Rahim filminden sonra hamile kalma

X

xxxnezo

Ziyaretçi
herkese selam rahim flimi çekildikten sonra beraber olmak hamilelik şansını artırıyomuş doğrumu acaba rahim fliminden sonra o ay hamile kalan varmı tşk ettim

bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim sagolun...

öyle bende çok yerdn duydm ve okudum ama çok yakın çevrmde böle bişi olmadı bende 1,5 senedr uğraşıyorum olmadı ama bakalım bu ay 8 gün günm geçti çarşmba doktora gitjm testte bişi çıkmadı belki doktr olumlu bişi der dua edin bana ltfn

evet bende rahim filminden 2 ay sonra hamile kalmıştım ama malesef benimki düşükle sonuçlandı inşallah sende hamile kalırsın seninki seni bırakmaz

kızlar merhaba.benım ablam 7 yılldır evlı olmuyordu rahım fılmı cektırdı hamıle kaldı.ılk bebeğ duştu 1 yıl tekrar denedı olmadı ıkıncıye tekrar rahım fılmı cektırdı yıne gebe kaldışuan 15 aylık bebeği var.bende 4 yıllık evlıyım gecen sene rahım fılmı cektırdım fakat bende tutmadı.buay tup bebek denedım dun sonucu aldım malesef negatıf ınş ıkıncıye tutar.

slm kızlar benım ablamda 7 yıldı evlı bebk olmuyordu.hsg fılmı cektırdı hamıle kaldı ama bebek düştü 1 yıl aradan sonra tekar cektırdı yıne gebe kaldı suan 15 aylık bebeği var.ben ıse gecen sene cektırdım fkat hamıle olamadım.buay tup bebek denedım sonucumu dun aldım ngatıf.ınş allahım ısteyen herkese verır.dualarımızı eksık etmeyelım

rahim filmi yani hsg den sonra hamıle kalınabilir aslında avatajıdır hsg nın bu.
çünkü rahim içine verien kontras madde rahimdekı tüplerin tıkanıklığını açabiliyor.herkezdede olacak diye birsey yok tabiki.
allah gönlünüze gore hayırlısını versin inş

ben çeektirdim ertesi ay hamile kaldım ama düşük yaptım

Loveli canım slm çook geçmiş olsun sana inşallah yine hamile kalmak nasip olur

Rahim filminden sonra cinsel ilişki ne kadar yasak bi fikri olan var mı? Ben de dr.u tarafından uyarılmayanlardanım da :KK43:(.Kanama soranlarada benim ki 4 gün sürdü ve karnım çok şişti.Ağrılarım iç batmalarım oldu.Duyduğuma göre filmden sonra çabuk hamilelikler ve peşinden bol düşükler oluyor.Bunları okuyunca korktum.Doğrusunu bilen ve cevap veren olursa sevinirim.

Son düzenleme:
ben de bu ay rahım fılmı cektırdım bana dr bu ay korun dedı onumuzde kı ay asılama denıcek ınsallah tutar ama bu rahım fılmınden sonra dusuklerı dıyunca cok kortum ben gecen sene kurtaj olmak zorunda kaldım gelısmedıgı ıcın aldırmak zorunda kaldık o yuzden bunları duyunca daha cok endıselenıyorum allah ısteyen herkezın kucagıon bı bebek versın ınsallah

Allahım o nasıl bişey yarabbim herkesler çok fazla bişey olmuyor hissetmiyorsun anlamıyorsun diyorlardı ama ben felaket acı cektım sancım oldu.hala o acıyı hissediyorum.
Dualarınız benimle olsun rahım filminde sonra hamilelik oluyormus dıyenleri çok duydum rabbim hepimize nasip etsin

ya boşver yeterki olsunda bir iki defa düşük olsun. aslında mantıklı evet bende hsg röntgeni çektirdim bişey diyemen.:KK30:

X