Klomen Tedavisi Gören Varmı Aranızda

herkese merhaba bugün siteye kayıt oldum bende hamile kalmak için çalışmalara başladım önce prolaktin seviyem yüksek çıktı sonra normale döndü eşimde de gerekli kontrolleri yaptırdı bir sorun görünmüyor.Bu kloremen ilacını kullanmak istiyorum dr bilgisi olması gerekiyormu kullanımı nasıl beni bilgilendirmeniz mümkün mü?çatlatma iğnesi olmadan da bu ilacı kullanabiliyormuyuz

cnm bn iki kere kullandım ikisindede catlatma ignesi olmadım ama klomni doktor tavsiyesi olmadan içme eger bi kistin falan varsa onuda büyütüyor ilk once ona bir baktır sonr kulllan llh yardımcın olsun

merhaba arkadaslar
tup bebek hakkinda cikan yeni genelge icin tepkimizi gosterelim
tek yurek olalim
kimse bizden anne olma hakkimizi alamaz
lutfen yetkili yerlere mail gonderelim sesimiz ne kadar cok cikarsa etkimizde o kadar fazla olur

Mail adresleri..

bimer@basbakanlik.gov.tr Sayın Recep Tayyip Erdoğan,(Başbakan) adına
BİMER DOĞRUDAN BAŞBAKANLIK Sayın Recep Tayyip Erdoğan (Başbakan) adına

recep.akdag@tbmm.gov.tr Sayın Recep Akdağ ( Sağlık Bakanı) adına

cevdet.erdol@tbmm.gov.tr Sayın Cevdet Erdöl ( TBMM Sağlık,Ail eve Sosyal İşler Komisyon Başkanlığına
cumhurbaskanligi@tccb.gov.tr Sayın Abdullah Gül (Cumhurbaşkanı) adına
fsahin@fatmasahin.net ; fsahin@akparti.org.tr ( Sayın Fatma Şahin (Gaziantep Milletvekili, Ak parti Kadın Kolları Başkanı,tüp bebek tedavisinin devlet tarafından karşılanması için Meclise yasa teklifi verip bizi desteklemişti.)

AKİM ak parti dilekçe başvuru formu (mutlaka cevaplandırılacağı bildirilmektedir.)

Gazeteler ve sağlık muhabirleri: ( sizin ayrıca tanıdıklarınız var ise onlara da lütfen yollayınız)

turkan.yılmazer@aksam.com.tr
mersan@hurriyet.com.tr
aarman@hurriyet.com.tr
aaydogan@milliyet.com.tr
agorgun@milliyet.com.tr
yasemin.altan@posta.com.tr
mmutlu@gazetevatan.com

herkese merhaba bugün siteye kayıt oldum bende hamile kalmak için çalışmalara başladım önce prolaktin seviyem yüksek çıktı sonra normale döndü eşimde de gerekli kontrolleri yaptırdı bir sorun görünmüyor.Bu kloremen ilacını kullanmak istiyorum dr bilgisi olması gerekiyormu kullanımı nasıl beni bilgilendirmeniz mümkün mü?çatlatma iğnesi olmadan da bu ilacı kullanabiliyormuyuz

sanada merhaba canım bende yeniyim:)ve seninle aynı dertteyim.prolaktinim yuksekdi 3 ay ilaç kullandım düştü.sonrasında 3 ay ilaçsız denedik olmadı...tekrar doktora gittim.pkolusun dedi .bu gebe kalamamana etki eder ama cokda önemli değil dedi...ve klomen verdi ilacı kullanırken doktor kontrolunde olman lazım.ilacı 5 gun kullanıp tekrar doktora gidiyosun yumurtan olgulanmışmı ona bakıyor..duruma görede catletma iğnesi yaptıryorsun.eğer kendi kendi alırsan bu ilacı yumurtan olgunlaşır ,çatlamaz (tabi sen farkedemezsin)oda kiste donuşur.bu nedenle bu ilacı kullanırken doktor kontrolunde olman gerekir...

merhaba arkadaslar buay klomen kullandım fakat yumurtam catlamdı progesteronum cok dusuk cocugum olmama ıhtımalı var mı?

