Gebelik testi kullananlar buraya

merhaba kızlar :kedi: ilaç kullanmama ramen hala hasta olmadım biliyosunuz kan testim 0,3 çıkmıştı adetimin üzerinden 12 gün geçti bune yaaaaaaaa bugün yine gidiyorum dktr belki yükselmiştiir değerim başka bişi çıkmasın da :Saruboceq:ama ilaç kullandım biryandan da olmasın diyorum kafam ve kalbim 2 ye bölündü sonuçlardan mutlaka haberdar ederim sizi öptmmmmmmm

merhaba kızlar :kedi: ilaç kullanmama ramen hala hasta olmadım biliyosunuz kan testim 0,3 çıkmıştı adetimin üzerinden 12 gün geçti bune yaaaaaaaa bugün yine gidiyorum dktr belki yükselmiştiir değerim başka bişi çıkmasın da :Saruboceq:ama ilaç kullandım biryandan da olmasın diyorum kafam ve kalbim 2 ye bölündü sonuçlardan mutlaka haberdar ederim sizi öptmmmmmmm

benimde adetim gecikti bu ay tam 10 gün..şimdi adet gördüm mafoldumben

Kizlar merhaba nasilsiniz ben bugün hic evde oturmadim daha yeni girdim eve kaydirigubbakcemile

benimde adetim gecikti bu ay tam 10 gün..şimdi adet gördüm mafoldumben

ebruli olsun belki böylesi hayırlıdır nasılsa bu duruma alıştık:1shok:.ben de dün dktr gttm ultrason falan istedi sonuç güzel kalınlaşma var bebek yok tabi :KK43: tekrar ilaç yazdı adet getiriciymiş sorun yok yani pskolojik dedi bebişi çok istediğim için gelmiyomuş sonra hormon testleri falan yaptırcam :1hug: yani Allah bebiş isteyen herkese sabır versin dayanma gücü de versin..............:Saruboceq:

Kimse cevap vermiyo huhuuu kimse yokmuuuCADIARZU

hayırlı olsun canım hayırlısı ile doğurup büyütmeyi nasip eder yüce rabbim sana adetin kaç gün geçtikten sonra test yaptın, hangi testi yaptın ve ne zaman yaptın benimde adetim beş gün gecikti bende düşük yapmadım ama iki defa test yaptım öğlen idrarı ile hep negatif çıktı

Merhaba Sansent, bu ne acele test kullanacam yazmisin bi baktim oley hamilesin. Tebrik ederim insallah saglicakla 9 ay tasir kucagina alirsin. Cok ballisin haaaa :icecream:

Canım ben adetten 2-3 gün sonra yaptım silikti bugünkinde tam çift çizgi çıktı testin markasını hatırlamıyorum bayaa gün önce aldım az önce kan testide yaptırdım hamile çıktım hastane bize yakın bence sende belirti varsa kan testi yaptır ama şüphen varsa emin olmak için

ben hep öğleden sonra yaptırdım testleri ama ilk idrarla yapmak gerekiyor diyorlar bu gün bir test alıp yarın ilk idrarımla yapacam darısı isteyen herkesin başına tekrar hayırlı olsun canım

Insallah darisi bana ve benim gibilere. Bebek istiyom artikkkkkkkkkkkkkk Ne kadardir deniyordunuz:emir_bebek:

Kiz ne varmis daha baslamadan gebe kalmisin, ben 7 yildir deniyom bu bebek benim ömrümü yedi ömrümüüü tabii bide her ay bilmem kac defa beraber olmak kadini bayaga yipratiyor mafoldumben

Iste ne gözel gerek kalmadan hamis oldun harbiden ballisin, gel bizede el sür belki sans getirir :emir_bebek::sm_cool:

Kiz ne varmis daha baslamadan gebe kalmisin, ben 7 yildir deniyom bu bebek benim ömrümü yedi ömrümüüü tabii bide her ay bilmem kac defa beraber olmak kadini bayaga yipratiyor mafoldumben[/QU

ben on aylık evliyim ve bebk olayı çok yıprattı beni çünkü yaş 33 bir an önce olsun istiyorduk inşallah bu ay hamileyimdir yarın test alıp yapacam yedi yıl çok zor inşallah sende en kısa zamanda bebeğine kavuşursun

Figen_figen ile Fatima38 ´de :CüvCüv: Kafayi yemeden olurum insallah :a015:

Selevkiya insallah sende hamile kalirsin, 7 yil cok zor evet cünkü bütün evliligimiz ve gencligimiz cocuk olma arzusu ve tonlarca tedavi olmakla ve yillardir doktorlarda gecti. Simdi ise o yillarin bitkinligi ve hüznü var icimden atamiyorum iste. Rabbim gercektende anne olmak isteyene versin bebislerini. Hergün tv´lerde neler görüyoruz, cok üzülüyorum

haklısın canım benim dibimde örnekler var bizde altıncı aydan sonra doktora gitmeye abşaladık eşimle allahtan eşim kendi ile ilgili testleri de problem çıkarmadan yaptı ameliyat oldu ameliyattan sonra ki ilk ayımızda bol bol çalıştık şimdi adetim beş gün gecikti ama testlerde negatif çıkıyor ne yapacam bilmiyorum

X