bundan güzeli yok FATMAGÜL FAKI

ya bence kiz eskiden de guzelmis hatta daha dogal karakteristik bi guzellik.ama nedir o lise yillari denilen resimde burnu ve dudaklari Adriana'ya hakikaten benziyormus.ve gulusu de benziyor dislerini yaptirmis olabilir ama nasil o kadar benzetebilir ki adriana'nin dislerine? kadarini bilemiycem de kizda kesinlikle estetik var.burnu incelmis dudaklari biraz daha sisirilmis olabilir belki.kaşlar kalkmis gozler cekiklesmis ve elmacik kemikleri ortaya cikmis.velhasili kelam madem biraz adrianaya benziyorum tam benziyim diyip bi de lens takmis(bence dogal goz rengi daha cok yakisiyor lens yapay duruyor) tamam takiyosun bari yalan soyleme.bu gozden dusurdu onu.lens konusunda yalan soyleyen estetik icin de yalan soyleyebilir.bi de bi arkadasin da dedigi gibi biunluye

b
ya bence kiz eskiden de guzelmis hatta daha dogal karakteristik bi guzellik.ama nedir o lise yillari denilen resimde burnu ve dudaklari Adriana'ya hakikaten benziyormus.ve gulusu de benziyor dislerini yaptirmis olabilir ama nasil o kadar benzetebilir ki adriana'nin dislerine? kadarini bilemiycem de kizda kesinlikle estetik var.burnu incelmis dudaklari biraz daha sisirilmis olabilir belki.kaşlar kalkmis gozler cekiklesmis ve elmacik kemikleri ortaya cikmis.velhasili kelam madem biraz adrianaya benziyorum tam benziyim diyip bi de lens takmis(bence dogal goz rengi daha cok yakisiyor lens yapay duruyor) tamam takiyosun bari yalan soyleme.bu gozden dusurdu onu.lens konusunda yalan soyleyen estetik icin de yalan soyleyebilir.bi de bi arkadasin da dedigi gibi biunluye benzemek icin bu kadar caba sarfetmek cok itici bi durum.zaten ucakta adriana ile karsilasinca fatmagulun arkadasi adrianaya size ne kadar benziyor demis adrinana da biraz demis.bence anlamis kizin ona benzemek icin estetik-lens kullandigini nezaketen birax demis

Yorumları okudumda :KK70: koyu mavi :KK70:hatta koyu koyu mavi :KK70: mavi siyahtır belkide ehüeühüeüe :KK70:

Yalanı çıktı ortaya :KK70: ağzı büyük bayaa diktirse tam oluca :KK70:

Ya istediği kadar uğraşsın,benzeyemez ki Adriana'ya .Onun yüz hatları farklı,değişik ve çok güzel yüz hatları var.
Fatmagülü de beğeniyor muyum evet ,hem de çok ama nedir bu yersiz yere Adriana Limayı kıskanması.Ayrıca eskiden de güzelmiş ve doğalmış,şimdiki halinde de az makyaj yaptığında güzel,bazen badana boyası gibi yapıyor yüzünü o yarışma programında,annemle oha ne kadar çirkin diye bakıyoruz ,bence yeni haliyle çok hafif makyaj yapmalı,zaten birsürü estetiği , lens,yapay bronzluk,falan filan var çok makyajla çok çirkin duruyor haliyle..
Ama karakter olarak hiç sevmem bu kişiyi,bu kadar kıskanç ve yapay olmasına gerek yok.

Türk standartlarına göre bayanların boyu ne zaman 163 ün altında oldu? Hele ki yeni jenerasyonda 170 standart olarak görülüyorken. Kıza çirkin diyen yok ki kıskançlık olsun. Kız güzel mi evet güzel. Abartıldığı kadar güzel mi işte orada değişiyor her şey. Benim tepki gösterdiğim konu doğal haliyle bile Gül den daha güzel olan Türk kızlarının olması. Doğu olsun batı olsun Türkiye'nin bir çok yerini görmüş birisi olarak Gül'ün bu kadar yüceltilmesine karşıyım. Türkiye'nin en güzel kızı yakıştırmasını kesinlikle hak ettiğini düşünmüyorum. Estetiksiz haliyle bile Gül'den nice nice güzel kızlar var Türkiye'de. Gül'ü övmek için Türk kızlarını kötülemek ne iş anlamadım.Sonuçta Gül'ün estetiksiz halini biliyor muyuz? Hayır. Elimizde ki tek fotoğraf dudaklarının normal hali. O haliyle bile şuan ki hali arasında uçurum kadar fark var. Bir de tamamen doğal halini gördükten sonra Türkiye'nin en güzel kızı yakıştırmasını yapabilecekler mi merak ediyorum. Kız da alt yapının olup olmadığı bile meçhul bir kaç tüp dolguyla bambaşka bir yüz hattına sahip olmak artık gayet kolay. Hele ki işin uzmanı bir doktorsa yapan kişi.

