Popüler Konu Elma Sirkesi+Bal+Su Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

kızlar insülin direnci olup ta kilo vermeyi başaran var mı?

kızlar bende sabah yapdım...aman denemedik şey kalmasın dedim)) ama biraz mide bulantısı oldu gibi yaw....:KK43: neyse bakalım...yapanlar yazsın arkadaşlar

Arkadaslar ben su anda hamileyim ama konuyu gorunce ilgimi cekti cunku 7.ayima girdim 400 gr alabildim acaba elma sirkesi ictigim icin mi kilo alamadim :KK66:
Ben aslinda idrar yolu enfeksiyonu icin iciyorum ve ne idrar yolu enfeksiyonu ne baska hastalik kapimiza ugramiyor artik ama ben mide amelyatliyim ictigim sirkeyi fermentemutfagim diye organik urunler yapan bir siteden aliyorum cunku enfeksiyon icin sirke anasiyla hazirlanmis dogal sirke icmek lazimmis orda buldum ve memnunum tadi kokusu bile yok acaba baska marka sirke oneriniz olur mu??? Yada sirke yapan yapmayi bilen var mi acaba?

Arkadaslar ben su anda hamileyim ama konuyu gorunce ilgimi cekti cunku 7.ayima girdim 400 gr alabildim acaba elma sirkesi ictigim icin mi kilo alamadim :KK66:
Ben aslinda idrar yolu enfeksiyonu icin iciyorum ve ne idrar yolu enfeksiyonu ne baska hastalik kapimiza ugramiyor artik ama ben mide amelyatliyim ictigim sirkeyi fermentemutfagim diye organik urunler yapan bir siteden aliyorum cunku enfeksiyon icin sirke anasiyla hazirlanmis dogal sirke icmek lazimmis orda buldum ve memnunum tadi kokusu bile yok acaba baska marka sirke oneriniz olur mu??? Yada sirke yapan yapmayi bilen var mi acaba?

Hamileyken neden iciyorsun ki

Idrar yolu enfeksiyonu icin yazdim zaten.
Bende ayni sebeple baslamistim ev yapimi sirke ile iciyorum hemen iltihap oluyo ve sknti yaşatıyor ama hamilekikte bana enerji kaynagi oldu sonucta sirkenin faydalari cok fazla 2. Sisem bitmek uzere her sabah duzenli iciyorum

Bende ayni sebeple baslamistim ev yapimi sirke ile iciyorum hemen iltihap oluyo ve sknti yaşatıyor ama hamilekikte bana enerji kaynagi oldu sonucta sirkenin faydalari cok fazla 2. Sisem bitmek uzere her sabah duzenli iciyorum
Benim hamileligim bitmek uzere artik.bulantilarim yuzunden yeterli su tuketemedigim halde sirke sayesinde idrar yolu enfeksiyonunun yanindan bile gecmedim bu sefer her sabah 2 kasik duzenli ictim.toplamda da 2 kilo aldim gebelik boyunca muhtemelen duzenli sirke kilo almami engelledi.

Sizde kilo alımı nasıl gidiyor peki ?
Elma sirkesiyle beraber hem sizin hem de bebeğinizin kilosunu merak ettim?

Bu ay doktora gitmedim daha 25 haftam bitiyor bugun 4 kilo aldim

Ben 22. Haftamdayım altı kilo oldu,o yüzden bi el atmam gerektiğini düşünüyorum ben de. Hamileyken kilo alımını kontrol altında tutmak için kullansam mı acaba diyordum.

Ben 22. Haftamdayım altı kilo oldu,o yüzden bi el atmam gerektiğini düşünüyorum ben de. Hamileyken kilo alımını kontrol altında tutmak için kullansam mı acaba diyordum.
Yani doktoruna sorsan daha guvenli olur bence sirke sonuçta her midede ayni etkiyi yapmiyo sonra sknti olmasin

selamm :) ben buradaki yorumlardan etkilenip elma sirkeli su içmeye başladım ve sadece ''3 GÜNDE 1 KİLO ''vermişim gerçekten inanamadım çünkü benim zaten üç kilo fazlam vardı bu kadar etkili olacağını bilseydim önceden başlardım midesinde sorun olmayan herkese tavsiye ederim :)

Merhaba arkadaşlar ben de cuma takimlarindayim. Zaman buldukça diyet önerileri bölümünü okuyorum. Elma sirkesinin faydalarini biliyordum. Bu sayfada da görünce yorumları okudum. İlk 90 sayfayı bitirdikten sonra denemeye karar verdim. Bal ve sirkeli karisimda aç karnına mi tok karnına mi ılık mi soğuk mu tartışmalarına da kendimce bir çözüm buldum. Bir hafta tok ve soğuk deneyeceğim. Tartı sonucuna göre karar vereceğim dün başladım vücudum tad ve işleyişine olumsuz bir tepki vermedi.
Sirke seçiminde organik olmasına dikkat edilmelidir. Marketlerde satilanlar etkili değil. Aktarlarda cam şişelerde içinde hiçbir koruyucu madde içermeyenler tercih edilmeli. Ya da kendi yaptığımız olmalı. Çalkaladigimizda köpürüyorsa bu odur. :KK45: Sağlıklı besinler+ egzersiz+ bol su da eklenirse sonuç almamimiz garanti.

Hortlatilmasi gereken bı konu bence. Deneyenler buyursun, 111 kilodan 91 kiloya indim. Ramazan'da bı tık aldım 2 kilo kadar.bu karışımı denemek istiyordum fakat, bal aklımı karıştırıyor

X