Annem bikini giymemi istemiyor, ne yapabilirim?

rainstarlol

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2011
170
3
Merhaba. Aslında daha yaz başlamadı,konuyu biraz erken zamanda açtım ama yazın nasılsa bu yaşanacak,şimdiden sizden fikir alayım istedim.
Aslında biz modern bir aileyiz,annemle babam beni pek kısıtlamaz, şort,mini etek,dar pantalon,tayt,askılı giyerim. Ama annem bikini giymeme karşı. Lise 1'e gidiyorum,geçen seneye kadar rahat rahat bikini giyiniyordum.Ama geçen yazdan beri annem bana bikini almıyor. Mağazada bakıyoruz bikinilere,annem çok avuç içi kadarlar,zaten bikininin iç çamaşırından bir farkı yok,sadece bikini iç çamaşırının renklisi filan diyor. Aslında annem geri kafalı değildir,dedim ya yukarıda saydıklarımı giymeme izin verir,tabi belli bir ölçüde. Annem diyor ki bikini giyme,bikiniler çok avuç içi kadar,onun yerine mayo giyin,istediğin mayoyu alırım sana filan diyor.Geçen yazı mayoyla ve 2 sene önceden aldığım Adidas bikiniyle geçirdim. Annem o bikiniye birşey demiyor,çünkü o bikini o üçgen ve ipli bikinilerden değil.Üstü askılı ve yarım atlet şeklinde,altına da kısa deniz şortu giyiyordum. Annem o bikiniye birşey demiyor,annemin kızdığı bikiniler üstü üçgen ve ipli olan bikiniler. Ama ben o bikinileri giymeyi çok istiyorum. Bu gencecik yaşımda mayo giymek istemiyorum.Tabi kastettiğim kapalı mayolar değil, normal sırtı açık,askılı mayolar var ya onlardan giyiyorum zaten annem de bikini yerine bunları giymemi istiyor. Ama mayoları genelde göbeklerini saklamak isteyen bayanlar giymez mi? Şimdi genç kızlar hep bikini giyerken, ben mayo mu giyineceğim? Zaten fiziğim bikini giymeye müsait, inceyim ve göbeğim yok.(Bu laftan kendimi övdüğümü çıkarmayın lütfen) Bu sene tatile gidemeyeceğiz zaten, ama bizim sitenin yüzme havuzu var ve oradaki herkes ama herkes bikinili.Şu ana kadar hiç kimsenin bikinisinin altına şort bile giydiğini görmedim. Yaşlı ve şişman bayanlar bile bikinili. Anneme bunu söylüyorum annem diyor ki sen bikini giyersen çok dikkat çekersin, bu kadar dikkat çekmene gerek yok, ben kızımı kıskanırım, erkekler bakmasın isterim, zaten sen mayo bile giysen dikkat çekiyorsun, bir de bikini giyersen.. diyor. Ben de deli oluyorum. Babam anneme kıyasla bu konularda daha yumuşaktır, yani annem bikini giymeme izin verse babam da verir ama babam da 'Annen ne derse o' diyor. Geçen yaz hep beraber babamın arkadaşına gitmiştik.Babamın arkadaşı evli,karısı var. Bir ara bu bikini konusu açıldı, babam ben kızıma giydiririm filan dedi ama annem hemen karşı çıktı mayo giysin dedi babamın arkadaşı ve karısı da annemi onayladı,zaten çok dikkat çekiyorsun,bikini giyme filan dediler.Yani aslında babam izin verecekti,hemen karşı çıktılar. İstemiyorum mayo giymek, ben bikini giymek istiyorum onları nasıl ikna edebilirim? Hem bana bakmazlar ki,sitede kaç kişi var bikinili,bana mı sıra gelecek? Bence bana bakmazlar ama baksalar bile nolucak ki,yanımda annemle babam var,ne olabilir ki? LÜTFEN YARDIM EDİN ANNEMİ NASIL İKNA EDEBİLİRİM,NASIL BİKİNİ GİYİNEBİLİRM?

Mayonun karin bolgesi icin zararli oldugunu soyleyebilirsin. Doktorlar bile soyluyor bunu. Mayo karni islattigi icin yumurtaliklarini usutme riski var.

Bikinilerin hepsi avuc ici kadar degil ama daha farkli bikini modellerini gosterebilirsin.

kızım yok ama olsa herhalde bende mayo tercih ederdim:KK34:

Mayo ıslak kalınca idrar yolları iltihabı yapar ve çok da sağlıklı değildir,sık sık değiştirmek gerekir.Bunu söyleyebilirsin annene.

