemelerde değişiyor. Sizden daha düşük alabilecek kimse olduğuna inanmıyorum.

Sevgiler
Melike

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaslar. Benim kucukken astimim vardi yaklasik 20 yil once annem rainbow aldi. Daha sonra 1 tane daha aldi. Daha sonra 1 tane daha. Annemin omru rainbow taksitleri odemekle gecti. Gayet memnunuz ama her bakimda yeni masraf cikartiyorlar. Hatta sekil a da oldugu gibi yenisini satiyolar:)

Bir elektrik süpürgesine 10.000 TL ye yakın para vermek nasıl bir aymazlıktır hakkaten merak ediyorum... yapmayın allah aşkına..adamlar makinayı maks 1000 usd ye alıp burada 10.000 tl ye satıyolar. en ufak bir arızada parça değişim bedelini yüksek göstererek yeni makine kakalamaya çalıyorlar . Klasik bir anneler gününde sizi aramadık mı kampanyası ile eski sorunsuz makinayı alıp, yenisini kaskaslama kampanyaları var ki o da evlere şenlik... dyson gibi bir makine varken,10.000 TL ye süpürge alarak o şirketin çalışanlarına yurt dışı gezileri seyahat hediye etmelerini sağlarsınız ancak...

Herkese merhabalar,
Rainbow bir elektrik süpürgesi değildir!

Son düzenleyen: Moderatör:
X