Merhaba oncelikle bircok yorumu okumaya calistim. ve rahatsiz oldugum bir konuda su oldu. adriana limaya dunyanin en guzel kadini denilebiliyorsa turkiyenin en guzel kadini yakistirmasini gul fakiya yapabiliriz. sizde baska birini soylersiniz dunyanin en guzeli naomi campbell, claudia, nicole kidman, angelina jolie bu begendigimiz guzellik oranina gore degisir. fakat dunyanin heryerine bakarsak suan supermodel dediginiz kadinlarin adriana lima olsun digerleri olsun guzelliklerinin sonuk kalacagi milyonlarca kadin vardir fakat insanlar tv onundeki taninan insanlarin uzerinden guzellik yorumu yapar ben nerden biliyim taniyimki doguda bebek gibi guzel bir kizin yasadigini ? insanlar sadece tanidiklari hakkinda yorum yaparlar. adriana lima 15yasindaki hali demissiniz fakat yurtdisinda modellik cok ciddi bir businesstir venezuellanin kainat guzeli icin estetik kamplari oldugunu biliyormuydunuz ? ve buraya alinan kizlarin 12 yasindan kucuk oldugunu? peki ya amerikada miss child yarismasi icin 7yasindaki cocuklara dolgu yapildigini? peki tum ulkelerde cocuklara estetik yapilmasi yasaklandigi zamanlarda brezilyada serbest oldugu bu yuzden 15yasindaki kizlarin guzellik yarismasi icin brezilyaya estetik yaptirmaya gittigini biliyormuydunuz? bence tam bilgi sahibi olmadiginiz konularda yorum yapmamak gerek. ve show pbusiness yurt disinda cok onemli bir kurum bu yuzden dunyada star olan kadinlar ilahlastiriliyor. yani burda gulfakiyi yerden yere vurup adrianayi yuceltmenizde sacma.

Fatma Gül faki gercekten cok guzel başı sonu estetik olsada kadının alt yapısı hakkatten cok bir kadın olarak hayran kaldim kusursuz bir güzellik ayrica Adriana dan cok daha guzel bir surati var surat olarak adrianaya 100basiyor fikrimce

arkadaslar solotica quartzo yeni geldi elime gözlerim küçü
k oldugu için bana olmadı ama rahat bombesiz ve dogallar takas etmek istiyorum üzele üzüle son kullanma tarihi 2019

Fos oldu bu kızcağız da. =D
O pasif duruşla zaten nasıl sivrilebilirdi ki medyada?

Bir daha gündeme gelir mi bilinmez.
Gelirse evrim geçirmesi lazım kişilik açısından.
Böyle sessiz sakin olmaz.

Bu kızın dudaklarında dolgu yok, olsa idi gülünce bu hali almazdı. Örnek vermek gerekirse Birce Akalay'ın dudak dolgusu yaptırmadan önceki ve sonraki gülen hallerinde bariz hissedilen durum. Dişleri zaten ortada estetiksiz. Burnunda da bir şey yok sadece gözleri lens işte. O da her 5 yurdum kızından 2'sinin yaptığı bir şey.

Son düzenleyen: Moderatör:
bu kızın gözleri çok koyu gri - mavi arası bir renkte. masmavi dursun diye lens takıyor. halbuki kendi göz rengi çok güzel. uzaktan belli oluyor koyu duruyor. ancak çok yakına gelince belli oluyor.

güzel kız

Namı değer Kezban Adriana :KK66: Gozleri kahvedir.kuzenimle ayni yerde calismistir dudaklar dolgu burun estetik ve yuzu oyle gergin ki o konusurken ben korkuyorum yuzu yirtilicak diye..Bence lens takmasa daha cok goz doldururdu bu kadar lafi edilmezdi cunku bizzat Adriana olmaya calismis bir insan..

Namı değer Kezban Adriana :KK66: Gozleri kahvedir.kuzenimle ayni yerde calismistir dudaklar dolgu burun estetik ve yuzu oyle gergin ki o konusurken ben korkuyorum yuzu yirtilicak diye..Bence lens takmasa daha cok goz doldururdu bu kadar lafi edilmezdi cunku bizzat Adriana olmaya calismis bir insan..
Yaa doktoru kim acabaa burnu cok guzel bence

Guzel hatta o kadar guzel ve kusursuz ki o yuzden yapmacik duruyor ve annesinin estetisyen oldugunu biliyorum.
Bence boyle guzel dursun da yapmacık olsun ya, hani mandalla sıkılmış gibi degil aslında kalkık ama önden kalkık gibi durmuyor vs vs doktorunu bilsem direkt ameliyat olacağım isimdir ya

Bence boyle guzel dursun da yapmacık olsun ya, hani mandalla sıkılmış gibi degil aslında kalkık ama önden kalkık gibi durmuyor vs vs doktorunu bilsem direkt ameliyat olacağım isimdir ya
Burun delikleri yuvarlak degil bildigin çizgi gibi oylesini de sevmiyorum malesef ki..Daha dogal tontis burunlar lazim bize :)

her tarafı yapılmış burun dudaklar . gözler lens . bide tv ye çıkmıştı sunucu kadın bakın saçlar doğal diyordu e oda doğal olsun yani . kadın kendini yeniden yaratmış ama sonuç fena değil . ten rengini seviyorum .

Guzel hatta o kadar guzel ve kusursuz ki o yuzden yapmacik duruyor ve annesinin estetisyen oldugunu biliyorum.
annesi estetisyen değil canım, cennet mahallesinde kuaför dükkanı vardı. teyzem giderdi kızı tuncay şanlıyla çıkmaya başlayınca kapatmış kadın

X