eyizlerimiz Resimli - (Sadece resim paylaalm, yorum yok)

Limangoya Ekonom marka yorgan gelmişti, microfiber yorgan istemiyordum, dışını pamuk istiyordum daha sağlıklı çünkü.

Bu yorganın içi %100 silikon, dışı ise %100 pamuk ve özel örme kumaştan imal edilmiş. 170 den 55 e düşmüş. %70 indirimle aldım.

1.jpg

ne güzel güle güle kulan bende istiyorumda istediğim gibi bulamadım bir türlü

dün muda'dan aldığım tuzluklarım. aralarında mıknatıs var. benim çok hoşuma gitti ama annem sinir etti beni. yok insanın moralini bozuyormuş, negatif enerji yayıyormuş, yemek yerken iki tombul tuzluk ne işi var diye :sinifsinif:

88a841f8-f101-40bf-83c7-a50228fa51ecpd.jpg

dün muda'dan aldığım tuzluklarım. aralarında mıknatıs var. benim çok hoşuma gitti ama annem sinir etti beni. yok insanın moralini bozuyormuş, negatif enerji yayıyormuş, yemek yerken iki tombul tuzluk ne işi var diye :sinifsinif:

ay çok güzeller :nazar:

güle güle kullan cnm

annen alem kadın mış joey kaydirigubbakcemile3
çok şirin bence insanın yemek yiyesi gelir devamlı:))cokacimcoook güle güle kullan canım..:)

annen alem kadın mış joey kaydirigubbakcemile3
çok şirin bence insanın yemek yiyesi gelir devamlı:))cokacimcoook güle güle kullan canım..:)

kaydirigubbakcemile3 bilmiyorum valla artık.. ben de dedim ki " inadına sen geldiğin zaman koyucam bu tuzlukları, sen kullanacaksın"

ben de sevdim opuyorumnanaktan

arkadaslar bende fikir vermek isterim ewlencek olan arkadaslara şimidedn mutluluklar :):) teflon tencere alcaksanız eger taç marka olanını tavsıye ederım çook kullanıslııı hiç bir şekilde yapısma olmyorr ayrıca çelik bile değse çizilme riski çok az cem marka olanından da yerimsenibenyerimsenibenvar bende onu kullanmıyorumm :)

tatlimm cokkk sirinlerrrrrrrr.. senin guzel yemeklerini yiyip yiyip bunlar gibi olmaktan korkuyordun annen hehe bakma sen ona..

Kızlaar limangodan sözlüme saat aldım. 700tl'den 240'a düşmüş.
Ya ilkez aldım sorun olurmu, bide kaç günde ulaşır bana acaba, bilgisi olan varmı?

buraya bakmak çok zevkli.aldıklarınızı paylaştığınız için teşekkürler...sanki kendim almış gibi oluyorum valla:>

miss cim gülegüle kullan ..sonuında aldıgına sevindim:)
ykyy sedengüle güle kullan canım..:))

aldığım nevresim takımları..

Eklentiler

• $days.jpg
    $days.jpg
    16,1 KB · Görüntüleme: 33
  • $nisan.jpg
    $nisan.jpg
    9,8 KB · Görüntüleme: 30
  • $SA2028.jpg
    $SA2028.jpg
    15,4 KB · Görüntüleme: 27