Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

saol adaşım bende iyiyim şükür boğaz ağrımın haricinde
demek seninde adın ebrar benim kk ismim bu kendi ismim değil ama kızım olursa ebrar koymayı düşünüyordum .

canım sen bugünden başla çalışmalara zaten spermler 72 saat yaşıyabiliyo hayırlısı olsun inşallah

canımsın ya kıyamam inşallah geçer aslında terapi çok iyi geliyor ama düşünürmüsün bilemem canım

kuzummmm bende özledim seni nerdesinnnn dön artık beeee

inşallah bu son denemen olur sağlıkla gelir mnişin

canım hiç farketmez kimin duası makbuldür ve kabul olur bilinmez niyeti okunan kişiye ettiği sürece herkes okuyabilir .

sungercim hadi hayırlı olsun gelsin bebiş inşallah canım

garibim öncelikle söylemeliyimki tiroitlerin az çalışıyo yanlız çokda değil yani eğer değerin söylediğin gibiyse gayet iyi doktor niye bukadar korkuttu bilmiyorum .benim ilk başlarda 7lerdeydi şimdi düştü çok şükür .hem direk tüp niyeki?yurtdışında galiba başka tedavi şekli yapmıyolar .bence sen kendin doğal yöntemleri dene eşinede kendinede bukadarda umutsuz olma bence kötü değil durumun .allahım nasip ederse gerisi boş kim ne derse desin kuzum .inşallah meleğin enkısa zamanda gelir
buarada geçmiş olsun dileğin için çok saol tarhanayı ağzıma sürmem ben ya tek sevmediğim çorba aslına bakarsan yinede düşündüğün için saol canım :KK19:

bilmiyorum ebrarim yaa,bana doktor tiroit hormonunda problem var dedi,hatta kilonuzda ondan olur dedi.:63:sen ilacmi ictin canim??dusurmesi icin neler yapti doktor,ne gibi bir tedavi uygulandi sana??beni bilgilendirebilirmisin??normal bir ciftin bile birliktelik sonu hamile kalmasi %30 dedi,sizin sperm ve tiroit problemi oldugundan duser dediiii.:KK5:tiroitimi duzene sokacakmis,esime cinko bana folik asit verdi..5,6 ay bekleyelim sonrasinda tup bebek dediii:KK5:insallah rabbim muhtac etmez,kendiliginden olurr..asilamayi sordum..bana asilamada bile sans % 10 dediii..burda doktorularin özle muayenesine gidiyoruz canim,hastanede calismiyorlar..tup bebek ise ayri bir bolum onu özel kilinikler var,sadece tup bebek hastaneleri asilamayida sadece o merkezler yapiyormus,benim doktorumun muayenesinde yapilmiyormus..rabbim sonumuzu hayir etsin..birde sogan suyunu deneyeyim diyorum bu ay,sifa rabbimden..demek tarhana yemiyorsun,tarhana sevilmezmi kizzzz..neyse sen tavuk suyu corbasi ic tatlim,oda iyi geliyor..allah sifa versin:KK16::KK16:

sağol cnm bende iyiyiim :KK1:

:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:hadi inş dünürcüümm

üzülme cnm yaa bak bende bugun hormon testlerimi aldım

eskiye nazaran yani 2 ay önce cok yüksekti bugun ki değerler cok normal gözüküyor

doktora gösteicem ama arada cok fark var cok şükür iyi gözüküyor:KK34:

hormon testimi yorumlarmısınııızzzz

kıslar 2 ay önceki testim tsh 1,52
fsh 7,42
lh ,14,17
prolaktin 9,68
estradiol 48
yenisi

tsh:1,331
fsh:4,22
lh:1,74

estradiol:32

proloktin 11.20

bunları bugun aldım sizce pko hormonumu
:KK14::KK14:

canim testlerin hakkinda bir bilgim yok,ama insallah guzeldir,rabbim yuzunu guldursun:KK16:

