gebelikte kan gelmesi

fxixndxixkiçim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2007
370
6
46
kızlar 6 hafta 2 günlük hamişim...bikaç gündür kahverengi lekelenme geliyordu,dün akşam 2- 3 damla kan gelmiş..çok korkuyorum..lekelenme olduğunda hemen dr a gtmiştik,progestan verdi,onu kullanıyorum şu an..yatıcaksın hep dedi..bu durumu atlatan var mı içinizde ? morale ihtiyacım var...

Canım benim ilk üç ay kanamalarım olmuştu ben de progestan kullandım sürekli yattım sen de sakın kendini yorma sürekli yat evde geçmiş olsun

canım seninle aynı durumda olan arkadaşlar vardı, progestan kullananlar vardı yanlış hatırlamıyorsam, ben konu hakkında bilgi sahibi değilim, bol bol dinlen, stres yapma, bebeğin de gelişsin ve sana sıkı sıkıya tutunsunn, allah yardımcın olsun canım

geçmiş olsun canım sürekli yat dinlen kendini yorma ilaçlarını kullan...
benimde gebeliğimde kanamam olmuştu ama malesef benimki düşükle sonuçlandı...
sakın haa seni korkutmak için yazmadım arkadaşım bol bol dinlen...

benim 2 hamileliğimdede oldu 1. düstü ama dinlenmemiştim 2. de bayağı dinlendim ama yinede 3 ay progestan içtim, fazla endişelenme yinde kendini yorma ama...

sürekli yatıyorum...dr a gittik,kese 2 milim daha büyümüş..ilk aylarda bu tür lekelenmeler olabilir dedi ama gene de kalbim küt küt..........

canım benimde başıma geldi 7 haftalıktan 12 haftalık olana dekl beş kere falan gördüm bazen kahverengi bazen akıntıyla karışık,bikerede pembemsi akıntı,,,seni çok iyi anlıyorum çok yıpratıyo imsanı pskolojm bozuldu ,,her seferindede dr a gittik baktık bebek canlıydı kese düzgündü ama dr dediki kanama olması tehlikedir.10 günlük progesteran verdi ,fitil olarak sonra art arda olunca progesteran daha vermedi,canım drum bana ilk günden ilşiki iş yapmak ve yolculuğu yasakladı sürekli dinleniyodum ,,bir haftada sürekli yattım hiö kalkmadan ,,,,tam iki haftadır daha leke görmedim dr dediki büyük olarak tehlike bitti bir hafta daha dikkat et diye çünkü halen olabilir ,,,,,,,,yani durum böyle canım çok fazla kanaman olmadğı sürece inş bebeğin atlatack canım ama sen benim gibi yapma ben çok stres olmuştum,her sefer leke gördüğümde ter boşalıyodu başım dönüyodu....sen böyle yapma bebeğinin iyi olacağını düşün canım inş bidaha görmeyecen bence bi sürede rapor al dinlen hiç kalmadan yat fındıkiçim

benimde 7 haflıkken kahverengi leke gelmişti hemen hasteneye giitik doktor düşük tehliken var kesinlikle gerekmedikce ayağa kalkma dedi yemeğimi bile yatakta yedim bana düşük iğnesi yaptı ve progesteran ile aspirin verdi onları kullandım sende sana bakacak biri varsa onun yanında kal ayağa kalkmamaya çalış güzelim inşallah bebeğin sana sımsıkı tutunur bırakmaz

bu sabah tuvalete gittim,peçeteye gene 2 damla kan geldi..o kadar moralim bozuldu ki...ne iş yapıyorum,ne yataktan kalkıyorum,kayınvalidem bakıyor zaten sağolsun..progestan da kullanıyorum süreklİ...elimizden geleni yapıyoruz yanii..ALLAH'ıM NE OLUR ALMA ONU BİZDEN.....!

fındıkiçim öncelikle moralini yüksek tut.deki ben bu bebeği istiyorum ve bebeğime hiç birşey olmayacak.aynı şey benimde başıma geldi.önce kahverengi lekelenme ve sonra tertemiz bir kan .nasıl korktum dedim ben bebeğimi sanırım kaybediyorum.hatta kahverengi lekelenmem varken doktorum günde 3 defa sanırım her defasında 3 er tane progestan içtim.yattım 10 gün sadece yemek ve tuvalet için kalktım.bu esnada geldi kan.ama bir defa geldi sonra gelmedi.allaha şükür kesildi.sen muhakkak yatacaksın ve progestanını kullanacaksın.gerisi sabır ve dua .hakkında allahtan hayırlısını dilerim.seni çok iyi anlıyorum.ne olur moralini yüksek tut.

bu sabah tuvalete gittim,peçeteye gene 2 damla kan geldi..o kadar moralim bozuldu ki...ne iş yapıyorum,ne yataktan kalkıyorum,kayınvalidem bakıyor zaten sağolsun..progestan da kullanıyorum süreklİ...elimizden geleni yapıyoruz yanii..ALLAH'ıM NE OLUR ALMA ONU BİZDEN.....!

anlyorum canım bende öyle yattım bişiy olmaz kayın validen baksın sana canım hiç kalkma sol tarafına yat ve ayağının altına yastık koy yemek ve tuvalet için kalktığında yavaş hareket et canım ve allaha dua et inş bu sorun bitecek ama stres yapma stresste iyi değil bebeğe biliyon dimi moralini bozma inş bebeğine hiçbişiycik olmayacak

X