Acısız Epilasyon & Emla Krem

kızlarr.. bu kremi afedersiniz popo arasına sürsem olur mu :S çok acıyo popo arasındakı kılları alırken

ya bişi sorcam afedersiniz ama ya içe kaçarsa? sağlıklı mı? kaçmasında bi sakınca yok mu? ay ne çok soru sordum :KK9:

Bişi olmaz canım ağda için zaten bu krem bana fayda etmedi zaten alıştım 2 sene fln oldu.1 tüp kullanmıştım gerisi duruyor..

ben nette araştırırken gördüm bu krem bir süre sonra hissizlik yapıyormuş o bölgede..
ben beceremedim ilk kez kullandım, hava aldırmış olabilirim, oturup kalkınca o stres filmler sağa sola kaymıştır sanırım sizde olmuyor mu ya :KK43: nasıl yapıyorsunuz ki ?

ya bişi sorcam afedersiniz ama ya içe kaçarsa? sağlıklı mı? kaçmasında bi sakınca yok mu? ay ne çok soru sordum :KK9:

bişey olmaz canım merak etme . bır cok arkadasım bu kremı vajınusmusu yenmek için kullanıyor. hatta vajının girisine sürüyor onlar.

arkadaşlar bu konuyu iyice inceleyince bugün bende bu kremi almaya karar verdim gittim aldım ilk başta heralde az sürmüşüm fazla uyuşmadı az biyere sürmüştüm zaten sonra biraz daha fazladan sürdüm ön bölgeyi bitirdim gibi sonra yine acımaya başladı acaba bende uyuşması çabuk mu geçiyor sürdüm kapattım ve yaklaşık iki saat bekledim ama bende pek bi etki olmadı heralde, şimdi kalan yerlere sürdüm 1 saat oldu bekliyorum inşaallah bu sefer uyuşurda bende acısız yaparım :KK59:

merhaba been bugün doktora sordum ssk karşılamıyo fiyatıda 28 tl
bugün almadım kremi çok karasızım kiminde işe yarıyo kiminde yaramıyo
ama denemem lazım yoksa jiletle nereye kadar. :KK61:

ayy kızlar şu an kremi sürdüm bekliorm 1 saat geçsin kuaföre gidip ilk defa özel bölgeme ağda yaptırıcam çok tırstım:18:

emlayı kullanan arkadaşlar kremin etkisi geçtiğinde acı hissettiniz mi?
epilosyan aleti aldım ben onun yanında bi tane buz poşeti verdiler bi kere koltuk altını onunla yaptım ve makinayla aldım çok felaket acıdı da o yüzden soruyorum :KK61:

Evet kızlar ...Bu krem Kesinlikle süper...Tarafımdan denendi ve onaylandı..Artık jilete son...Forumda okumuş ve kullanmaya karar vermiştim..bugun denedim...inanılmaz bişey bu ya...bugune kadar çektigim acıya yazık vallahi :KK43: inanın sanki jiletle alıyomussunuz gibi acısız...hatta ben makineyle alıyorum..makinenin derimde gezdigini bile hissetmiyorum..Bazı arkadaşlar kremi sürdükten sonra biraz acı oldugunu soylemişler...ama ben hiçbişey hissetmedim..hala da uyuşuk bi haldeyim :p etkisi gecince kim bilir nasıl agrıcak oralar buralar :Roflol: Süper bişey..emla kremi tavsiye eden arkadaşlara teşekkürlerrr....ayrıca krem sigorta tarafindan da karşılanıyomuş..yazdırıp ücretsizde alabiliyosunuz...

Ben de kullanıcam :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

ben sımdı ılk defa kullanıcam nasıl uygulıcamm blgı verebılırmısnız. genıtal bölgeme fakat nasıl yapıcagmı blmıyorum bana yardımcı olurmusunuz :KK43:
şimdiden tesekkur ederim

ben hala emla için cesaretimi toplayamadım ya işe yaramazsa herkesin acı eşiği ve tepkimesi farklı olabilir.bazı yorumları okuyunca tamam diyorum alayım.sonra başka yorumda işe yaramadı acısız epilasyon olmaz yazıyor.birde ben epilasyon sonrası limon tuz yapmayı düşünüyorum kremle yan etkileşime geçer diyede korkuyorum.keşke kremsizde acımasa.

ben sımdı ılk defa kullanıcam nasıl uygulıcamm blgı verebılırmısnız. genıtal bölgeme fakat nasıl yapıcagmı blmıyorum bana yardımcı olurmusunuz :KK43:
şimdiden tesekkur ederim

ben kullanmadım ama burda ki yorumları takip ediyorum.uygulanacak bölgeye iyice sürülüyor genital bölge için yarım tüp kadar kullanılıyor.sonra hava almaması için iyice kapatılıyor bölge 1 saat beklenip epilasyon yapılıyor.ama ben webte kremim az kullanılması gerektiğini okudum.isterseniz sizde bir araştırın.yan etki olmasın.acısız epilasyonlar diliyorum hepimize

burdan takip ettiğim kadarıyla herkesde aynı etkiyi göstermiyor. jilet kullanmaktan bıktım artık kendimi alıştırmak istiyorum çok kararsızım bende alıp almama konusunda. alırım bide umutlarım ve param boşa gider. bilmiyorum:96:

X