slm canım bende eşim için kullandım sperm sayısını fazlalaştırmasımiçin ben 6 veya 7 tane keçi boynuzunu 1litre suyla kaynatıp ağzı kapalı 3 dakika kaynattım daha sonra 20 dakika beklettim tabi ağzı kapalı sonrada onun posasını süzdüm sabah aç karna akşam yatıcağında 3 ay boyunca 3 aydan sonra ara ara yapıcaksın eşimin yüzde 15 ti inanırmısın 2 ayda 15 daha çoğalttı yüzde 30 oldu bence kullanın faydasını görüceksiniz :KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

benim esimdede sperm eksikligi var,suan esimde iciyor keciboynuzunu ve pekmezini,insallah esinizin gibi benim esiminde yukselir degerleri:KK16:

ay kızlar bebek insana herşeyı unuttururyor pazar günü eşimin dogun günüydü ben evime gidince eşime süpriz yapamayı planlıyordum da gidemedim ya salak kafam bebeği düşünmekten eşimin doğum gününü unutmuşum bu gün konuşurken eşimle sen benı unuttu dedi dün neydi dedi benim jeton düştü cok kötü oldum cok mahcup oldum bu veletler bizi ne hala koydular biricik kocamın doğum gününü unuttum sagolsun bişey demedi yınede ama ben cok kötü oldum kuşum benim oralarda yanlız kaldı adamı dogum gününde bile unuttum ben kocamı coook özledim :KK14:

canim uzulme bu kadar,en guzel hediyeyi rabbim lutfetmis sizee:KK16::KK16:

canım sıkma kendini geçmiş olsun ama bildiğim kadarıyla troit tedavi ediliyo bence doktorun korkutmuş seni
bizede tüp bebek dediler ama rabbim verince veriyo gülüm dilerim gerek kalmadan gelir mucizen

canım benim eşimde varikosel ameliyatı oldu doktor bişey vermiyo zaten ben 3 ay sonra hamile kaldım dilerim sende kalırsın

canım bu konuda hiç bir bilgim yok ama dilerim herşey yolundadır

canım çok geçmiş olsun şimdi nasılsın

slm canım seninle çoktandır görüşemedik nasılsın

cok sagol derdanurcum,insallah sizin gibi bizimde gerek kalmaz tup bebege:KK16::KK16:

kıslarr hepinizi çok özledim yaaaa:KK59:
geçmişe bakmadan geldim...evde olsam biliyosunuz hepicigini okurum ama kardeşimdeyim şuanda..bi bakayım kimler var dedim...umarım iyi haberlerde vardır.azıcık göz atıyım geçmişe bi..

bu arada duru arkadasımız yok demişsiniz..inş iyidir bi sorun yoktur.

son yazan arkadasım Allah sabır versin..bebegini kaybettin demek..inş bi daha yaşamazsın böyle bişeyi...

tek tek isim yazmıcam kıslarr çok özledim sadece bunu diyebiliyorum:KK43:
eşim yaptırmak istemiyo pc yi:KK31:böyle çok rahatız diyo..ama ben napıp edip ikna edicem.hepinizi kocamannnnnnn öptüm:KK23:

ebuşum ezele koştun beni kaçırdın canooooooo:KK25: gel öpim bi görüşürük sana iyi seyirler aşkumm:KK19::KK58:

hosgeldin derincim,bizde seni özledik yaa,esin yaptirsin artik netiiii:KK59:

geçmiş olsun canım inşallah çabuk geçer biraz terle gece iyigelir bide elmayı haşla sıcakken iyice ez soğumadan poşete koy yemeninin arasınada koy boğazına sar iyice terle iyi gelir sıcak olsada çıkarma

hoşgeldin hale ama demek herkesi özlemedin sadece öalediklerinimi saydın bakımmm

benide özlememiş neyse bizde birbirimizi özleyelim bari

inşallah adet olmazsında kızının kardeşi bu ay gelir

hayırlısı olsun en azından sorununu anlamış oldun

amanın bizi kandırdın demek adın ebrar değil sana ceza vermek gerek ama neyse hastasın iyileş sonra veririz

