yanak dolgusu hakkında yardım ve bilgi lütfen....

Canim,doktorunun ismini verirmisin? yasadiklarina cok uzuldum, insallah erirler,insallah istedigin guzel yuze kavusursun ..

canım çok geçmiş olsun inşallah erir ama yağ enjektionu yapan kişiler genelde 3-4 ay sonra eridiğini yazıyorlar öyle okuduğumu hatırladım

Cnm bende dudak yoktu yani emin olabilrsin :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

rewend mrb, seninle birkaç ay önce mesajlaşmştık dudak dolgusu hakkında. ben dudak dolgusu yaptırmak istiyorum.sen beraber gidelim istersen dr mehmet akgüne demiştin.ankarada.bana doktor hakkında daha detaylı bilgi verirmisin dediğin gibi beraber de gidebliriz istersen.

Merhaba benim elmacık kemiklerimde kazadan kaynaklı çöküklük vardı doktorum yağ enjekte edelim dedi ama ilk önerisi gecici dolguydu onu yaptı ve begenirsem kalıcı olan yağ enjektesini yapacağını söyledi. Suan 45.günüm şişler gitti gayette güzel oldu daha da inecek 2 3 aya o zaman burnum kırık onu yaparken takviye yapılması gerekiyorsa yapacak.ben cok memnunum :)

rewend mrb, seninle birkaç ay önce mesajlaşmştık dudak dolgusu hakkında. ben dudak dolgusu yaptırmak istiyorum.sen beraber gidelim istersen dr mehmet akgüne demiştin.ankarada.bana doktor hakkında daha detaylı bilgi verirmisin dediğin gibi beraber de gidebliriz istersen.

Ozeline bak

Ozeline bak

canım özelden gönderemiyorum. ben öncelikle dudak istiyorum. ama çok tedirginim bir yandan da acaba nasıl durur cok belli olur mu diye.bi de böle seylere yalnız gidemiyorum çekiniyorum.etkisi ne kadar ve fiyatını en son sence ne yapar? yakında nişanım olcak o yüzden istiyorum biraz da. bi soru daha : bu dolgu işiyle kaş kaldırılıyor mu?

canım özelden gönderemiyorum. ben öncelikle dudak istiyorum. ama çok tedirginim bir yandan da acaba nasıl durur cok belli olur mu diye.bi de böle seylere yalnız gidemiyorum çekiniyorum.etkisi ne kadar ve fiyatını en son sence ne yapar? yakında nişanım olcak o yüzden istiyorum biraz da. bi soru daha : bu dolgu işiyle kaş kaldırılıyor mu?

başka bir sorum da şu: ben çlısan biriyim sadece cumartesi pazarım var. mesela cuma günü yaptrsam yara oluyo mu yani dolgu yaptrdıgım cok belli oluyo mu?

başka bir sorum da şu: ben çlısan biriyim sadece cumartesi pazarım var. mesela cuma günü yaptrsam yara oluyo mu yani dolgu yaptrdıgım cok belli oluyo mu?

Tatlim ne yarasi saçmalama :)) yara falan olmuyo ufak bi sislik igne gris yerinde hemen 1 gune geciyo.ne zaman istersen götürürüm tatlim

Valla senin icin gidioruz sen bilirsin o zaman

cnm benim için gelcen sağol da o gün de geç çıkıcam işten ondan dedim. o zaman ben uygun oldugum zaman sana söylerim eğer sen de uygun olursan gelebilirsen gideriz beraber.yardımcı olmaya çalıştgn için tşkler.

cnm benim için gelcen sağol da o gün de geç çıkıcam işten ondan dedim. o zaman ben uygun oldugum zaman sana söylerim eğer sen de uygun olursan gelebilirsen gideriz beraber.yardımcı olmaya çalıştgn için tşkler.

Rica ederim :) aslinda c.teside olur ben oralardayim

merhaba,, forumlar da başım döndü :) :) dolgu ne kadar süre kullanabildiniz,, nerde yaptırdınız ve en önemlisi de mennun kaldınız mı
bu işlere oldukca meraklı birisi olarak yüzüme botoks dolgu ve örümcek ağı yaptırdım. doğru doktoru bulursanız kesinlikle tavsiye ederim. Yeni çıkan bir dolgu ellanse dolgu yaptırdım. Hatta tvde çıktı bu dolgu. Diğer dolgular yüzü şişirip ablaklaştırıyor. Bu dolgunun kalıcılığı da fazla 3 yıl diğerlerinin 6 ay kalıcı dolgu yaptırmayın geri dönüşü yok. Oldukca memnunum. Burun kenarlarıma ağız kenarlarıma ve kaş aralarına uygulattım. Dolgunun kalitesi çok önemli ve doğru dr kesinlikle.

X