Soğan suyu ve adet gecikmesi

bahark

Rabbim bebeğimsana emanet
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2008
538
1
39
kızlar soğan suyu adet gecikmesi yapar mı acaba bilgisi olan varsa paylaşabilir mi

Canım merhaba soğan suyu adet gecikmesi yaparmı bilmiyorum ama ben çok kullandım bana bir etkisi olmadı kistim var onun için içtim çünkü başka bir sitede çikolata kistlerinin dahi bu kürle bittiğini söyleneler vardı bende bu dertten muzdarip biri olarak kullandım bana hiç bir etki yapmadı adet geciktireceğinide çok sanmıyorum hayırlısı olsun :KK71:

kızlar soğan suyu adet gecikmesi yapar mı acaba bilgisi olan varsa paylaşabilir mi

Ben pko luydum.10 aydır korunmuyordum son ay iyi olduğunu duydum soğan suyu içtim.adetm geçikti test yaptım çift çizgi çıktı.biri diğeri kadar net değil ama yinede çok sevindim eğer bu ayda kalamasaydım bebek için tedavi görecektim.Hayırlısı haftaya doktora gitmeyi düşünüyorum.Test inşallah doğrudur.Eğer çok geciktiyse sende test yap derim çünkü soğan suyu yumurtalıkları çalıştırıyor.

Ben pko luydum.10 aydır korunmuyordum son ay iyi olduğunu duydum soğan suyu içtim.adetm geçikti test yaptım çift çizgi çıktı.biri diğeri kadar net değil ama yinede çok sevindim eğer bu ayda kalamasaydım bebek için tedavi görecektim.Hayırlısı haftaya doktora gitmeyi düşünüyorum.Test inşallah doğrudur.Eğer çok geciktiyse sende test yap derim çünkü soğan suyu yumurtalıkları çalıştırıyor.

bende pkoluyum canım yaklaşık 1 senedir deniyorduk dr.kontrolünde geçen ay soğan suyu içeyim dedim adetim geckti gerç hep gecikirdi fakat bebeğimi kaybettim soğan suyuna inanıyorum bu ay yeniden başlıycam fakat 2. kür olacak bu acaba ne zaman başlamam gerekir

belirsiz bile olsa pozitif demektir tebrik ederim sizi. kan testi yaptırdınız mı?

ben 4 ay falan kullandım, kistim içindi. hem kisti eritti hemde adeti düzenledi maşallah. daha önce düzenlimiydi peki, kaç gün geçti?

bende pkoluyum canım yaklaşık 1 senedir deniyorduk dr.kontrolünde geçen ay soğan suyu içeyim dedim adetim geckti gerç hep gecikirdi fakat bebeğimi kaybettim soğan suyuna inanıyorum bu ay yeniden başlıycam fakat 2. kür olacak bu acaba ne zaman başlamam gerekir

test yapın eğer negatifse 2.ay adete 10gün kala başlanıyor canım.

belirsiz bile olsa pozitif demektir tebrik ederim sizi. kan testi yaptırdınız mı?

ben 4 ay falan kullandım, kistim içindi. hem kisti eritti hemde adeti düzenledi maşallah. daha önce düzenlimiydi peki, kaç gün geçti?

test yapın eğer negatifse 2.ay adete 10gün kala başlanıyor canım.

çok teşekkürler canım, kistlerinin eridiğine çok sevindim benim pkodan dolayı düzensizlikliklerim oluyordu ara ara fakat 3 haftalık düştü şuan testler negatif bir daha ki sefere artık...kanamam yeni bitti zaten o zaman önümdeki adete 10 gün kala başlayayım çok sağol canım :KK71:

çok teşekkürler canım, kistlerinin eridiğine çok sevindim benim pkodan dolayı düzensizlikliklerim oluyordu ara ara fakat 3 haftalık düştü şuan testler negatif bir daha ki sefere artık...kanamam yeni bitti zaten o zaman önümdeki adete 10 gün kala başlayayım çok sağol canım :KK71:

ibrahim saraçoğlunun kendi sitesine bak istersen soğan kürüyle ilgili her tür soru var orda 2. ayda adete 10 gün kala başlayın diyor. günde 2 kez.

Büyüklerimden Duyduğuma Göre Soğan Suyu Evli Çiftlerde Bayanların Damar Yolunu Açarak Hamile Kalmalarını Sağlıyormuş

soğan suyu kullandım ve bu ay adetim tam 3 gün geçikti sağan suyu içipte adeti geçiken var mı kızlar

Testi ne zman yptn cnm bnm adetimde gecikmezdi ama 7 gun gcti test yptm ama negatifhala afette olmadm neden

Ben soğan kürünü iki ay önce saraçoğlunun dediği gibi uyguladım ilk ay adetim bitti ikigün sonra sabah akşam içtim gününde adet oldum ikinci ay on gün kala içtim adetim 7gün gecikti ve adet oldum bu ay yani şimdi adetim gecikmesinin 8.günü hala olmadım.gecikmemin 6.günü kan testi yaptırdım 2.0 çıktı yani negatif ama hala olmadım soğan kürü düzenli adet dönemimi mahfetti.bir umut bekliyorum ama bakalım ne zaman gelecek.her ay sancılı dönemim olurdu yani adetime on gün kala kasıkve gögüs ağrısı şişkinlik mide bulantısı baş dönmesi heradet dönemi yaşardım şimdi ise akşamları kaaık ağrısı oluyor hafif veiki gündür gögüslerim ağrıyor başka bişey yok anlam veremedim soğan kürü içipte sonraki aylar böyle gecikmesi olan varmı

X