sen gün aşırı çalışma yap canım inşallah yakalarsın

ya merak ettim eşine dedinmi bebişi nasıl dedin anlatsana eğer demediysen en güzel hediye olur bu yüzden vermedim dersin canım

geçmiş olsun canım ama neden kaybettin nasıl oldu anlatırsan dinleriz

derincim sen iyi olda geçmişi okumasanda olur inşallah kandırırsın kocişini

eğer dediğin kadar kolay olsaydı kimse bebğinin değerini bilmez millet doğurup atardı demek bizler için böyle hayırlısıymış en iyyisini bilen veriyo çünkü

cok sagol canim,haklisin en azinda sorunu ögrenmis olduk..:KK31:

selinacım alıntını silmek zorunda kaldım malesef.
selina cım,başlarda bizde birbirimizi yerdik,hemde tam yumurtlama günlerinde gerçekleşirdi kavgalar ve küslükler,ama evlilikte küslük iyi bişey değil,yaşayan biri olarak söylüyorum,bu durumdan bi şekilde kurtulmak gerekiyo,bunun için ikinizde çaba sarfetmelisiniz canım.
inşallah hayatımız bebişle şenlenirde,bu gerginlik hormonları rahat bırakır hepimizi

hoş geldin:KK3:

hayırlı olsun süngercim,klomenle sen hamile kalırsın gibi geliyo bana.
garipcim alıntını silmek zorunda kaldım
inşallah kendiliğinden gelir garip cim,hormonların güzel çıkmış zaten,tiroidde çok yüksek değil anladığım kadarıyla,ufacık bi problem var,varsada.
kendini rahat tutmaya çalış,biliyorum söylemesi kolay,yapması zor bi iş bu.

zaten ben garibin yazıyı okuyunca dedim içimden,eboş tarhana yemez ki diye:KK53:
nassın cano,bugün beni merak etmedin miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:KK19:

olsun derdacım,gönüllerimiz bir olsun,sağlık olsunda görüşürüz inşallah.
nasıl minik kuku:emir_bebek:

bende akşam yatınca aklıma geldi bu duru bugün niye gelmemeiş diye,inşallah iyiydir.

çok geçmiş olsun,rabbim bidaha yaşatmasın inşallah.

ya o kocanı var ya,toplaşıp dövelim en iyisi,niye arkedeşleri birbirinden ayırıyo.
derincim,şaka bi yana gel artık yaaaaaaaaaaaa:KK4:

evet,o kadar çok var ki bu örneklereden,inşallah bi taneside bize rastlar.

sagolasin canim,doktora göre pek normal degildi...ben anlayamadim bu isi,insallah hakimizda hayirlisi olsun:KK16::KK16:

kızlarr bide de netten bakındım şu duaların okunması tavsiye ediliyormuş,mevlam isteyen herkese nasip etsin,buyrun;

Çocuk Düşmemesi ıçin

--------------------------------------------------------------------------------
Karısı hamile olup da erken doğum, çocuğun düşmesi veya geç doğması gibi korkular ve tehlikeler karşısında kalan bir kimse, parmağını hamile olan karısının karnına sürüp:

"Ya Mübdi" ismini 99 kere okursa Hak sübhanehu ve teala hazretleri o hamile kadını bu tehlikelerden saklar. (7)

--------------------------------------------------------------------------------
Çocuğun Huyunun güzelleşmesi

Kötü huylu çocuğu olan bir kimse:

"Ya Mukît" ismini 7 kere bir boş kaba okusa ve o kabı su ile doldurup o kötü huylu çocuğuna içirse Allah'ın izniyle o çocuğun huyu güzelleşir. (7)

Çocuğun ıtaatkar Olması ıçin

Eğer, bir kimsenin oğlu kendine itaat etmezse şehadet parmağını onun eli üzerine koyarak "Yâ Şehîd" dese Allah'ın izniyle itaatkâr olur.(7)

