9 Bitkili Zayıflama Çayı - 5 ayda 36 kilo

inşallah içmeye çalışıcam bakalım ne kadar etkili olucak

Bende tereddütle başlamıştım amann birsürü şey denedim buda aynı hüsranla biticek dedim ama hakikaten işey yarıyor beni çok tok tutuyor bide benim kilom sana göre daha fazla olduğu için sanırım etkisini daha kısa sürede alıyorum ama bence sende azimle devam et tatlım 1 hafta hiç aksatmadan iç ve sonrasında tartıl sonuç güzel olursa kutlarız birklikte :nazar:

Canım istersen içerisine biraz limon sıkıp içmeyi dene bitki çaylarını sevmeyen biri için hakikaten zor olur içmek ama diren ve içmeye çalış faydasını görünce tadı miss geliyor insana :)

öyle deneyeyim bide bakalım valla cok kastım kendimi içebilmek için umarım işe yarar saol cnm =))

Bende tereddütle başlamıştım amann birsürü şey denedim buda aynı hüsranla biticek dedim ama hakikaten işey yarıyor beni çok tok tutuyor bide benim kilom sana göre daha fazla olduğu için sanırım etkisini daha kısa sürede alıyorum ama bence sende azimle devam et tatlım 1 hafta hiç aksatmadan iç ve sonrasında tartıl sonuç güzel olursa kutlarız birklikte :nazar:

bu karışımla benzer bir toikte bir arkadaş 20 günde 6 kilo vermiş,günde 2 kupa içyormuş sabah akşam da 2 adet altın çilek tüketiyormuş

kızlar benim 2. haftam olcak cuma günü tartılcam çok heycanlıyım günde 3 kere içiyorum bu hafta 4 yaptım bakalım sonucu mutlaka bildircem :KK66:)

kızlar benim 2. haftam olcak cuma günü tartılcam çok heycanlıyım günde 3 kere içiyorum bu hafta 4 yaptım bakalım sonucu mutlaka bildircem :KK66:)[/QUOT

Bildir bildir canım senin çok olmuş ben daha yeni başladığım halde bile hergün tartıya çıkmak istiyorum inşallah cumaya hayırlı haberlerini alırız :nazar:

arkadaşlar bir hafta önce aktardan aldım bu bitkiler den kullanıyorum ilk hafta vuct alışsın diye günde 3 öğün yemeklerden yarım saat önce kullanmak gerekiyomuş öyle yaptım 2. haftaya girdim bu hafta günde 5 kere içmem gerekiyomuş bakalım haftanın sonunda kilomda düşme olursa devam ederim çünkü içen şahış 5 ayda 35 kilo vermiş yani ayda 7 kilo vermem gerekiyo sonucu çok merak ediyorum.

kilo verdin mi acaba

cuma günü herşey belli olcak ayyyyy çok heycanlyım ya doğrsu eşimde geçen gün belin incelmiş diyodu ama bakalım yağlarmı gitii yoksa aşkımın tesellisimi bilemycem :KK66:)

cuma günü herşey belli olcak ayyyyy çok heycanlyım ya doğrsu eşimde geçen gün belin incelmiş diyodu ama bakalım yağlarmı gitii yoksa aşkımın tesellisimi bilemycem :KK66:)

Kızlar size müthiş bir haber vereyim mi? :KK34: Düzenli olarak içmeye başladım çayı. Fitness'a da gidiyorum. Ve hiç bir şekilde boğazımı kesmiyorum. Sadece azıcık dikkat ediyorum o kadar. Ve şu an 5 günde 3 kilo verdim :KK52:

Kızlar size müthiş bir haber vereyim mi? :KK34: Düzenli olarak içmeye başladım çayı. Fitness'a da gidiyorum. Ve hiç bir şekilde boğazımı kesmiyorum. Sadece azıcık dikkat ediyorum o kadar. Ve şu an 5 günde 3 kilo verdim :KK52:

nekadar güzel maşallah:nazar::nazar:

peki bu 5 günde her gün spora gittin mi orda kaç saat çalıştın,yani sporla çayı ayırtetmek için merak ettim

Süpersin tatlımm bende hafta sonunu iple çekiyorum tartılmak için 103 e kadar indim geçen pazar bakalım bu hafta ne kadar verebilmişim :) çay hakikaten acayip tok tutuyor benki abur cubur yemeden duramazdım başladığımdan beri 1 tane çikolata bile yiyemedim çok umutluyum inşallah bende 2 aya kadar en azından 10-15 kilo vermiş olurum :KK55: bu arada senin başlangıç kilon neydi canım ?

nekadar güzel maşallah:nazar::nazar:

peki bu 5 günde her gün spora gittin mi orda kaç saat çalıştın,yani sporla çayı ayırtetmek için merak ettim

:21: çok mutluyum yaa :21:

gün aşırı gidiyorum. toplamda 1 saat 10 dakika filan çalışıyorum. bu hafta süreyi biraz daha uzatacağız sanırım 1.20 e çıkabilir. şu an bacak kalça ve bel çalışıyorum omuz ve kol ekleyeceğiz.

ayrıca gitmeyen varsa kesinlikle tavsiye ediyorum. insana acayip bir gaz motivasyon mutluluk herşey veriyor.

süper bir haber :) çayı denemeli o zaman

durduğun hata sebnem :KK34:

Süpersin tatlımm bende hafta sonunu iple çekiyorum tartılmak için 103 e kadar indim geçen pazar bakalım bu hafta ne kadar verebilmişim :) çay hakikaten acayip tok tutuyor benki abur cubur yemeden duramazdım başladığımdan beri 1 tane çikolata bile yiyemedim çok umutluyum inşallah bende 2 aya kadar en azından 10-15 kilo vermiş olurum :KK55: bu arada senin başlangıç kilon neydi canım ?

çikolatasız dutamazdım ben de canım hiç bir şekilde tatlı şeyler çekmiyor. hatta midem bulanıyo tatlı çok yiyince. bu gün bir bardak limonata içeyim dedim zor bitirdim. çok su içiyorum aa ben yaa. sende de oldu mu?

canlarım ya ben antidepresan kullanıyorum acaba bu çaydan içebilirmiyim bilgisi olan varmı:nazar:

bence doktoruna tanışmalısın :26:

X