hamileyim çok uyuyorum

necla_r

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2009
101
0
38
arkadaşlar hamiş olalı inanılmz bir uyku sabah gözümü aöçamıyorum eşim sagolsun anlayışlı
o yetmiyormuş gibi gündüz uykusuda var uyumazsam çok kötü oluyorum bu normalmi sizce

normal tabi canım.hamileyken bende öyleydim.
ilerde çook uykusuz kalıcaksın ya,kendini hazırlıyor bünye:)
uyu uyuyabildiğin kadar.

hehe normal canım ben 3 ay kahvaltı hazırlayamadım kocişime
allah razı olsun anlayış gösterdi
gündüzde uyku basıyodu geri o progestan kullandıgım için oluyodu ama sabah uykusu filan hamişlikten

canım ben üç ay hiç kalkamadım diyebilirim. işten geldikten sonra 8 de yatıp ancak sabah işe gideceğim zaman kalkıyordum. çok normal bişey bu:)

nornal tabikide canım ben 21 haftalık hamileyim hala uyuyorum...mirmirmirmir

ben de 29.haftadayım hala öyleyim eskiden çok hassastı uykum çıt çıksa fırlardım şimdi evi götürseler hatta beni götürseler duymuyorum nasıl bir uyku anlayamadım

Ben hamileyken gündüz 2de zor çıkıyordum yataktan :) bu ilk hamileliğin galiba canım, ilkinde böyle oluyor genelde, gayet normal, bol bol uyu, ileride zor uyursun çünkü :)

ben de kafamı kaldıramıyorum arkadaşım çooooooooook normalmiş bu durum....kaydirigubbakcemile5

Gözüm acikolsa ici
uyuyo öyle soyliM yani :)

ben de ayni dertteyim uyku ve yorgunluk, uyaniyorum yorgunum, ilk haftalar uyanik oldugum saatler cok azdi simdi 12 saat uyku yetiyor ama yorgunluk devam:KK43:( cok tembel bir hamileyim cokkk:eek:lmaz:

bende ayni dertten muzdariptim valla sabah olurdu gözümü acamazdim aman allahim ya öyle tatli bir uyku bastirirdi anlatamam mirmirmirmir bi yanim kalk derken dieri kolumdan tutup uykuya cekiyo gibiydi ben ilk aylarda ve dogumdan bir ay falan once yasadim bu durumu ama uykunuz oldugunu hissetdiginiz zaman uyuyun bence cocuk dogunca acisi cikio cunku

Ben hamileyken gündüz 2de zor çıkıyordum yataktan :) bu ilk hamileliğin galiba canım, ilkinde böyle oluyor genelde, gayet normal, bol bol uyu, ileride zor uyursun çünkü :)

gündüz 2 mi nerde bende o şans kaynana yanında oldugum için sabah 9 olmadan ayakdayım bu arada hep iş halı ev temizligi gelen giden bi görseniz uyku saatim geliyor gündüz gözüm açık ama beynim uyuyor ayakda.: böyle olursa ben nasıl uyuyacam bilmiyorum
biraz geç kalkıyım dedim dedigime pişamn oldum iş güç duruyormuş hemde nasıl uyuyormuşum bu sıcakda
yaa sanki, ben istiyorum uyumayı
amann dolmuşum bende kusura bakmayın :sinifsinif:

bnm ablamda çok uyuyor
gözünü açamıyor
uyusam 24 saat uyurum diyor
bide çalışıo çok zor oldu onun için.

gündüz 2 mi nerde bende o şans kaynana yanında oldugum için sabah 9 olmadan ayakdayım bu arada hep iş halı ev temizligi gelen giden bi görseniz uyku saatim geliyor gündüz gözüm açık ama beynim uyuyor ayakda.: böyle olursa ben nasıl uyuyacam bilmiyorum
biraz geç kalkıyım dedim dedigime pişamn oldum iş güç duruyormuş hemde nasıl uyuyormuşum bu sıcakda
yaa sanki, ben istiyorum uyumayı
amann dolmuşum bende kusura bakmayın :sinifsinif:

:çok üzgünüm: ah canım benim...çok üzüldüm senin durumuna...anlatıversen de kayınvalidene o da belki seni anlar bitanem yaaa...

yok ya ne anlayacak anlayış yok onda kendisi uyumamışya mahsus yapıyom sanıyor herhalde şuan bi uykum var halı yıkanıyor aşagıda benyemek yapıyorum gözüm yatakda yatsam yatamam suyu açıp kapıyorum dua edin zor durumdayım

:Saruboceq::Saruboceq: Allah yardımcın olsun bitanem yaaaa....üffff...hayat neden bazılarına bu kadar acımasız davranıyor anlamıyorum....senağlama sabret bitanem....elbet herşey bir gün düzelecektir...yapacak başka birşey yok ki...:çok üzgünüm:.sabretmekten başka...

ben de sabah kahvaltıdan sonra 10 gibi uyuyorum artık 1.5 saat mi olur 2 saat mi
öğleden sonra 3 gibi tekrar ve akşamda 10-10.30 gibi tekrar of yaaa bu kadar uyku
bana mısın demiyor.... allahtan rahatsız eden yok rahatça uyuyabiliyorum....

X