Çocuk Olması

Çocuğu olmayan bir kadın, yedi gün oruç tutup iftar vaktinde "Yâ Musavvir, Ya Bari, Ya Halık" isimlerini su üzerine 21 kere okuyup üfürse ve o sudan iftar eylese Cenab-ı hak bu isimlerin hürmetine makbul bir çocuk ihsan eder." (7)

Aşağıdaki ayetler dua makamında okundukları vakit, çocuk istemeye ve hayırlı bir mirasçı dilemeye yaramaktadır. Çünkü Zekeriya aleyhisselam Rabbine böyle dua eylemiştir. Bu bakımdan bizlerin de bu çeşit sıkıntısı olduğu zaman bu ayetlerle dua etmemiz menfaatımız icabıdır. (11)

"Fe hebli min ledünke veliyya"
"Binnaenaleyh, bana tarafından bir veli oğul ihsan et"
(Meryem, 5)

"Yerisüni ve yerisü min âli Yâkûb."
"Ki bana da mirasçı olsun, Yâkub hanedanına mirasçı olsun" (Meryem, 6)

"Yühricüküm tıflen sümme li tebluğû eşüddeküm"
"Sonra bebek olarak çıkarmakta, sonra sizi güçlü kuvvetli bir çağa erişmeniz için"
Mümin, 67

halam var kendisini hiç sevmem belirteyim ama arkadaşının yaşadıgını yaşamış 10 yıldır bi kadınla berabermiş ona evfalan açmış yeni öğrenmiş halamda boşanmak bir yandan istiyor aldatıldı istemiyor 3 küçük çocugu var ve seviyor... ama eniştem boşanma davası açmış boşanıyor... sana diyebileceğim tek şey bence cok fazla karışma iyi olursa kendilerinden kötü olursa senden bilirler.. haklarında hayırlısı olsun.. işinden çıkmaması için konusabilirsin ama.. kolay gelsin.. Allah arkadaşının yardımcısı olsun...

ortaokul3.sinafdan beri arkadasiz arkadaligimiz okadar cok uzun yillara dayaniyorki defalarca yakaladi msjlarini arti beraber kizin ailesinin yanina bile gittik annesiyle bile konustuk kiziniz yanlis yolda gibisine diye okadar da mutevazi ailesi varki nasil boyle bir evlat cikar onlardan hala anlamadim..defalarca kizla konusuldu o evli birmedet umma sizin sonunuz yok defalarca oldu ama gel gelelim bir turlu vazgemiyorlar birbirlerinden ben esinide taniyorum ayni universteye gittik ama ayni sinifda degildik ama yinede sohbetimiz vardi...onunla da konustul ikisevda olmaz diyorlar ama diyorlar vazgecemiyorum isde falan demisti o nun yeri farkli otekininki farkli falan dedi bende kizmistim ona...arkadasimda gercekden cok seviyor esini bizim bildigimiz5yil kimbilir ondan oncesi nekadar allah bilir

hb.tsk.ederim..
bende aranizda oldugum icin daha iyiyim

iyi olmana sevindim canım
ortaokul3.sinafdan beri arkadasiz arkadaligimiz okadar cok uzun yillara dayaniyorki defalarca yakaladi msjlarini arti beraber kizin ailesinin yanina bile gittik annesiyle bile konustuk kiziniz yanlis yolda gibisine diye okadar da mutevazi ailesi varki nasil boyle bir evlat cikar onlardan hala anlamadim..defalarca kizla konusuldu o evli birmedet umma sizin sonunuz yok defalarca oldu ama gel gelelim bir turlu vazgemiyorlar birbirlerinden ben esinide taniyorum ayni universteye gittik ama ayni sinifda degildik ama yinede sohbetimiz vardi...onunla da konustul ikisevda olmaz diyorlar ama diyorlar vazgecemiyorum isde falan demisti o nun yeri farkli otekininki farkli falan dedi bende kizmistim ona...arkadasimda gercekden cok seviyor esini bizim bildigimiz5yil kimbilir ondan oncesi nekadar allah bilir

