Yılbaşı Sofrası Örnekleri (Resimli)

MeLeZGuZeL

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2010
4.124
41
Cicili bicili sofralar kurmaya çocukluğumdan beri bayılırım.
Hatta misafir geleceği zaman sofrayı bana kurdururdu süs püsten nefret eden annem:KK1:
Yılbaşı yaklaşırken şöyle ufak bir araştırma yaptım farklı bir sofra kurayım diye.
Bulduklarımı da paylaşmak istedim:KK19:

1table.jpg

117rq.jpg

122505christmasdinnerta.jpg

Her resmi en ince detayina kadar inceledim canim, cok cok tesekkürler bizimle paylastigin icin.
Bende sofra süsleme sanatinda iyiyimdir. Bir kac sey ögrendim ama yinede, sayende.

Bizde yilbasi menüsü olarak firinda hindi yapacagiz, ana yemek olarak tabi ic pilavli ve degisik mezeler malum iceriz o gece ufaktan.
Haftayada cam agacimi almaya gidecegim, cok zevkli oluyor onuda güzel süsledimmi, gelsin noel, gelsin yilbasi gecemiz.
Benim dekor rengimde gri, siyah arasina kirmizi katacagim. Yilbasiya kirmizi yakisiyor bencede.

Son düzenleme:
Bende güzel masa süslemeyi hiç beceremiyorum :97:
Ama yılbaşı geldiğinde en sevdiğim yılbaşı ağacı süslemektir:KK53::21:

42437254750cf9bd0e1f.jpg

en sade ve şık olarak bunu beğendim öbürleri ne öyle ya bardaktan kımıldıyamıycaz masada zaten ben onları yemeğin sonuna kadar kırarım:KK9::KK9::KK1::KK1:

42437254750cf9bd0e1f.jpg

en sade ve şık olarak bunu beğendim öbürleri ne öyle ya bardaktan kımıldıyamıycaz masada zaten ben onları yemeğin sonuna kadar kırarım:KK9::KK9::KK1::KK1:

:KK9: Haklısın canım fazla bardak kullanmak benim de hoşuma gitmiyor, gerektikçe çıkarırız masaya yığmaya ne gerek var :KK1:

X