Yüzdeki tüyler için çözüm?

kızlar merhaba ben lazeri hiç tavsiye etmiyorum yüz bölgesi için. yaptırdım şimdi yüzüm em sivilcelendi hemde daha çok kıl çıktı inanamazsınız kıl çıkmayan yerlerde bile çıktı hemde simdi alıyorum ip ile bazen de sarartıyorum ama çok üzülüyorum bu duruma paramla rezil oldum yani:KK43:

valla canım ben iple aldım napim sinieri oldum artık dayanamadım sonrada limon sürdüm koltuk altımdakileri aattı çünkü bakalım faydası olursa haber vercem :a015:

bende mrk ettim, limonlu su + tuz killari aldiktan sonra, ilk 3 gün surulup bekletitingde kilalri azaltirmis..3 gun kil kökkleri acik olurmus..yuzume denemeye korkuyorum..
acaba fayda verirse bizi kesin bilgilendiri misin tsk

ya arkadaşlar yüzüme limon ve tuz karışımı sürsem zararı olurmu ????????

deneyen varmı hiç ????

yüzümde denemeye çekiniyorum çıkçası yyaaa mafoldumben

ben birkaç sene lazer epilasyon yaptırdım.sonra ara verdim şu anda yüzümdeki tüyler çok sinir bozucu durumda.verdiğim paralara yazık oldu yüzüme de yazık oldu.şimdi limon tuz karışımı kullanmaya çalışıyorum.ama haftada 1 kere yapabiliyorum.bir sorun olmadı iyi gibi.ama her yöntem kişiden kişiye farklı sonuç veriyor.bazıları lazerden çok memnun ben öyle pişmanımki bilemezsiniz.:çok üzgünüm:

ben birkaç sene lazer epilasyon yaptırdım.sonra ara verdim şu anda yüzümdeki tüyler çok sinir bozucu durumda.verdiğim paralara yazık oldu yüzüme de yazık oldu.şimdi limon tuz karışımı kullanmaya çalışıyorum.ama haftada 1 kere yapabiliyorum.bir sorun olmadı iyi gibi.ama her yöntem kişiden kişiye farklı sonuç veriyor.bazıları lazerden çok memnun ben öyle pişmanımki bilemezsiniz.:çok üzgünüm:

yüzüne sürdükten sonra bir sorun olmadı dimi kızarma kabarma gibi ????
bende sürmek istiyorum da o yüzden sordum :):) [/I
]

ben de herşeyi denedim işe yaramıyo işte :KK43: şimdi silk and smooth aldım onu denicem bakalım

Sana katılıyorum boncok. Yapılabilcek yöntemleri ve imkanlarını öğrendim. Ne lazer , ne iğneli ne de sarartma... Ya sonucu riskli ya da uzun yöntemler. Tek önerim var benimde yeni başladığım Bioder kremi. Gerçekten müthiş etkili

Son düzenleme:
Sana katılıyorum boncok. Yapılabilcek yöntemleri ve imkanlarını öğrendim. Ne lazer , ne iğneli ne de sarartma... Ya sonucu riskli ya da uzun yöntemler. Tek önerim var benimde yeni başladığım Bioder kremi. Gerçekten müthiş etkili

Merhaba, ben size iğneli epilasyon konusunda katılmıyorum M Kurgucu. Ben lazer mağduru idim, sonra iğneli epilasyona başladım.Evet uzun sürdüğü doğru, 1.5 yıl sürdü ama şu an yüzümde hiç tüy yok, ayrıca vücudumun hemen her bölgesine yaptırıyorum, çok memnunum, yaza kadar tüylerim inşallah tamamen bitecek.Sevgiler.

