Sir ağda,sir ağda kullanımı,sir ağda makinası hakkında bilgiler

canım güle güle kullan rahatlık tabi rahatlık olmazmı şimdi en az bir at mis gibi tertemizsin zamanla tüylerinde azalacak birde evinin rahatlığı temizliği gibisi yok özelden siteyi yazmışsın ama reklam olduğu için yasaklanmış bakimli ol mak c om diye bir siteden mi aldın yoksa bende ordan aldım çok uygun fiyatları birde ağda üzerine ne ararsan var ben sürekli ordan alıyorum.

canım güle güle kullan rahatlık tabi rahatlık olmazmı şimdi en az bir at mis gibi tertemizsin zamanla tüylerinde azalacak birde evinin rahatlığı temizliği gibisi yok özelden siteyi yazmışsın ama reklam olduğu için yasaklanmış bakimli ol mak c om diye bir siteden mi aldın yoksa bende ordan aldım çok uygun fiyatları birde ağda üzerine ne ararsan var ben sürekli ordan alıyorum.

teşekkür ederim cnm evet rahatlıkmış gerçekten iyiki almışım...:KK16:
evet bende ordan aldım aslında orayı tesadüfen buldum ve dediğin gibi herşey var şimdi önümüzdeki ay eksik kalan ürünlerimi alcam ağda salonu açarım artık evde kendi kendime :KK1:

kızlar bahsettiğim sir ağda setim geldi..
çok beğendim ısıtıcı çok iyi hem konserveyi hem kartuş ağdayı çok rahat ısıtıyor..
az önce depilissimanın pudralı kartuş ağdasını ayaklarıma kullandım..çok iyi alıyor kısacık tüyleri bile aldı çok memnun kaldım ve gerçekten rahatlıkmış bu seti almak..
daha konserveyi denemedim ama eminim ondanda memnun kalırım..ardından depilissimanın ağda sonrası yağını sürdüm oda mis gibi kokuyor..:KK16:
ayaklarımda biraz kızarıklıklar oluştu tabi ama normal ağda yaptığım zamanda ilk gün hep olurdu bakalım yarına nasıl olucak..:KK31:
bir de tend skin diye bir ürün var batıklar için onuda denicem bu akşam bakalım..
açıkçası bu seti aldığıma çok memnun kaldım..önümüzdeki ay biraz daha bişeyler alıp stok yapıcam uzunca bir süre tüy sorunum olsun istemiyorum...:KK9:

yaaa bende almak istiyorum ne kadara aldın bide hangi set

kızlar ben bişi anlamadım şimdi diyelimki konserve ağda ısıtıcı aldık 800 grlık..bundan sonra hep 800lük ağdamı alcaz anlamadı beeeeen 300 lük alsak o makinaya olmucakmıı:44:

kızlar ben bişi anlamadım şimdi diyelimki konserve ağda ısıtıcı aldık 800 grlık..bundan sonra hep 800lük ağdamı alcaz anlamadı beeeeen 300 lük alsak o makinaya olmucakmıı:44:

kartuş ağda ısıtıcı daha pratik. hem hepsi aynı gramajda....konserve ağda ısıtıcısı ise bence fark etmez eğer alttan ısıtıyorsa. ocakta büyük ateşe küçük tencere koymak gibi olur :82:

kartuş ağda ısıtıcı daha pratik. hem hepsi aynı gramajda....konserve ağda ısıtıcısı ise bence fark etmez eğer alttan ısıtıyorsa. ocakta büyük ateşe küçük tencere koymak gibi olur :82:

öncelikle tşkr ederm cvbına kartuş zaten var onu sadece bacakta kullanıorm.konserve ağdanın ısıtıcısının yanlarındada var ısıtan yeri ondan kafam karıştı

arkadaşlar vivet makinam var.yanında hediyesi konserve şekilnde sir var.bu konserve siri direk konservesiyle makinanın içine oturtuyorum erimek bilmiyor.yoksa konservenin içinden parça sir alarak makinaya koyup öylemi eriteceğiz .yardımcı olursanız sevinirim

