Sivilceli Ciltler En iyi sivilce geçirici formül

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

akli_karisik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2008
851
4
SıVıLCELERıN GEÇMESı ıÇıN EN ıYı ÇÖZÜM LıMONLU YOĞURT!

3 gün önce denedim.limonlu yoğrdu sivilcelerime sürdüm sadece sivilcelerime yüzümün hepsine sürmedim.aradan 2 gün geçti koskocaman olan sivilcem söndü sizde deneyin bi faydası olur....

Son düzenleyen: Moderatör:
öyle işe yaramaz bnce ya sivilcenin geçeceği varmş bnce tabe.. bn yapıorm limonlu yoğurdu pek işe yaramıo

bide kızlar süpppperrr bir formül buldduuum ablam denedi ve süper işe yaradı
DıŞ MACUNUNU YÜZÜNÜZE SÜRÜYORSUNUZ YATMADAN ÖNCE VE ÖYLE YATIYOSUNUZ SABAH YIKIYOSUNUZ YÜZÜNÜZÜ VEE YÜZÜNÜZDEKı TÜM KIZARIKLIKLAR GEÇıYO SıVıLCELERDE ÇOK AZALIYO HEMDE 1-2 GÜNDE DENEYıN SÜPER BıR FORMÜLL

bide kızlar süpppperrr bir formül buldduuum ablam denedi ve süper işe yaradı
DİŞ MACUNUNU YÜZÜNÜZE SÜRÜYORSUNUZ YATMADAN ÖNCE VE ÖYLE YATIYOSUNUZ SABAH YIKIYOSUNUZ YÜZÜNÜZÜ VEE YÜZÜNÜZDEKİ TÜM KIZARIKLIKLAR GEÇİYO SİVİLCELERDE ÇOK AZALIYO HEMDE 1-2 GÜNDE DENEYİN SÜPER BİR FORMÜLL

ilk etapta geçiriyormuş fakat sonradan çok daha fazla sivilce çıkartıyormuş diş macunu pek denemeyin derim.:1no2:

ıslan deneyip mi böle bi kanıya vardın yani daha sonradan çoğalttığını yoksa duydun mu? Ben de diş macununu deniorum sivilcemi küçültüyo ama öle çok bi faydasını da göremedim malesef

Ve traş köpüğü sürün derim tüm yüzünüze sürün yüzünüz emsin onu yaklaşık 20dkda emiyo zaten ve yıkamadam önce oval hareketlerle cildinize masaj yaparak iyice yedirin yüzünüzü yıkayın gergin ve pürüzsüz oluyoohihoyyyt herkesin sonuç alacağına eminim:lepi:

İslan deneyip mi böle bi kanıya vardın yani daha sonradan çoğalttığını yoksa duydun mu? Ben de diş macununu deniorum sivilcemi küçültüyo ama öle çok bi faydasını da göremedim malesef

Ve traş köpüğü sürün derim tüm yüzünüze sürün yüzünüz emsin onu yaklaşık 20dkda emiyo zaten ve yıkamadam önce oval hareketlerle cildinize masaj yaparak iyice yedirin yüzünüzü yıkayın gergin ve pürüzsüz oluyoohihoyyyt herkesin sonuç alacağına eminim:lepi:

Ben denemedim canım ama birkaç kişiden duydum. Bir de bir güzellik uzmanının yazısını okumuştum doğru bilinen yanlışlar başlığı adı altında.
Diş macunu sürmeyin sakın sivilceye yazıyordu.
Ondan uyarayım dedim.:eek:

yogurt+limon cok faydalı yogurt cıldın yag dengesini ayarlıyor limon ise dezenfekte ediyor.Haftada bir butun yuze uygulayabilirsiniz.

Canım benimm

ben iKi keRe uyquLaDım ...

Ve sonuÇ : mükemmeLL

Herkese tavsiYe ederimm !!

sanaDa sonsuZZ teşekkür ederiM SHESHE aRtık kRemLere falan para gitmicek sırnaşık şey

saqoLL :1hug:

Son düzenleme:
bende pudra ve limonu karıştırıp sırtımdaki siilcelere sürdüm.sırtım çok kötüydü.hem sivilce hem kızarılıklar geçti

bende deniycem kızlar ya kesekli tarlaya döndü yüzüm umarım güzel sonuç alırım aldığımdad sizinle paylaşırımm bekleyin beni anacımmmsüprizzzzz

X