emzirirken diş yaptıran var mı ?

guzelannecik

Guru
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2011
159
20
Kızlar , hamilelikte bir dişimi kaybettim ama kökü içinde kaldı simdi eli gibi ağrıyor aslında bütün dişlerim agrıyor :KK43:
dis hekimine gidecegim anestezi yapacak mecburen acaba bu süte gecer mi biliyor musunuz ?

Kızlar , hamilelikte bir dişimi kaybettim ama kökü içinde kaldı simdi eli gibi ağrıyor aslında bütün dişlerim agrıyor :KK43:
dis hekimine gidecegim anestezi yapacak mecburen acaba bu süte gecer mi biliyor musunuz ?

emziren annelere lidocaine anestezik solusyon yapıyoruz.ve 2 saat emzirmemesini söylüyoruz..2 saat sonra hersey yapabilir.emzirebilir.bebegini mıncıklayabilir.gönül rahatlıgı ile hersey yaptırabilirsin..karnın tok git diş hekimimne
DİŞ HEKİMİ EDİBE NURŞEN

çok teşekkür ederim...
Bunu bir diş hekimden duymak hemde bayan belkide anne bir diş hekiminden çok iç rahatlatıcı :)

bende yaptırdım canım hemde 3 dişimi birden agrılara dayanamadım ve sonunda gittim özel bi diş hastanesine doktorum sorun olmaz dedi hatta antibiyotik bile kullanmak zorunda kaldım tabi süte gecmez dedi doktor cok sükğr bir sıkıntı yasamadım

Mrb lar benimde 6 aylık kızım var ve emziriyorum. Bugün diş dr na gittim 20 lik dişim için malasef ki istemeyerek antibiyotik verdi ve en geç bu cumartesi alt çenedekini alacak fakat cerrahi operasyon gerekiyormuş. Bebeğim için endişeleniyorum nasıl olur. Emzirmek ve benim toparlanmam sıkıntılı mı olur acaba bilen ve başından geçen var mı bu durumda ne yapmalıyım sizce???

X