Ama annen de haklı,güzel bir genç kızsın belli ve erkeklerin sana bakmasını istemiyordur,ipli üçgen bikiniler yerine daha kapalı hem senin de rahat edebileceğin tarz bikiniler alabilirsin annenle.
Netten modellere bakıp anneni ikna etmeye çalış,orta yolu bulun.

8 yaşında kızım var,genç kız olduğunda ipli bikini giymesini ben de istemem ama mayo şartı da koymam,kıyamam ona.

aman Allah'ım ne büyük dert!!!!......:KK30::KK30::KK30:

Rabbim başka dert vermesin:KK20::KK20:
tek derdiniz bu olsun
:KK20::KK20:

Lise 1'e gittiğine göre çok küçüksün.
Şu anda kendi kararlarının arkasında duramazsın maalesef!
En iyisi orta yol bulmak.
Üçgen bikini giymeyiver. Biraz daha derli doplu bir model seçersen belki annen razı olur.

Üçgen olmayan önü burgulu çok hoş bikiniler var. Victoria's secret'ın sitesinde var. Annen çok fazla üstünde göz olmasını istemediğinden muhtemelen istemiyordur. Ailelerde koruma içgüdüsü olur:KK39: İkinizin de uzalaşacağı bikini modelleri vardır eminim.:KK31:

Şimdi genç kızlar mayo giymiyorlar,doğru.
Moda olursa mayodan başka birşey giymezler,o da ayrı :)
Ama mesela yüzücü mayoları giyiyorlar,onlardan alabilirsin.
Geçen yıldan bu yana vücut hatların belirginleştiyse,annen farkındadır ve içgüdüsel olarak bikini giymeni istemiyordur.
İllaki bikini diyorsan,daha uygun modellere bakabilirsin.

ya tatlım ha mayo gıymıssın ha bıkını ne farkeder

sorun ettığın şeye bak .

sen de sortlu gorunumlu bıkını tercıh et ve annenle orta yolu bul.

ılla avuc kadar gıymen sart degıl dımı .

ayrıca o avuc kadar bıkınıler de daha cocuk sayılacak kızlarımıza hıc yakısmıyor .

annecıgın haklı tatlım .sahsen ben de anne olsam avuc kadar bıkını gıydırmezdım kızıma .

ya güzüelim sen neyi sorun ediyorsun yaa bna ilkokulu bitirdikten sonra pantolon bile giydirmediler:)
şimdi evliyim denizede giriyrm istediğimi de giyiyorum ama çevrene bir bak ta en büyük sorunum bu olsun diip şükret..

ya tatlım bizimkiler bna değil bikini pantolon bile giydirmiyorlardı üzerine tunik olmadan:))) bu yüzden yaz gelsin istemezdim..noolur etrafına bir bak ve şükret.

Annemde bana der bikini giy azicik genc kiz gibi ol diye amabende ona inatla yuzucu mayosu giyiyorum
Nelson her yazbir model falan cikartiyor bende onu aliyorum baska secenek olmadigindan
Bana gore normal mayodansa yuzucu mayosu daha guzel ve havali duruyor :-)

Canim annen geri kafalilikdan sana bikini giydirmemezlik yapmiyordur, simdi genc kizsin vücudun gelismeye basladi ve bizim ülkemizde erkekler cinselliklerine doyamadiklarindan sapiklasmaya basliyorlar. Annende senin icin korkuyordur. oyshonun cok hos bikinileri var ve onlara uygun plaj kiyafetleri annenle birlikte gidip bi bakin. Dene annen üzerinde görsün begenmezsede istiyorum diye diretme

Son cümlelerin beni kopardı.

"Bana bakmazlar ki, kaç kişi var bana mı bakacaklar, bence bana bakmazlar hem baksalar ne olacak ki"

Nedir sendeki bu dikkat çekme çabası anlamadım.

Tamam küçüksün ama kafanı biraz da başka şeylerle meşgul et.

Son cümlelerin beni kopardı.

"Bana bakmazlar ki, kaç kişi var bana mı bakacaklar, bence bana bakmazlar hem baksalar ne olacak ki"

Nedir sendeki bu dikkat çekme çabası anlamadım.

Tamam küçüksün ama kafanı biraz da başka şeylerle meşgul et.

daha küçük ablası
ama o da büyüyecek tabii:KK53::KK53::KK53:

nazlı bi kız belli ve bi o kadar da şımarık ve bencil gibi geldi bana:KK50:

4 kelimede kaç tane bikini kelimesi geçiyo sayamadım valla :KK53:
ailenin yaptığı geri kafalılık değil gerçekten artık bikiniler bikini değil alt üst 2 avuçtan bile küçük:KK50:
bende 24 yaşındayım annem bikini giy diye tutturur bende mayo seviyorum.çünkü model yok malesef.annen haklı canım boşuna ikna etmek için uğraşma :KK51:

X