en güzek kokan yer silme deterjanı

cemre_SU

halasının kuzusu:)
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2007
4.903
8
39
arkdaşlar yerdeki fayansları sildiğim zaman evim çok güzel koksun istiyorum en güzel kokan yersilme deterjanı hangisizemuszemus

Güzel kokmasına kokuyorlarda kuruduktan sonra o kokudan esermi kalıyo sankim -tatlicadiarzu-

bingo bebeğimin dünyasını keşfettim evim mis gibi bebek kokuyo gerçekten rüya gibi bir koku bayılıcaksın dene bak
hemde çok kalıcı
1 de sildim çıktım akşam 7de geldim hala mis gibi kokuyodu
bingonun turuncusu da çok güzel kokuyo ama favorim beyaz olan

bingo bebeğimin dünyasını keşfettim evim mis gibi bebek kokuyo gerçekten rüya gibi bir koku bayılıcaksın dene bak
hemde çok kalıcı

evt onu bizim gelinde kullanıyor evi bırak merdivenlere iniyor kokusuopuyorumnanaktan

bingo süper evet bebeğimin dünyası.bir de grin diye bir arap sabunu var.harika kokuyor.ve çok kalıcı.

hanımlar bingoyu bugünlerde çok duyar oldum
bende alıcam denicem ve burda sonucu size yazıcama.s

hemde çok kalıcı

evetttt biz de kullanıyoruzz çok güzellllzemuszemus

hemde çok kalıcı

Bende bunu dicektim, ama diğerlerine göre fazla köpürmüyor ama kokusu muhteşem kaydirigubbakcemile3

Bir de Marc ın sarı güller olanı var o da çok güzel kokuyor

ben bimde satılan aks marka deterjanıda seviorum harika kokuo ama öyle dediiniz gibi 7-8 saat kalmıo:KK43:((
ben artık sıvı arapsabunu aldım onunla siliorum kokusundan çok doğallık önemli:)))

bende parkeleri silmek için "fakir ahşap temizleyicisi"ni almıştım,saatler sonra eşim geldiğinde bile kokuyu farketti,gerçekten güzel kokuyo bence...

ajax fabuloso mor renkli olan çok güzel kokuyor.hergün evi silmek geliyor içimden.

ajax fabuloso mor renkli olan çok güzel kokuyor.hergün evi silmek geliyor içimden.

bende lavanta kokulu olanı yani mor olanı kullanıyorum fakat kokusu kuruyana kadar.....temizlik yaparken cok hoş kokuyo fakat sonra ucup gidiyo..bingonun beyaz olanını cok tavsiye etmişler.. onu deneyeceğim bende...

cif yüzey temizleyici yeşil renkli sıvı deterjan.çok güzel kokuyor.

bingoyu duydum nette çok övüyorlar ama adanada hiç görmedim bilmiyorumkismilebilmiyorumkismile

hanımlar bu bingo bebğimin dünyası dediğnz yumusatıcı mı yer silme detrjanı mı var özel anlayamadım da,

X