Ultherapy yaptıran var mı?

pepit

Guru
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2010
403
27
Ulthera
Ultherapy yüz germe operasyonlarına 30 dakikada ameliyatsız çözüm sunuyor
Daha sıkı bir cilt, daha genç bir görünüm!

Cilt gençleştirme uygulamalarında estetik operasyonlara alternatif olarak sunulan, Amerika’da son günlerin en ‘tercih edilen’ teknolojisi olarak kabul gören ‘ULTHERA’ şimdi Türkiye’de.

Ultrasound, en bilinen tanımı ile anne karnındaki fetüsü izlemeye imkan tanıyan bir teknoloji. Şimdi aynı teknoloji ile elastikiyetini kaybetmiş, sarkmış, kırışmış ciltler ve düşük kaşlar ameliyata gerek olmaksızın ‘gerdiriliyor’.

Ultherapy, lazer teknolojilerinin çözemediği, sadece cerrahi operasyonlarla başarılabilen yüz germe operasyonunu enjeksiyonsuz, iyileşme sürecine ihtiyaç duyulmadan, risksiz çözebilen yepyeni bir teknoloji.

Tüm yüz için 30 dakika süren Ultherapy uygulamasının ardından, uygulamanın yapıldığı kişiler günlük aktivitelerine hemen dönebilmektedirler.

Ultheraphy sisteminde kullanılan ‘Deep sea’ adı verilen teknoloji de ‘fokus ultrasound’ ile cildin alt tabakalarında ‘sıcak noktalar’ yaratılıyor. Bu sayede cilt kendi onarım sürecini oluşturarak yeni collagen üretimine başlıyor ve ciltte sıkılaşma ve ‘lifting’ etkisi kendini göstermeye başlıyor. Uygulamanın hemen ardından toparlanmaya başlayan cilt istenen ideal görünüme 3 ayın sonunda ulaşıyor. Tek bir uygulamanın ardından elde edilen sonuç en az bir sene boyunca muhafaza ediliyor.

Ultherapy nedir ?

Yüz ifademiz bir çok şey anlatır. Kırışıklıklarımıza ‘tecrübe’, üzgün görünümümüze ‘yorgunluk’ tanımını yaparız çoğu zaman. Bunlara çözüm olarak ‘estetik cerrahi’ her zaman bir seçenektir. Ama şimdi yeni bir yöntem olan Ultherapy var. Cerrahi olmayan yüz asma yöntemi olan Ultherapy ile zamanın ve yerçekiminin cildimizde yarattığı tahribatı önlemek mümkün.

Ultherapy ile 30 dakikalık tek bir uygulama sonunda meydana gelen ‘güzel’ görünüm, cildin kendi iyileşme sürecini kendisinin yaratması sonunda ,cilt altında yer alan bağ dokusunun güçlenmesi ile meydana geliyor.

‘’ Ultherapy sonrası cildim çok daha sıkı ve gergin….

Daha önceki ‘sarkmış’ görünümümden eser yok.’’

Klinik çalışma sırasında uygulamanın yapıldığı hastanın görüşü.

Ne kadar doğru bilmiyorum ama mezolift için (cilt sıkılaşması ve vitaminle cildi beslemek için) gittiğim bi doktor önerdi. fiyatı 3000-4000 gibi bi şey dedi.
vaat ettiklerini yapabiliyor mu bilmiyorum ama yaptıran arkadaşlar varsa fikir verebilirler.

Merhaba,,bu yöntem ile ben de ilgileniyorum,henüz bir araştırma içine girmedim ama,bu fiyatı ve bilgileri nerede,ya da hangi doktordan aldınız acaba?? Teşekkürler.

THERMAGE GİBİ BİR ŞEY Naci Çelik'in yerini aradıgımda seans ücretinin kk'ya oluru 3150$ takriben 5.500tl civarı ee geçerlilik süresi ne kadar :sadece 2yıl
ozon terapimi yaptırırım somon dna yüz vitamin düzenli kabin bakımlarımı yaptırırım ki bunları takip ettigim sürece kolejen kaybı enaza i,necektir kırışıklıklar,sarmalar olabildigince ötelenecektir
birgün gerçekten ihtiyaç hissedrsem gider mini germe yaptırırım hakketen ömürlük sonuç alırım cihazlardan faydalan dünya bir paralar ver 3 5 yıl sonra olan sorunlar artarak geri gelsin

Merhaba,,bu yöntem ile ben de ilgileniyorum,henüz bir araştırma içine girmedim ama,bu fiyatı ve bilgileri nerede,ya da hangi doktordan aldınız acaba?? Teşekkürler.