allah ıslah etsin evlatlarınıda mı düşünmüyor:KK57::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57:ay çok sinirlendim şimdi yaaaaa

vallahi ne diyeceğimi bilemedim allah yardımcısı olsun çok zor bir durum seninde yapabileceğin bek bişey yok gibi dua etmekten başka haklarında hayırlısı olsun inşallah

neeyaptiysak olmadi arkadasimida birakmiyor ustelik arkadasim annesini kaybedeli daha 2ay bile olmadi bukadar cok ust uste sorunlarin olmasi cok uzdu onu...birak diyorum bitir diyorum bu isi 3tane cocuk arti istemiyorlar bosanmalarini ikizleri 10yasinda kucuk oglu 3yasinda daha...basda cok seviyorum diyor ikinciside cacuklarim diyor..yurt disinda da olsa insan dul her yerde ayni malesef...

iyiyim diyeyim iyi olayim...cok samami oldugum arakdasim esinden ayrildi resmi olarak bosanmadilar ama ne zamandan beri arkadasm sabrediyordu ama patladi artik isden ciktikdan sonra bana geldik yapma etme dediysemde evi terketti bende de kalmadi ablasininn yanina hollandaya gitti...kocasi yaklasik 5 yildan beri bisiyle ve ne yaptiysada olmadi vazgecmedi bir turlu ondan esinide birakmadi onuda artik dayanamayip gitti birde isi de var calisiyor yine patrondan 3haftalik izin aldimda verdi bari isinden olmasin cunku sonunun ne olacagi belli degil...ne yapsin artik benimde beynim durdu ikitane ikiz bir tane de oglu var...akil verin lutfen kizlar...:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:
Allah hayırlısı neyse onu versin canım geçmiş olsun
aramıza hoş geldin canım çok şükür iyiyiz sen nasılsın

genelde hemen aşılama yapmıyorlar doktorumun dediğine göre ilk bebeklerini isteyenlere:26: hemen aşılma yapıyor larmış sende iğne falan kullandırmadımdı doktorun

ben aşılamadan önce 4 ay kendi olması için sadece klomen kullandım canım 1 kerede çatlatma iğnesi sonra aşılama oldu

iyi olmana sevindim canım

allah ıslah etsin evlatlarınıda mı düşünmüyor:KK57::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57:ay çok sinirlendim şimdi yaaaaa

yaaa canim birde okadar cok bakimliki sirf esi memnun kalsin diye okadar guzel ki vitrine koy islemeye doyamiyorsun insan bayan haliyle bile imrenirken kaldiki erkekler.. otekide bildigin bakimsiz manukur denilen bir sey yok tirnaklar uzun degil saclari yapili degil makyaf hic yok bir coraf giymisti evine gittigimiz zaman annesiyle konusmaya oda vardi bembeyaz corap olmus kapkara...arkadasimnda simdi okadar cok calismasina ragmen arti 3tane cocuk olmasina ragmen yaptigi yenir yikadigi giyilir oyle birisi...ama isde nasil vazgecsin anlamadim gitti...annesi tel elinden almis arkadasimin kocasi tel almis ona..asile kizi olmasa ev bile acar di ona...off offff:44:

neeyaptiysak olmadi arkadasimida birakmiyor ustelik arkadasim annesini kaybedeli daha 2ay bile olmadi bukadar cok ust uste sorunlarin olmasi cok uzdu onu...birak diyorum bitir diyorum bu isi 3tane cocuk arti istemiyorlar bosanmalarini ikizleri 10yasinda kucuk oglu 3yasinda daha...basda cok seviyorum diyor ikinciside cacuklarim diyor..yurt disinda da olsa insan dul her yerde ayni malesef...

sinirimden uykum kaçtı insan evlatları için kendinden bile vazgeçer ama bu insanın nasıl bir yüreği nasılbir kalbi var anlıyamadım ya eşinide geçtim evlatları için vaz geçer insan eşini brakıp gitmesi onu üzmedimi belki hatasının farkına varır inşallah :KK20:

