Tuvalet Kokusu İçin Neler Yapıyorsunuz?

ben klozetin içine oda spreylerinden sıkıyorum.mis gibi kokuyokaydirigubbakcemile5zemuszemus

kızlar antalyada hemen hemen herkesın gıder kokusu sorunu var,alt yapı eksıklıgınden dıyorlar...tum arkadaslarımdan duydum.benım evımdede boyle bır sorun vardı.banyodakı gıder var ya ona seffaf poset gecırdım.yıkarken acıyorsunuz gıderı.hem bellı olmuyo hemde koku kesıldı.gercekten acayıp ıse yaradı.ruzgarlı havalarda acayıp koku gelıyordu.kuvet delıgınede tıkac taktım ve sorun cozuldu.evımı degıstırmeyı dusunuyordum bu yuzden ,ama bu sehırde evlerın cogunda koku oluyormus
deneyın bence.

bende vallaa oda spreyi sıkıyorum wc den çıkarkennnnn....hiç sevmiyorum kötü kokmasını..saat başıda lavobaya gittigimden her seferinde oda parfümü sıkınca misler gibi kokuyo artık takıntı olmuş wc nin ordan gecerken bitane fıslatıp geçiyorum:):):

şişede oda sprey aldım gerektıkce sıkarım olmadan olmaz bırı btmeden bırını alıyorum napıyım temızlemekle alakası yok gun asırı yıkıyoruz ama bı yerlerden koku gelıyo sarımsak kokusu gıbı bazan anlamıyorum kı

ben her gun camasır suyuyla sıldırıyorum,aynı zamanda duvarıma glade ın buyuk koku makınasını taktırdım 36 dk da bır koku verıyor guzel oluyor

kızlar antalyada hemen hemen herkesın gıder kokusu sorunu var,alt yapı eksıklıgınden dıyorlar...tum arkadaslarımdan duydum.benım evımdede boyle bır sorun vardı.banyodakı gıder var ya ona seffaf poset gecırdım.yıkarken acıyorsunuz gıderı.hem bellı olmuyo hemde koku kesıldı.gercekten acayıp ıse yaradı.ruzgarlı havalarda acayıp koku gelıyordu.kuvet delıgınede tıkac taktım ve sorun cozuldu.evımı degıstırmeyı dusunuyordum bu yuzden ,ama bu sehırde evlerın cogunda koku oluyormus
deneyın bence.

güzel bir uygulama bence...

bende vallaa oda spreyi sıkıyorum wc den çıkarkennnnn....hiç sevmiyorum kötü kokmasını..saat başıda lavobaya gittigimden her seferinde oda parfümü sıkınca misler gibi kokuyo artık takıntı olmuş wc nin ordan gecerken bitane fıslatıp geçiyorum:):):

iyi yapıoyrsun canım...benim de son zamanlarda yaptığım birşey....fıslatıp geçmek...kaydirigubbakcemile5

ben her gun camasır suyuyla sıldırıyorum,aynı zamanda duvarıma glade ın buyuk koku makınasını taktırdım 36 dk da bır koku verıyor guzel oluyor

koku sıkınca iyi oluyor..keşke kendiliğinden kötü kokmasa....mafoldumbenmafoldumben

tuvalet için wc kapağı kullan illa ki vardır zaten. ayrıca ben tuvalet fırçasının kutusuna yumuşatıcı veya sıvı sabun döküyorum oda işe yarıyor. lavabo içinse koku giderde bi çatlak falan vardır hava yapıyordur.rüzgar ters esince koku lavabodan eve yayılır. onun için iri kaya tuzu var böyle nohut kadar falan ondan al minik bi beze sar lavabo ağzına koy ama hep bulunsun lavaboda kokuya birebir ben öyle kurtuldum kokudan beze sararsan o su değdikçe zamanla eriyor. :teselli:

tuvalet için wc kapağı kullan illa ki vardır zaten. ayrıca ben tuvalet fırçasının kutusuna yumuşatıcı veya sıvı sabun döküyorum oda işe yarıyor. lavabo içinse koku giderde bi çatlak falan vardır hava yapıyordur.rüzgar ters esince koku lavabodan eve yayılır. onun için iri kaya tuzu var böyle nohut kadar falan ondan al minik bi beze sar lavabo ağzına koy ama hep bulunsun lavaboda kokuya birebir ben öyle kurtuldum kokudan beze sararsan o su değdikçe zamanla eriyor. :teselli:

delikafadulden iyi fikir canım...sağol....

sanırım lağımdan gelen bir koku bu.zaman zaman rüzgar ters yönde estiğinden olur bu kokular.birde yanlış bağlantı bu kokunun sürekli yukarı çıkmasını sağlar.
top şeklindeki ernetlerden alabilir lavabo deliklerine koyabilirsin.birde lavabo yakınlarına otomatik sprey monte edebilirsin.

şu an öyle yapıyorum desperatehousewives....ağır koksa da yapacak başka bir pratik çözüm olmadı...borulara da ilerleyen zamanlarda baktıracağız....

arkadaşlar bendede aynı sorun vardı, banyo ve tuvalet lavabolarında resmen hava üfürüyor ve iğrenç kokuyordu.lavabolara çözüm, hırdavatçılarda satılıyor tek yönlü kapak adını bilmiyorum ama marka olarak mufmatik yazıyordu kutusunda. su gidiyor ve kapak kapanıyor. hava, böcek, vs. gelmesini önlüyor. banyo giderine bulduğum çözümde küvet tıpası aldım yerdeki ızgaranın üst kısmını çıkardım deliğe direkt tıpayı taktım, şimdi sadece banyo yaparken koku gelebiliyor tıpayı açtığım için. ama bu mufmatiği herkese tavsiye ederim önceden naftalin tablet koyuyordum bir günde eriyip bitiyordu ve evde ağır bir naftalin kokusu oluyordu.

şimdi çözüm aradığım şey küçük sinekler, napsamda bitmiyor, tahminim tuvalet penceresinden geliyor sirke sineği denir ya onun gibi. öldürmeklede bitmiyor napacağımı şaşırdım. bu konuda tavsiyesi olan varmı acaba???

şimdi çözüm aradığım şey küçük sinekler, napsamda bitmiyor, tahminim tuvalet penceresinden geliyor sirke sineği denir ya onun gibi. öldürmeklede bitmiyor napacağımı şaşırdım. bu konuda tavsiyesi olan varmı acaba???

canım....bilmem yardımcı olur mu ama ben bunu tavsiye ederim....bir bak istersen....

GetImageFromImageServer.aspx

tuvalet penceresine tül tal, cırtlı tüller var kolay takılıyo,

kış yaklaşıyor yakında kendı kendılerıne kaybolacaaklar bende muzdarıbım

aynı sorun bizde de var lavabonun içine oda parfümü sıkıyorum girip çıktıkça bayağı işe yarıyor başka çara bulamadım

X