Nişantaşında Süper Plast diye bir yer var. Oraya gittim. Zaten sayılı yerde yapılıyor bu işlem.
Ama dediğim gibi fiyatı fazla geldi bi de yaptıran ve yararını gören var mı bilmiyorum.
Ama real self'de (yurt dışında estetik müdehaleler yaptıranların formumu) % 80 beğenilmiş.

Sorun aldığı parayı hak ediyor mu?

THERMAGE GİBİ BİR ŞEY Naci Çelik'in yerini aradıgımda seans ücretinin kk'ya oluru 3150$ takriben 5.500tl civarı ee geçerlilik süresi ne kadar :sadece 2yıl
ozon terapimi yaptırırım somon dna yüz vitamin düzenli kabin bakımlarımı yaptırırım ki bunları takip ettigim sürece kolejen kaybı enaza i,necektir kırışıklıklar,sarmalar olabildigince ötelenecektir
birgün gerçekten ihtiyaç hissedrsem gider mini germe yaptırırım hakketen ömürlük sonuç alırım cihazlardan faydalan dünya bir paralar ver 3 5 yıl sonra olan sorunlar artarak geri gelsin

mezolift denen yüz vitamininden memnun musun? bi de kabine girmek ne demek?

mezolift denen yüz vitamininden memnun musun? bi de kabine girmek ne demek?

WALLA ABİM EVLENDİ İNANILMAZ SEFİLİM MADDİ ANLAMDA HERGÜN EVDEN AZIK TAŞIYORUM İŞYERİNE O KADAN YANİ AYLARDIR GİDEMİYORUM EN SON 1,5 AY ÖNCE VİTAMİN YAPTIRMIŞTIM DAHA UYGUN RAKAMLI DİYE TERCİH ETMİŞTİM BURDAKİ FİYATLAR SOMON 150TL NAPAJ YÖNTEMİYLE UYGULANAN VİTAMİN (MEZOLİFT) 50LİRA ŞEKLİNDE (BU ARADA SEN NE SORDUN BEN NELER YAZDIM NEYSE)
ÇOK ÇOK MEMNUN KALIYORUM dirilik canlılık

KABİN BAKIMLARI DA EWDE KENDİ YAPTIGIMIZ ÇER ÇÖP KÜRLERİ YERİNE; İYİ SALON, DOGRU ÜRÜNLE GÜZELLİK SALONUNDA PROFESYONEL ELLERE KENDİNİ TESLİM ETMEK DEMEK EN SON KEŞFİM Premier İsrail'de bulunan lut gölü(ölüdeniz) minerallerini içeren bir marka üstüne de bir de hawyar ya eclat ampül onbeşgünde bir mini bakım ayda 45günde de buharlı ayrıntılı uygulamalar derim kendimce

WALLA ABİM EVLENDİ İNANILMAZ SEFİLİM MADDİ ANLAMDA HERGÜN EVDEN AZIK TAŞIYORUM İŞYERİNE O KADAN YANİ AYLARDIR GİDEMİYORUM EN SON 1,5 AY ÖNCE VİTAMİN YAPTIRMIŞTIM DAHA UYGUN RAKAMLI DİYE TERCİH ETMİŞTİM BURDAKİ FİYATLAR SOMON 150TL NAPAJ YÖNTEMİYLE UYGULANAN VİTAMİN (MEZOLİFT) 50LİRA ŞEKLİNDE (BU ARADA SEN NE SORDUN BEN NELER YAZDIM NEYSE)
ÇOK ÇOK MEMNUN KALIYORUM dirilik canlılık