üzüldüm... boşuna dememişler alimden zalin doğar diye... kızın ki o hesap.. neyse.. ama dediği gibi senin canında olsa sonucunda ucu sana dayanak tır hiç karışma derim ben ama sen bilirsin tabi.. arkadaşınınkide hata seviyorum olurmu ya.. anlayamıyorum cidden... hayırlısı olsun sende böyl dua et.. arkadaşında dua etsin bol bol Rabbim bu durumu sana havale ediyorum diye eminim o en güzel şekilde ayarlar... sende cok canını sıkma..

hoş gelmişsin canım sana bişey sorucaktım aşılama yapılmadan önce yumurta takibi yaptımı doktorun

çok geçmiş olsun canım diş ağrısıda zor birşey
teşekkür ederim canım
geçmiş olsun canım iyiki çekmemiş demek iyi dr muş yoksa hemen çekerdi
evet canım,sağolsun dr,sende sağol
ahhh ahh... aklıma geldi rastlasa deyince bi akrabamız demişti sanırım birinin çocugu olmuyormuş yağmur suyu biriktirmiş okumuş sanırım sonrakiay cocugu olmuş ama tam anlamadım du ben bi araştıyırım soruştırıyım doğruluk payı vardı rbelki.. denediğimiz şelere bak yaa...Rabbimmm ne olur aratmaa yarabbimmm hastane yollarına düşürme den hayırlısıyla nasip eyle hepimize bebekkkkk....
yağmur suyu diyede,nisan yağmuru diyede duydum,ama tam olarak okuncakları bilmiyorum.
slm arkadaslar .
bende bu sitede yeniyim..
nasilsiniz.
hoş geldin:KK3:
iyiyim diyeyim iyi olayim...cok samami oldugum arakdasim esinden ayrildi resmi olarak bosanmadilar ama ne zamandan beri arkadasm sabrediyordu ama patladi artik isden ciktikdan sonra bana geldik yapma etme dediysemde evi terketti bende de kalmadi ablasininn yanina hollandaya gitti...kocasi yaklasik 5 yildan beri bisiyle ve ne yaptiysada olmadi vazgecmedi bir turlu ondan esinide birakmadi onuda artik dayanamayip gitti birde isi de var calisiyor yine patrondan 3haftalik izin aldimda verdi bari isinden olmasin cunku sonunun ne olacagi belli degil...ne yapsin artik benimde beynim durdu ikitane ikiz bir tane de oglu var...akil verin lutfen kizlar...:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:
ne dicemi bilemedim,rabbim hayırlısını eylesin.
resul-i ekrem sallallahü aleyhi ve sellemin şöyle buyurdugu rivayet edilir:
-cebrail aleyhisselam bana şöyle bir ilaç ögrettiki o varken ne başka bir ilaca muhtaç olurum nede doktora.
ebu bekir,ömer,osman ve ali radiyallahü anhüm:
-o ilaç nedir?ey ALLAHIN resülü bizim ona ihtiyacımız vardır derler.
yagmur suyundan bir miktar su alınır.üzerine fatiha suresi,ihlas suresi,kul euzü birabbil felakı,kul euzü birabbinnası ve ayetelkursi her biri yetmiş kerre olmak üzere okunup,akşam sabah yedi gün o sudan içilirse,beni hak peygamber olarak gönderen ALLAHA yemin ederim bana cebrail dediki:bu sudan kim içerse ALLAHU TEALA onun vücudundan her türlü hastalıgı giderir.onu bütün hastalık ve sancılarından kurtarır. kim osudan karısına içirip onunla cima ederse ALLAHIN izniyle HAMİLE kalır.göz agrısını,balgamı,gögüs ve diş agrılarını keser.bunun faydalarını saymakla bitmez.denilmiştir.
kızlar yagmur yagsaydı ben okuyacaktım artık yagmurun yagmasını bekliyecem ben napalım...15 ten mayıs 15 e kadar olan yağmur suyuymuşşş
çok teşekkürler