arkadaşlar vivet makinam var.yanında hediyesi konserve şekilnde sir var.bu konserve siri direk konservesiyle makinanın içine oturtuyorum erimek bilmiyor.yoksa konservenin içinden parça sir alarak makinaya koyup öylemi eriteceğiz .yardımcı olursanız sevinirim

canım o makinelerin eritme süresi ne yazık ki çok uzun geliyor bana. dolayısıyla onu sadece erimiş ağdanın soğumasını önlemek için kullanmaya başladım. kavanoz ağdayı ocakta kaynayan suyun içinde (ağzını açık unutma sakın, ağdaya su kaçmamalı) 5-10 dk beklettiğinde ağda su gibi eriyiveriyor, çok daha pratik. Mikrodalga fırının varsa en yüksek ayarda 1-2 dakika kadar bekletiyorum, o da çok etkili. aman sudan/fırından çıkarırken dikkat et, kabı metalse fena ısınıyor, yakma bir tarafını. kolay gelsin.

kızlar konuyu hortlattım ama,ben en son roll on sirlerden almştım büyük cezvede kaynatmştım bayağı bi,ama erimek bilmemeşti yaa,markasını hatırlamıyorum ya viet yada sesuydu ,acaba nerde yanlış yaptım ,şimdi gene alıyım diyorum ama emin olamadım

Son düzenleme:
ben hiç kullanmadım ama bugün Bim den altım iki tne kartuş ve makinasını 20 tl ye. hiç bilmiyorum gülmeyin yani :) makinın içine kartuşu yerleşirtdim geri çıkaramadım kullanmaya başlamadan yani bitince çıkar dimi o?

ya deplissima demişsiniz onu nerde bulabilirim izmirde acaba bulamadım ben

Arkadaşlar Merhaba

ben tanaçan kozmetik(depilissima ağda) eğitim uzmanıyım sir ağda hakkında bilmek istediğiniz sormak istediğiniz sorular varsa rahatlıkla sorabilirsiniz.ürünler hakkında kozmetiksite.com adresinden inceleme yapabilirsiniz isterseniz.her türlü sorularınızı rahatlıkla sorabilirsiniz mutlaka sorularınızı yanıtlaarım isterseniz özel olarakta mesaj gönderbilirisniz.

hepimiz kadınız ve ağda yapıyoruz mutlaka srunlarımız sıkıntılarımız olmuştur ağda konusunda.

kalıp sir ağdayı ısıtma konusunda (kendi ısıtıcısı pahalı bana göre) pratik bir fikri olan var mı? kendim konu açtım bunun için ama burdan da gören olur diye sorayım dedim. koca bir paket kalıp sir ağda aldım. bikini bölgesinde kullanımı mükemmel rahat ve acısız ama ısıtması sorun. mutfakta ısıtamıyorum, ısıtsam da banyoda ağdayı yaparken soğuyup sertleşiyor...ısıtmak için tekrar mutfağa da gitmek olmaz...

cihazlar hakkında yardımcı olabilirim arkadaşlar isterseniz bilginize

depilissiman marka sir ağdayı net dışında buyuk marketlerde bulabılırmıyız arkadaşlar?

Arkadaşlar Merhaba

ben tanaçan kozmetik(depilissima ağda) eğitim uzmanıyım sir ağda hakkında bilmek istediğiniz sormak istediğiniz sorular varsa rahatlıkla sorabilirsiniz.ürünler hakkında kozmetiksite.com adresinden inceleme yapabilirsiniz isterseniz.her türlü sorularınızı rahatlıkla sorabilirsiniz mutlaka sorularınızı yanıtlaarım isterseniz özel olarakta mesaj gönderbilirisniz.

hepimiz kadınız ve ağda yapıyoruz mutlaka srunlarımız sıkıntılarımız olmuştur ağda konusunda.

lütfen bana yardım edin size nasıl ulaşabilirm??? özelden mesaj yazamıyrm:KK43:

Arkadaslar agda isitici aldim ben ama icinde kullanim kilavuzu yoktu kazanli agda isitici mak.normalde isiniyo ama ben konservedeki agdayi direk makinede isitiyorum ayri bir cezve kullanmadan dogrumu yapiyorum lutfen cevapppp bekliyorum

Peki bu ağda makinesiyle bıyık alabiliyor muyuz kullanan biri söyleyebilir mi acaba

X