KABİN BAKIMLARI DA EWDE KENDİ YAPTIGIMIZ ÇER ÇÖP KÜRLERİ YERİNE; İYİ SALON, DOGRU ÜRÜNLE GÜZELLİK SALONUNDA PROFESYONEL ELLERE KENDİNİ TESLİM ETMEK DEMEK EN SON KEŞFİM Premier İsrail'de bulunan lut gölü(ölüdeniz) minerallerini içeren bir marka üstüne de bir de hawyar ya eclat ampül onbeşgünde bir mini bakım ayda 45günde de buharlı ayrıntılı uygulamalar derim kendimce

mezolift için gittim biri 800 biri 250 dedi. ve yaklaşık 4 seans. bana pahalı geldi açıkcası. Ama dediğin gibi işe yarıyorsa vericez el mecbur :KK43:

mezolift için gittim biri 800 biri 250 dedi. ve yaklaşık 4 seans. bana pahalı geldi açıkcası. Ama dediğin gibi işe yarıyorsa vericez el mecbur :KK43:

ORASI İstanbul rakamlar anormal degişiklikler gösterebilmekte hani mezoliftte takipli bir tedavi git el ugraşamam hem aynı paraya çıkar tek seferde çözüm isterim dersen ultherapy de deneyebilirsin

Bir arkadaşım (42 yaş) etilerde yaptırmış(dr.ismi vermem doğrumu bilmiyorum) yüzündeki değişikliği görünce inanamadım resmen yüzünün yuvarlaklığı gitmiş sivrileşmiş suratı 8-10 yaş daha genç duruyor.Acısız bir tedavi olduğunu söyledi.İnternetten araştırdımxxxxxxdiye bir site buldum orada uygulanan yerler var.sonuçlar çok iyi görünüyor arkadaşımın yüzü zaten benim için yeterli bir sonuç ama şuan bütçem yetmiyor.4.500 tl gibi bir ücret ödemiş
en az 1.5 yıl kalıcı olacağı söylenmiş.izleyeme devam edeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mezolift düşünenler bir daha düşünsün bence.
Ben dört yıl önce beş seans yaptırdım, ardından caci denen bir aletle 15 seans caci yapıldı, sonuç iyi gibi görünüyordu, ama yine de mükemmel değil.
Mezoliftin acısı bir yana, yüzde meydana gelen morarmalar günlerce geçmiyor, emla adlı krem de cildi uyuşturmaya yetmiyor.

En kötüsü de tam elmacık kemiklerimin altındaki bölümde bir kaç yıl içinde acaip çizgiler oluştu, minik baklavalar şeklinde, o kısımda çökme de oldu.
Çok iyi ürünler kullanmama rağmen kendi yaşıtlarımdan daha yaşlı görünüyorum şimdi.
Beş altı yıl önceki fotoğraflarımla alakam yok artık.
Mezoterapide yüzünüze yüzlerce iğne batıyor, yüzümdeki garip çizgilerin mezoterapinin komplikasyonu olduğunu düşünüyorum.

Mezolift düşünenler bir daha düşünsün bence.
Ben dört yıl önce beş seans yaptırdım, ardından caci denen bir aletle 15 seans caci yapıldı, sonuç iyi gibi görünüyordu, ama yine de mükemmel değil.
Mezoliftin acısı bir yana, yüzde meydana gelen morarmalar günlerce geçmiyor, emla adlı krem de cildi uyuşturmaya yetmiyor.

En kötüsü de tam elmacık kemiklerimin altındaki bölümde bir kaç yıl içinde acaip çizgiler oluştu, minik baklavalar şeklinde, o kısımda çökme de oldu.
Çok iyi ürünler kullanmama rağmen kendi yaşıtlarımdan daha yaşlı görünüyorum şimdi.
Beş altı yıl önceki fotoğraflarımla alakam yok artık.
Mezoterapide yüzünüze yüzlerce iğne batıyor, yüzümdeki garip çizgilerin mezoterapinin komplikasyonu olduğunu düşünüyorum.

merhaba, geçmiş olsun önce, elinde öncesi sonrası resimlerin var mı , yani tam yüzünü koyamasanda çöken kısımların fotolarını ekleyebilirmisin, ilginç geldi durumun merak ettim ..

merhaba, geçmiş olsun önce, elinde öncesi sonrası resimlerin var mı , yani tam yüzünü koyamasanda çöken kısımların fotolarını ekleyebilirmisin, ilginç geldi durumun merak ettim ..