Merhaba, ben size iğneli epilasyon konusunda katılmıyorum M Kurgucu. Ben lazer mağduru idim, sonra iğneli epilasyona başladım.Evet uzun sürdüğü doğru, 1.5 yıl sürdü ama şu an yüzümde hiç tüy yok, ayrıca vücudumun hemen her bölgesine yaptırıyorum, çok memnunum, yaza kadar tüylerim inşallah tamamen bitecek.Sevgiler.

aslıhancım bir mersinli olarak hemseri sayılırız.sen nerede yaptırıyorsun isim verebilirmisin yada özelime atabilirmisin?bide fiyat olarak pahalı bir yöntemmi bu iğneli epilasyon?ve çok iz yapıyormu yüz çok hassas oluyor ya canım.yardımcı olursan sevinirim.

ben bepantenin ağdadan sonra yüze sürülmesini soracaktım bepantenin tüyleri beslediği gerçeği var ki ben de o yüzden sir ağdayla almayı düşünüyorum şu an yüzümü. 3 yıl kadar bepanten krem kullandım ak sakallı dede olacağım neredeyse.birisi tüylerini aldıktan sonra soğan suyu sürdüğünü yazmış ben de onu deneyeceğim.

yüzdeki tüylerden doğal yöntemle kurtulun demişler...ve karısım su;
Bir yumurtanın akını yeteri kadar mısır unu ve toz şekerle karıştırın. Karışım yapışkan bir hale geldikten sonra yüzünüze uygulayın. Kuruduktan sonra nazikçe soyun. Haftada 3-4 defa bu işlemi tekrarlayın.

ŞÖYLE BİRŞEY OKUDUM Bİ YERDE NE KADAR DOĞRU BİLMİYORUM DENEYEN VAR MI ACABA ?
İMDAT :1ninca:

destine dediğin formülü ben yaptım yumurtanın akı yapışkan olduğu için mısır unuda sert olduğu için soyarken yüzünü tamamen tahriş ediyo kızarıyosun..ve yüzün kel aynak gibi oluyo az bi kısımdaki tüyler gidiyo, sakın denemeyin benden söylemesi tecrübe konuşuyo :smiley-cool:
ben sır ağdayla aldırıyorum şimdi çokta memnunum kaşım ve yüzüm için kuaförüme 10 tl veriyorum pasparlak çıkıyorum :icecream: kaşımı herhafta sonu aldırıyorum ama yüzümü ayda 1 aldırıyorum yerimseniben

arkadaşlar yüzünüzü aldırdıktan sonra alerji türü sivilce yapmıyor mu?? ben bir ara düzenli aldırıyordum ama nasıl anlatayım küçük küçük belki 100 tane sivilce oluyordu, çok kötü tahriş oluyordu bıraktım bende.. şimdi yine aldırmak istiyorum ama çok korkuyorum:gitme: sizde olmuyormu??? bir yönteminiz var mı

nursall bendede oldu o sivilcelerden ben şöyle yapıyorum bepanten teramisil kremlerini karıştırıp içinede bir aspirin kırıyorum yüzüme sürüyorum gece sonra sabah soğuk suyla yıkıyorum..ama yüzü kurutuyo 3 gün yapıyorum o minik sivilcelerin hepsi kuruyo gidiyo sonra nemlendirici sürüyorum yerimseniben

benimde 14 yaşında bi kızım var.
aşırı derecede rahatsız bu durumdan.
veet yüz ağdası kullanması uygun olur mu kızlarr ?

bepanten,teramisin ,kılları kökten aldıktan sonra sürülürse besleyici etki yapar,hernekadar bazı doktorlar bunun açıklamasını yapamasalarda öyle,zaten kılı besleyen maddeler yeni yeni keşfedilmeye başlandı,eskiden farklı sebplerde aranıyordu ama öyle...
steroid türevleri kılı besler,ama ne zaman?
kıllar kökten alındıktan sonra...

yüz bölgesinde kızı şikayetçi olan arkadaşımada şöyle yapışıp hemen çekilen,cilde yapışıp kalmayan ağda bantlarını tavsiye ederim,viveti kullanmayı ben becerememiştim zamanında ama lapideni bikaç kez denemiştim ,çok güzel alıyordu,ben uzun zamandır epilatör kullanıyorum,yüz bölgemde sorun yok ama tahmin edebiliyorum bu bölgenin hassasiyetini..

X