Yay Burcu 23 Kasım - 22 Aralık Yay Burcu Ve Cinsellik

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
34.848
29.704
60
Fazla duygusal bir yapıda olmadıklarından karşısındakinin hangi özelliğinden etkilendiğini anlamak güçtür. Her insanın farklı özelliklerinden etkilenen bir burçtur. Sevdiğinin yanında olmadığı zaman yanındakini sever. Çok karmaşık bir aşk hayatı vardır. Dürüst bir yapıda olduklarından seksi, aşklarını partneri ile paylaşmakta bir sakınca görmezler. Partneleri tarafından sık sık terkedilir. Bu yüzden sürekli doğru insanı bulmak için bir arayış içindedir.

Kadın: Cinsel yaşama ve hayata esprili bir gözle bakar. Onun aradığı, çılgın, neşeli, ne zaman ne yapacağı belli olmayan bir erkektir. Seksi sever. Seks onun için bir eğlencedir. Değişik tarzlarda sevişmek isteyerek partnerine zor anlar yaşatabilir. Partneri ile seks yapmayı sevse bile bazen fikir alışverişleri, sohbet etmek ya da romantizm yaşamak daha çok hoşuna gidebilir. Ne zaman ne yapacağı belli olmayan bir kadındır. Sürekli arayış içindedir, doğru partneri arar. Yay kadınını elde etmek için öncelikle onun arkadaşlığını kazanmak gerekir. Ciddi duygularla yaklaşmak bazen onun sizden uzaklaşmasına neden olur. Çünkü Yay kadını eğlenceyi, değişikliği sever ve bir erkeğe bağlı kalmak onun için zor olabilir.

Erkek: Yay erkeği neşeli, sevimli ve şakacıdır. Bu nedenle karşısındaki kadının kendini daha iyi hissetmesini sağlar. Çok seksi bir erkektir. Yay erkeğinin cinsel yaşamı maceralarla dolu olmalıdır. Dağda, çadırda, göl kenarında sevişmek hoşuna gider. Klasik mekanlar, pozisyonlar ona göre değildir. Sevişeceği kadını yatağa götürürken yaramaz bir çocuk gibi heyecanlanır. Yanındaki kadını kendini dünyanın en güzel, en seksi kadını gibi hissettirir fakat gözü yine de başka kadınlardadır. Kariyeri, evi ve yaşam tarzı olan özgür, iddiacı bir kadın onun için idealdir. Ona sahip olmak isteyen kadının dostu, arkadaşı olması, işlerine ve özgürlüğüne müdahele etmemesi gerek

.

benim sevgilim yay ne yani beni aldatabilirmi şimdi ben aldatmam diyo:çok üzgünüm:

Kadın: Cinsel yaşama ve hayata esprili bir gözle bakar. Onun aradığı, çılgın, neşeli, ne zaman ne yapacağı belli olmayan bir erkektir. Seksi sever. Seks onun için bir eğlencedir. Değişik tarzlarda sevişmek isteyerek partnerine zor anlar yaşatabilir. Partneri ile seks yapmayı sevse bile bazen fikir alışverişleri, sohbet etmek ya da romantizm yaşamak daha çok hoşuna gidebilir. Ne zaman ne yapacağı belli olmayan bir kadındır. Sürekli arayış içindedir, doğru partneri arar. Yay kadınını elde etmek için öncelikle onun arkadaşlığını kazanmak gerekir. Ciddi duygularla yaklaşmak bazen onun sizden uzaklaşmasına neden olur. Çünkü Yay kadını eğlenceyi, değişikliği sever ve bir erkeğe bağlı kalmak onun için zor olabilir.

AHANDA BENNNNNNNNNNNNN

benim sevgilim de yay... 9 yıldır birlikteyiz... anlaşamadığımız konular çoğunlukta ama bu tür konularda hiç üzmedi beni... üstelik babam da yay... o da evine ve anneme, bana çok bağlıdır... sevgilim ve babam da gördüğüm ortak özellik merhametli ve gönül insanı olmaları... sadece burçlarıyla değerlendirmemek lazım tabi...

ben tam bir yay burcuyum yükselenimde yay bi çok şey doğru aslında ama cinsellikle ilgili pek fazla bişi diemem

süper bu aynı beni anlatıyo fakat 7 yıldır aynı erkekle beraberim ve onu çök seviyorum ve sıkılmadım

bende yay burcuyum ve herşeyden çabuk sıkılıyorum bu huyumu hiç sewmiyorumm:çok üzgünüm:

Yaa benim hem eşim yay hem ben yayım ne olcak şimdii....:kızgın: :1shok:

bende yay burcuyum ve yükselenimde yay bütün özelliklerini taşıyorum yerimde duramam evde çok sıkılırım sürekli biri olmalı yanımda özgürlüyümede çok düşkünüm ama son zamanlarda çok sitresliyim aşırı asabi oldum bu günlerde hayırlısı

bende yay ım yukselenım akrep.. evlıyım hemde bır boğa ıle.. ama 4 yıldır bırlıkteyız evlılıgmızın 1,5 yılı oldu her zaman bana cok cekıcı gelmıstır ve cok sevıyorum hıc ondan sıkılmam bıkmam degısıklık aramam.. ve acayıp kıskanırııım ayrıca ınatcıyımm :)

Yay burcu aldatir :) ben de yayim ve ilgisiz yada heyecansiz kalinca arayisa giriyorum napiyim

bu yaşıma kadar daha bir kere aşık olabilmiş değilim :S ben sadece beğenirim oda ennn fazla 3 gün sürer :S malesef istiorum ama olmuo :)
dier burçlardan biri olsam eşimi kesinnliklee yay seçmezdim !! kendimi düşünerek söylüorum yani ,, aldatma olasılığı çoooook yüksek ( şekil A ben) yani burda cinsellik demiş ama hiç öle bi deneyim yaşamadım gerkte yok zaten netten takip ettiiim kadarıyla burçları ,, neler olucaı belli :p :))
yaya aşık olanlar :KK43:( yayların aşkı(ne aşkı ya) kısa sürüo. tabi yükselende önemli her yay burcu benm gbi demek deil bu xD

bende yay burcuyum ama 16 senelık evlıyım eşimin bazi huylarına kızsam bile hala ondan sıkılmadım ve onu çok sevıyorum ama dogru diger her şeyden çok çabuk sıkılırım ve her şeyin benim istedigim gibi olmasını arzu ederim olmassa eger çok sinirleniyorum ama bu huyumu da hiç sevmiyorum çunki bencillik yapıyorum bazen

ben yay burcuyum ve özelliklerini ve eksrasını taşıyorum inanın herkesin hayatında bir yay burcu olmalı ama tutabilirseniz :)

evet ben ayrıldım yaylar biraz şeytan oluyorlar hep kendileriyle ilgilenilsin istiyorlar kıskançlar komplaksliler eğer ayrıldığım erke arkadaşım böyle olmasaydı evlenecektik ama ben zorlamaya gelemem

benim aşık olduğum erkek de yay burcuydu, aldatma konusu genellenemez tabii ama ben yaşadım malesef :KK43:

X