Sevgili antimind;
uzun süredir şehir dışındaydım bu yüzden mesajınızı geç gördüm, dolayısı ile cevap da gecikti, özür :KK43:

Yaşıma göre vücudum fit olmasına rağmen yüzüm bozuldu.
Maddi olanaklarım sınırlı olduğu için yüksek ödemeler bana göre değil, nasıl halledeceğim bilmem.
Cerrahi yöntemi katiyen düşünmüyorum, Ultherapy olabilir diye düşünmüştüm ama fiyat astronomik.

Fotoğraflarım var tabi, ama yüklemek istemedim, yüzümün yarısını cropladığımda anlamsız oldu fotolar.
Özel mesajla fotoğraf gönderilebiliyorsa göndereyim.

Bir arkadaşım (42 yaş) etilerde yaptırmış(dr.ismi vermem doğrumu bilmiyorum) yüzündeki değişikliği görünce inanamadım resmen yüzünün yuvarlaklığı gitmiş sivrileşmiş suratı 8-10 yaş daha genç duruyor.Acısız bir tedavi olduğunu söyledi.İnternetten araştırdımxxxxxxdiye bir site buldum orada uygulanan yerler var.sonuçlar çok iyi görünüyor arkadaşımın yüzü zaten benim için yeterli bir sonuç ama şuan bütçem yetmiyor.4.500 tl gibi bir ücret ödemiş
en az 1.5 yıl kalıcı olacağı söylenmiş.izleyeme devam edeceğim.

site adını silmiş yönetim:KK43: yine de çok teşekkürler,,güncel bilgi olur da paylaşırsanız çok sevinirim,,sevgiler..

bu fiyatlar ne zamanındı acaba? güncel fiyatlar hakkında bilginiz var mı? teşekküerlerr..

Sevgili antimind;
uzun süredir şehir dışındaydım bu yüzden mesajınızı geç gördüm, dolayısı ile cevap da gecikti, özür :KK43:

Yaşıma göre vücudum fit olmasına rağmen yüzüm bozuldu.
Maddi olanaklarım sınırlı olduğu için yüksek ödemeler bana göre değil, nasıl halledeceğim bilmem.
Cerrahi yöntemi katiyen düşünmüyorum, Ultherapy olabilir diye düşünmüştüm ama fiyat astronomik.

Fotoğraflarım var tabi, ama yüklemek istemedim, yüzümün yarısını cropladığımda anlamsız oldu fotolar.
Özel mesajla fotoğraf gönderilebiliyorsa göndereyim.

merhaba, evet uzun bir zaman olmuş cidden ama sorun değil bende şimdi bildirim gelince farkettim :) .. benim mesaj sayısı yetmediği için forumda özel mesaj atamıyorum. o yüzden fotoğraf gönderiliyor mu bilmiyorum ama yükleniyor olabilir.. teşekkürler cevap için..

Merhaba bayanlar ben ulthera uygulamasını iki ay önce Dr Coşkun Şanverdi'ye yaptırdım. Kendisi bir tanıdığımızın burnunu yapmıştı, kendisine o vasıtayla ulaştım. Boyun ve gıdı bölgemdeki sarkmalardan şikayetçiydim. Çok memnun kaldım. Yüzüm baya toparladı. Şimdi anneme de uygulayacak.Sorusu olan varsa cevaplayabilirim

Merhaba pembeetek. İşlem esnasında canın yandı m? Uygulamada ağrı hissettiysen eğer, 1den 10 a ağrıın şiddetini değerlendirebilir misin? Teşekkürler.

Merhaba pembeetek. İşlem esnasında canın yandı m? Uygulamada ağrı hissettiysen eğer, 1den 10 a ağrıın şiddetini değerlendirebilir misin? Teşekkürler.

Küçük iğne batması gibi bir his diyebilirim.lazer atışı gibi aslında .ağrı şiddeti olarak 4 gibi denilebilir.gerçi benim canım da biraz tatlıdır normalde:)

X