Allah hayırlısı neyse onu versin canım geçmiş olsun

ben aşılamadan önce 4 ay kendi olması için sadece klomen kullandım canım 1 kerede çatlatma iğnesi sonra aşılama oldu

hııııııııı anladım canım inşallaha aşılamaya gerek kalmadan gelir minişim
yaaa canim birde okadar cok bakimliki sirf esi memnun kalsin diye okadar guzel ki vitrine koy islemeye doyamiyorsun insan bayan haliyle bile imrenirken kaldiki erkekler.. otekide bildigin bakimsiz manukur denilen bir sey yok tirnaklar uzun degil saclari yapili degil makyaf hic yok bir coraf giymisti evine gittigimiz zaman annesiyle konusmaya oda vardi bembeyaz corap olmus kapkara...arkadasimnda simdi okadar cok calismasina ragmen arti 3tane cocuk olmasina ragmen yaptigi yenir yikadigi giyilir oyle birisi...ama isde nasil vazgecsin anlamadim gitti...annesi tel elinden almis arkadasimin kocasi tel almis ona..asile kizi olmasa ev bile acar di ona...off offff:44:

yuh oha falan ozaman o adama bişeyler yapılmış ola bilir kör falan değil her halde:KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

sinirimden uykum kaçtı insan evlatları için kendinden bile vazgeçer ama bu insanın nasıl bir yüreği nasılbir kalbi var anlıyamadım ya eşinide geçtim evlatları için vaz geçer insan eşini brakıp gitmesi onu üzmedimi belki hatasının farkına varır inşallah :KK20:

insallah oyle olurda vazgecer biter gider bu is ilk kez evi terk etti dayandi dayandi tam tamina 5yil ama patladi en sonunda giderken cok kararliydi arabasi olmadigi icin cocuklarini okuldan alamamisti ikimiz bereber aldik evde konustum yatistirmaya calistim veya bosan bitsin bu is dedim ama kizlar dediler teyze derler bana teyze ayrilmasinlar diye resmen yalvardilar anne evimize gidelim babama gidelim falan dediler...biraktim arkadasimi tren istasyonunaa vardi cokdan ara demistim gidince...eside geldi konustuk oda bir tarafdan agliyor esim yanina aldi onu simdi disardalar salak isler yapmasin diye kendine

vallahi annesi de neyapsin bir tarafdan o agladi birtarafdan arkadasim evlat isde dedi neyapayim oldursem ne care bende dedim biz senden oldurmen icin degil sadece uzak tut kizini en iyi taniyan sensin falan deik ama kadinda perisan oldu kizin num aldim arkdasimin kocasindan konustul kizla agzima geleni saydim ama ne fayda kime dedim ki afedersiniz hemde cok ozur diliyorum buyuzden kiz ilk kes birlikte olmus onunla zaten arkadasimda bunu okumus msjda delirdi cildirdi kizda diyor benim ilk erkegim o sonda o olacak...

doğru diyorsun canım bizde bir birimizi özleyelim nasılsın canım beni artık merak eden ve yazan yok artık gelemiyorum diye merak etmiyorlar :63::63::63::63::63:
kızlar az önce geldiğimde herkesten alıntı yaptım ama gitmiyo artık alıntı yapmıyacağım küstüm:63::63::63::63::63:

artık gerisi Allaha kalmış canım üzülsenizde fayda etmez inşallah hayırlısı neyse o olur

doğru diyorsun canım bizde bir birimizi özleyelim nasılsın canım beni artık merak eden ve yazan yok artık gelemiyorum diye merak etmiyorlar :63::63::63::63::63:
kızlar az önce geldiğimde herkesten alıntı yaptım ama gitmiyo artık alıntı yapmıyacağım küstüm:63::63::63::63::63:

evet canım öyle yapalım neyse ben çıkıyorum kızlar herkese iyigeceler bye şekerler

X