Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

kahvaltıdandır tutkunun dediği gibi muz yumurta olmadan olmuyor bende acıkıyorum ki normalde iki öğün yapmama rağmen o günler 3 e çıkıyor :KK1:

aman etmişsin ya tatlım ona bak kaçamaksız olması önemli :KK1:

evet canım ya bu sefer kararlıyım başaracağım inşallah sizlerle birlikte kaçamak yok inşallah bundan sonra:KK17:

leslie 3 mil fast yaptı 45 dk :KK8::KK8::KK8::KK8::KK8:süperimmm yupppiiiii:KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55:

şimdide 50 mekkik 50 popo 50 sırt 50 bel 50 makas yapıcimmmm:KK8::KK8::KK8::KK8::KK8:
spordan önce kahvede ıcmıstım

:KK24::KK24::KK24:yansın yaglarrr
:KK24::KK24::KK24: gitsin kilolar
:KK24::KK24::KK24:bitsin artık
:KK24::KK24::KK24:bu başlangıçlarr
:KK24::KK24::KK24:zayıf olsuuuun tüm hanımlar

süpersin canımm 10 aralık miladın olsun artık kaçamak yok spor yapan karataycı bir pepeti vaaaaar :21:

evet canım ya bu sefer kararlıyım başaracağım inşallah sizlerle birlikte kaçamak yok inşallah bundan sonra:KK17:

kaçamak bizim zamanımızı ve emeğimizi çalan birşey yıllarca bize kilo aldıran midemizin ve gözümüzün isteklerini duymayalım artık :KK1:
bu arada boyun kaç tatlım bmı yazmadığından ne kadar kilon olduğunu merak ettim

canım vücudunu sen tanırsın tabi ama öğlen yemen daha iyi olur bence tatlıyı ya da meyveyi gün içinde eritirsin en azından leptin amcayı küstürme sonra :21:

hani canan hoca balıkla öneriyorya ondan rahattım akşam öğününde önermiş:KK17:

:KK1::KK1:leptin amca küsme:KK1:

kaçamak bizim zamanımızı ve emeğimizi çalan birşey yıllarca bize kilo aldıran midemizin ve gözümüzün isteklerini duymayalım artık :KK1:
bu arada boyun kaç tatlım bmı yazmadığından ne kadar kilon olduğunu merak ettim

boyum 1,68 canım bi 10 kilo versem fit olucam inşallah:KK24:

kızlar bugünkü kahvaltım
2 yumurtadan kaşarlı omlet tereyağında
2 zeytin
bir avuç yer fıstığı 3 gün kurusu
bitki çayı
bugün diyette bir hafta bitti ve 2.2 kg gitmiş.su falandır tabi ilk hafta öle oluyoya yinede çok mutlu oldum yaaaa

kızlar bugünkü kahvaltım
2 zeytin
bitki çayı
bugün diyette bir hafta bitti ve 2.2 kg gitmiş.su falandır tabi ilk hafta öle oluyoya yinede çok mutlu oldum yaaaa

tebrikler canım :KK9:darısı diğer kilocuklarının başına :KK76:

Bulgur pilavıyla kuru fasülye yiyeceğimmm ..
afıyet olsun canım:KK56:

leslie 3 mil fast yaptı 45 dk :KK8::KK8::KK8::KK8::KK8:süperimmm yupppiiiii:KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55:

şimdide 50 mekkik 50 popo 50 sırt 50 bel 50 makas yapıcimmmm:KK8::KK8::KK8::KK8::KK8:
spordan önce kahvede ıcmıstım

:KK24::KK24::KK24:yansın yaglarrr
:KK24::KK24::KK24: gitsin kilolar
:KK24::KK24::KK24:bitsin artık
:KK24::KK24::KK24:bu başlangıçlarr
:KK24::KK24::KK24:zayıf olsuuuun tüm hanımlar

superrr bır beste canım:21::21:

hani canan hoca balıkla öneriyorya ondan rahattım akşam öğününde önermiş:KK17:

:KK1::KK1:leptin amca küsme:KK1:
ben akşam cesaret edemiyorum yine de ne biliiim leptin amca hassas ya biraz ondan sanırım :KK1:
boyum 1,68 canım bi 10 kilo versem fit olucam inşallah:KK24:
ohh ya ben senden 10 cm kısayım haliyle 10 kg az olmam lazım kısalar uzunlarla evlensin çocukları bizim gibi sürünmesinn :KK52:
kızlar bugünkü kahvaltım
2 zeytin
bitki çayı

tebriklerrrr :21:

ben akşam cesaret edemiyorum yine de ne biliiim leptin amca hassas ya biraz ondan sanırım :KK1:

ohh ya ben senden 10 cm kısayım haliyle 10 kg az olmam lazım kısalar uzunlarla evlensin çocukları bizim gibi sürünmesinn :KK52:

tebriklerrrr :21:

bekarmısın evlimisin yaş kaç:KK1:

Bugün itibariyle 7 gün oldu baslayali...ve bu 7 günde 1,800 yuvarlak 2 kilo vermisim...ve göbekten gitti nerdeyse hepsi...göbegim indi sakinlesti eskiye dönüyor artik...tahminim bundan sonra kilo vermek daha yavas olur bende..cünki toplam fazlaligim 6 kilo zaten..ve hesapladim kendimce 3 günde bir yada 4 günde bir 300 ile 500 gr arasi kilo verdiriyor bu diyet...yani ayda 3-ile 4 kilo ediyor buda...ama bayagi yag veriyoruz vucuttan...kilo yani..su yada kas kaybi degil..o yüzden yavas veriyoruz birden degil!hani saglam emin adimlarla hesabi...ama iste tek sorunum var..ac degilim yiyorum doyuyorum diyet disina cikmiyorum hersey iyi...ama morelim bozuk hafif gergin gibiyim..normalde ac kaldigimda gergin olurum..acta degilim..enerjik ve dincimde..ama iste neden gerginim ve mutsuzum bilmiyorum..bugün yarin gecer herhalde INSALLAH... ayrica bu aksam dogum günü partisi var..gidicem bir süre hamur isleri filan vardir kesin!yemiycemi düsünüyorum ama israr kiyamet olacak tabi! bir kac kiskanc kadin israrla soracak yesene yoksa diyetmi yapiyorsun diye suratlarda imali bakislar üff aman...belkide olmaz ben kuruntu yapiyorumdur..INSALLAH olmaz..öpüyorum herkesi..

