Örgü Bebek yeleği

Bebek örgüleri, örgü teknikleri, Tığ işi örgüler, Örgü oyuncaklar, Örgü takılar,
:emir_bebek:Bu çorap şu an 10 yaşında olan oğlum Fatih'in bebeklik çorabı
Anneannesi örmüştü :emir_bebek:5 şişle örülüyor :emir_bebek:Hatıra olarak saklıyordum paylaşmak istedim:emir_bebek:
patika2.jpg

a.sArkadaşlar bu tek parça halinde örülen bebek yeleğini satılması için bir kuaför arkadaşa bırakmışlardı :emir_bebek:çok beğendim sizlerle paylaşmak için de hemen kaydirigubbakcemileresmini çektim :hooray:inşallah siz de beğenirsiniz:nazar:
beyazli.jpg

bu yeşil beyaz yeleğin sayılarını ve nasıl yapıldığını anlatır mısınız teşekkürler:teytey:

bu yeşil beyaz yeleğin sayılarını ve nasıl yapıldığını anlatır mısınız teşekkürler:teytey:

a.s.Canım beğendiğine sevindim ama maalesef sayılarını veremeyeceğim çünkü ben örmedim:1no2:geçen gün gittiğim bir kermeste beğendim a.ssizlerle paylaşmak için fotoğrafını çektimbenneyaptımki

hepsi bir birinden güzeller bayıldım valla
ama benim hiç kızım olmadı bilormusunnn
pehüüüüüüü

hepsi bir birinden güzeller bayıldım valla
ama benim hiç kızım olmadı bilormusunnn
pehüüüüüüü

a.s.Canım benimde hiç kızım olmadı a.sAllah sağlık versin üç tane oğlum var:nazar:
belkide o yüzden hep kız çocuğu örgüleri örüyorum yeğenlerime felan:1hug:içimde ukte kalmış anlayacağınsenağlamaAllah bunların canını sağ etsin a.skız çocuğunun da yeri başka:emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek:

Ellerine sağlık canım modeller de çok hoş ben çalıyom bunları bi gün bebişim gelirse bol bol örerim artık :kahve:

X