herkeze mrhaba bende klomen kullandım 4 ay ama bı sonuc bulamadım 1 oglum var 2 cıyı istıyorum ama olmuyo 2 senedır gıtmedıgım doktor kalmadı şimdıde tülin kocatepeye gıdıyorum menogan dıye bı ıyneye başlıyacaz bu ay bu ıgneyle hamıle kalan varmı lutfen paylaşsın

herkeze mrhaba bende klomen kullandım 4 ay ama bı sonuc bulamadım 1 oglum var 2 cıyı istıyorum ama olmuyo 2 senedır gıtmedıgım doktor kalmadı şimdıde tülin kocatepeye gıdıyorum menogan dıye bı ıyneye başlıyacaz bu ay bu ıgneyle hamıle kalan varmı lutfen paylaşsın

slm aybüke bende menagon iğne kullandım.hatta bi tanesi bekliyo buzdolabında 4 aydır:KK43:((daha sonra gonal f iğne verdi oda çok etkiliymiş hatta 2 ay yumurtalık üzerinde devam ediyomuş etkisi ama olmadı :KK43:(( benimde 4 yaşında 1 oğum var,ikinci için çalışıyoz :kedi:tam 1 yıl oldu ama dr. değiştirmek istemiyorum olmasaydı oğlum olmazdı...

slm ben de 4 ay klomen kullandım klomenin yan etkisi bu ay kist oluştu.tedaviye ara verdim bu yüzden. bu ay iğne olacak bakalım ne olacak. acaba gerçekten etkili mi ki bu iğne. beklemekten sıkıldım. anne olacamayacak mıyım diye düşünmekten de çok yoruldum

merhaba arkadaşlar ben özge 30 yaşındayım 3 yaşında bir kızım var evlenir evlenmez hiç problemsiz hamile kaldım şimdi 4 aydır ikinci bebe için uğraştık ama olmadı progesteron hormonum 0,82 çıktı çok düşük klomen tedavisine başladım günde 1 tane 5 gün içtim temmuz 17sinde yani adetin 13.günü çağırdı doktor ne yapacak bilmiyorum yarından itibaren bir hafta yumurtlama dönemim sanırım bakalım ne olacak eşim 29 yaşında

aynı sorun bendede var ddunyam...doktor banada klomen hapı verdi.kullanımı ise adetin 3 günü başlanacak ve 5 gün süreyle kullan dedi bana doktorum...doktor kontrolunde kullanmanızı tavsiye ederim...inşallah hamile kalırız hemşerim...:CüvCüv:

bende ikinci klomen tedavisini gördüm
kısaca anlatayım hemen
geçen seferkinde klomeni adetimin 5 günü 2 defa içmiştim 5 gün
17 günde 20.7 mm de çatlatma iğnesini oldum

olmadı o ay

bu seferde adetin 3 günü 3 klomen içtim
13 günde 20mm de çatlatma iğnem, oldum henüz cmrtsi oldum doktorum slaı çağırdı baktı çatlamışmı diye
herşey yolunda çok şkrrr bakalım bu ay ne olacak :emir_bebek:

bu arada bazı arkadaşlar demiş ya 24mm felan diye benim karşılaştığım doktorların hiç birisi 21 22 geçtikden sonra iğneyi tavsiye etmiyo
18 20 arası vurur iğneyi çoğu
ve bişi daha bazıları yazmış işte tek yumurta neden böle felan diye üzülmüşler
ama doktorlar tek ve kaliteli bi yumurta her zaman daha iyidir diyo
mesela benim bu ay doktorum dedi çok güzel ve kaliteli bi yumurta...
o yüzden canınızı sıkmayın
inşlhhh allahım hepimizin gönlüne göre verir :Saruboceq:

merhaba arkadaşlar ben özge 30 yaşındayım 3 yaşında bir kızım var evlenir evlenmez hiç problemsiz hamile kaldım şimdi 4 aydır ikinci bebe için uğraştık ama olmadı progesteron hormonum 0,82 çıktı çok düşük klomen tedavisine başladım günde 1 tane 5 gün içtim temmuz 17sinde yani adetin 13.günü çağırdı doktor ne yapacak bilmiyorum yarından itibaren bir hafta yumurtlama dönemim sanırım bakalım ne olacak eşim 29 yaşında
Sizingibiyim bende sorunsz ilkinde hamile kaldm suan olmuyo hamile kaldnz mi acaba kaldysanz neler yaptnz?

X