akşam menüm
2 tabak kıymalı zeytinyağında bişmiş kapuska yemeği
bi kase keten tohumlu yoğurt
saat 4 şimdi bunları yicem
acaba saat 7.30 gibi cerez gün kurusu falan yersem diyetim bozulur mu?
bilen varmı?

guneydın kızlar ıdealıstcm dogum gunu kutlu olsun :KK71::KK71:

bugun sıkı bıra karatay yapacagım ya benne zmandır sırkelı su ıcmıyordum acaba ondan mı veremıyroum kı dıye dusunup bugun basladım insalh verırım dunku cıkolatalardan sonra 1 kılo fazla cıktım ya ınanmıyorummm tam 1 ay tartılmamma kararı aldım uygulayabılırsem tabı tartımı okula götürmeyı planlıyorum orda ayakkabı ve kıyafetle hayattta tartılmam zaten :KK52: ama şimdi mekık vs yapcam eskı gunlerıme hareketlı gunlerıme yanı eve gelıp arabayı koyup markete gıttıgım gunlerıme dönuyorum yaşasınnn hareketttttt :KK52:

Hadi bakalım Pepeti nerede hareket orada bereket:-)

selam kizlar...diyet güzel,ac kalmiyoruz oda güzel,tatli krizi yada ekmek yemek krizide yok oda güzel! kiloda veriyoruz oda güzel..yani hersey iyi güzelde tek sorunum var...oda sürekli tartilma manyagi oldum...[:*] yani tatli krizini bile astim ama tartilma krizini henüz asamadim! TARTIYI kaldiricam banyodan da aramizda bir bag olustu tartiyla..artik o bir tarti degil benim bir parcam gibi! ayrilmak zor geliyor[:))] hatta bugün birde kalkip tartiya yeni piller aldim sevindi garibim[:KK70:] evet hastalik derecesine ulasti tarti manyakligim..heheheh...

Ben de fena durumdayım, sabah tartıl akşam tartıl, tuvalete giderken, tuvaletten çıkınca, kıyafet değişince, işe giderken işten gelince.......Ben de mi kaldırsam acaba 1 hafta? Cumadan cumaya tartılmayı becerebilir miyim acaba?:26:

Ben de fena durumdayım, sabah tartıl akşam tartıl, tuvalete giderken, tuvaletten çıkınca, kıyafet değişince, işe giderken işten gelince.......Ben de mi kaldırsam acaba 1 hafta? Cumadan cumaya tartılmayı becerebilir miyim acaba?:26:

evet kesin kaldirmak lazim...ayni durum bendede var senin dedigin anlattigin gibiyim bende...:) ama iste nasil kaliricagimi henüz bilmiyorum..bagimlilik yapmis bende..cünki ben diyet yapiyim yada yapmayim senelerdir hep tartilirimki...16 senedir tartilirim hep..en sisko oldugum zanlardada en zayfi oldugum zamanlardada bu tartilma bagimliligi vardi bende zaten...simdi birde zayifliyormuyum aceba merakida baslayinca iyice cigirindan cikti bu aliskanlik..tartilinca rahatliyorum sanki...manyakca birsey ama öyle:))) TARTILARI kaldiranlari tebrik ediyorum simdiden..:)

Bugün itibariyle 7 gün oldu baslayali...ve bu 7 günde 1,800 yuvarlak 2 kilo vermisim...ve göbekten gitti nerdeyse hepsi...göbegim indi sakinlesti eskiye dönüyor artik...tahminim bundan sonra kilo vermek daha yavas olur bende..cünki toplam fazlaligim 6 kilo zaten..ve hesapladim kendimce 3 günde bir yada 4 günde bir 300 ile 500 gr arasi kilo verdiriyor bu diyet...yani ayda 3-ile 4 kilo ediyor buda...ama bayagi yag veriyoruz vucuttan...kilo yani..su yada kas kaybi degil..o yüzden yavas veriyoruz birden degil!hani saglam emin adimlarla hesabi...ama iste tek sorunum var..ac degilim yiyorum doyuyorum diyet disina cikmiyorum hersey iyi...ama morelim bozuk hafif gergin gibiyim..normalde ac kaldigimda gergin olurum..acta degilim..enerjik ve dincimde..ama iste neden gerginim ve mutsuzum bilmiyorum..bugün yarin gecer herhalde INSALLAH... ayrica bu aksam dogum günü partisi var..gidicem bir süre hamur isleri filan vardir kesin!yemiycemi düsünüyorum ama israr kiyamet olacak tabi! bir kac kiskanc kadin israrla soracak yesene yoksa diyetmi yapiyorsun diye suratlarda imali bakislar üff aman...belkide olmaz ben kuruntu yapiyorumdur..INSALLAH olmaz..öpüyorum herkesi..

canım o psikoloji hepimizde var kısıtlamanın getirdiği bi gerginlik o bende 1 haftada 2.2 verdim yeniyim senin gibi gidecek o gerginlik de merak etme sabırlı ol

X