Kulakta Ses

dejavu_one

canım oğlum varlığına şükür..
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2009
27.926
15.238
Arkadaşlar ben bir hafta önce sadece saçımı yıkadım bir gün öncede yani yılbaşı günü de banyo yapmıştım ve saçımı yaptırmıştım sonraki günde saçmı yıkayayım dedim neyse o an birşey yoktu ama öbür gün sadece sağ kulağımdan ses gelmeye başladı ağrı ya da tıkanma yok. İlk başlarda 1-2 saatte bir 2-3 dk sürüyordu bu ses. kalp çarpması gibi ama kesik kesik değil sürekliliği olan kesintisiz bir ses yani.. 2-3 dk sürüyor geçiyor bir 1 sata sonra bir 3-4 dk daha zaten fazla sürse dayanılmaz ama gece olduğundan hele uykuya dalmak üzereysem uyuyamıyorum arka arkaya olduğunda. Dün hiç olmadı geçti zannettim bugün yine oldu sadece günden güne saat aralıkları uzuyor. Çok hafif ağrı gibi birşeyde var. Bu ses çok kötü gerçekten çonlama gibi de değil onun daha kalını. Acaba doktora görünsemmi geçer mi bilemiyorum...

canım benim de bir süre önce kulağıma su kaçmıştı ve tıkandı
son zamanlarda uğultu şeklinde bir ses geliyor
biliyorum ki tıkanıklığından ama hala dr.a gidip temizletemedim
dr.a göründün mü bilmiyorum ama göstermende fayda var
kendi kendine geçmez
belki hafif bir tıkanıklıktır onun için geliyordur
geçmiş olsun

sağolsun ancak şimdi bakabiliyorum başlığı şikayetim geçince başlığa da bakmadım. Birkaç gün daha sürdü sonra geçti bir daha da olmadı. Ama gerçeken kötü birşeymiş. Çınlama değil tam olarak bir uğultu, ses değil acayip birşeydi. Kalp atışının daha kalını ve kulağımda kalbim atıyor gibi oluyordu ancak kalp atışı gibi kesikli değil sürekli bir sesti gece yattığımda daha çok oluyordu... Dr görünmedim hemen dr gidenlerden değilim ama bir daha olursa giderim temizletmek lazım aslında ama ihmal işte..

X