çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

ben 8 gün önce çatlatma iğnesi oldum ve hiç akıntım filan olmadı sadece bugün kasık ağrılarım var 3 gündür sık idrara çıkıyorum uykudan 7 8 kere kalktıgım oluyor akıntı olmaması yumurta çatlamadımı demek oluyor bu 2. ayım tedavide

ben 8 gün önce çatlatma iğnesi oldum ve hiç akıntım filan olmadı sadece bugün kasık ağrılarım var 3 gündür sık idrara çıkıyorum uykudan 7 8 kere kalktıgım oluyor akıntı olmaması yumurta çatlamadımı demek oluyor bu 2. ayım tedavide

canım bence akıntıyı ağrıyı falan fazla dinleme.
benim ne akıntılarım ne ağrılarım oldu da sonuç yine fiyasko...
bazılarının ise hiçbir lekesi akıntısı olmadan hamile kalıyorlar.

çatlama olmamıştır diye endişelenirsen gerçekten olmaz, ben böyle inanıyorum.
sık idrara çıkmak sistit gibi birşey de olabilir.
sık cinsel ilişki ardından duş ve de eğer denize falan da giriyorsan idrar yolları enfeksiyonu yapmış olabilir.
ayağını sıcak gönlünü serin tut.
geç çatlama ihtimaline karşı çalışmaları da ihmal etmeyin.
herşey gönlünce olsun.

sağol canım yaa yüreğime su serptin valla biz 4 gün çalıştık inşallah olur 12. günüm ve 17. günüm arasında çalıştık umarım tutar

senin ne sorunun var canım

düşük over rezervi, yüksek FSH (35).
yaşım 38.
sperm hareketliliği ve morfolojisi de düşük (%2)
yok yok yani bizde :-)
doktor tüp bebek öneriyor. tüp bebekte bile çok umutlu konuşmuyor.
Allah bağışlasın 1 evladımız var, kardeş istiyor ama tüp bebek yaptıracak maddi-manevi şartlarımız müsait değil.

senin yine bir evladın var canım yaa bende iğnenin 12çgünü test yaptırdım negatif daha adetimede 1 hafta var klomeni günde 4 tane son kez denicem dr gelme bir ay daha klomen iç dedi artık negatif sonuçlardan yıkılan umutlarımdan bıktım gitmediğim doktor kalmadı maddi manevi yıpranıyoruz işte

senin yine bir evladın var canım yaa bende iğnenin 12çgünü test yaptırdım negatif daha adetimede 1 hafta var klomeni günde 4 tane son kez denicem dr gelme bir ay daha klomen iç dedi artık negatif sonuçlardan yıkılan umutlarımdan bıktım gitmediğim doktor kalmadı maddi manevi yıpranıyoruz işte

off offf öle iyi anlıyorum ki seni.ben çatlatma iğnesinden 15. gnümde adet oldum.normal adet gnünden önce geliyor yani.inş gelmez senin

off offf öle iyi anlıyorum ki seni.ben çatlatma iğnesinden 15. gnümde adet oldum.normal adet gnünden önce geliyor yani.inş gelmez senin

duygularınızı anlıyorum arkadaşlar. ben de çok ağladım sızladım ama fayda etmedi.
18 aydır uğraşıyoruz. ilk başlarda istediğim an hamile kalırım sanmıştım, halbuki over rezervim yıllar içinde azalmış haberim yokmuş. çatlatma iğnesini takip eden ayda 17.günde falan 2. bir adet gördüm.
hem de baya ağır geçti.
bu hormon tedavisi iğneler falan bana yaramadı.
:-(
ateş ölçme ve ovulasyon testleri ile şansımı denemeye karar verdim.
ateş ölçme topiğinde 40yaş üstü hamile kalanları görünce umutlanıyorum...ama onların çoğu tüp bebek ile hamile kalıyorlar.
doğal yolla şansım çok az ama kendimi hala şansım olduğuna telkin etmeye çalışıyorum.

12. gün test yapmak için erken gibi...inş gelmez adetin canım.
kahverengi veya pembe akıntın var mı?

bilmiyorum akıntım arada oluyor ama beyaz kokusuz sık idrara çıkıyorum hala ve ben pkoluyum ne zaman adet olacagım belli olmuyo her ay gecikiyor yani gecsede umutlanamam

bide gece bir rüya gördüm çok etkilendim bir camiye giriyorum akşam vakti eşim dışarda bekliyor caminin içinde bir taşın üstünde hz ibrahimin mi yakubunmu tam hatırlamıyorum yalasn olmasın işte önceleri onunda çocugu olmadı allaha dua etti şimdi çocukları var filan yazıyo sonra ben çıkıyorum camiinin arka tarafı enkaz önü prıl pırıl

benimde 15. günüm iğneden sonra adetiminde 27. günü test 0.01 yani küçücük bir umut bile yok bide diyolar iğnede hcg hormonu var gecen ay test yaptıgımda 2.35 çıktı ve iğne vurulmamıştım iğneyle daha düşük çıktı bide pkosluyumm her ay 1 hafta gecikiyo yani kısmet 6 aydır düzene girmiştim 31 günde oluyodum gecen ay klomenden dolayı dengem bozuldu bu ay inş zamanında olurum

benimde 15. günüm iğneden sonra adetiminde 27. günü test 0.01 yani küçücük bir umut bile yok bide diyolar iğnede hcg hormonu var gecen ay test yaptıgımda 2.35 çıktı ve iğne vurulmamıştım iğneyle daha düşük çıktı bide pkosluyumm her ay 1 hafta gecikiyo yani kısmet 6 aydır düzene girmiştim 31 günde oluyodum gecen ay klomenden dolayı dengem bozuldu bu ay inş zamanında olurum

hayırlısı olsun canım. henüz vakti zamanı gelmemiş diyip bekliyelim.
güzel rüyalar görmüşsün. inş önümüzdeki ay muradına erersin.

inşallah canım Allah tüm isteyenlere versin çok zor her ay umut edip umutlarının yıkılması ama herşeye ragmen benim umudum bitmedi

merhaba arkdşlar bende ovtrlle iğne oldm 6.günüm yarın doktr kontrlm var..klomen veya başka hiçbi ilaç kullnmmadım..büyüme var fakat kist oluyo fazla büyüyo çatlmyrdu..

burdan paylaşalım yaşadıklrmzı ben çatlmadğnı düşnyrm :KK43:( kist oldu yne diyrm ama ynede blmyrm..başka konulrda 8.9.10.gün sbh test yapn ikinci çizgi varsa umutlann yazyrdu :)) yarın 7.günm heycnlandm bnde...amaa burda okudklrmda 15.gün diyoo ....

merhaba arkdşlar bende ovtrlle iğne oldm 6.günüm yarın doktr kontrlm var..klomen veya başka hiçbi ilaç kullnmmadım..büyüme var fakat kist oluyo fazla büyüyo çatlmyrdu..

burdan paylaşalım yaşadıklrmzı ben çatlmadğnı düşnyrm :KK43:( kist oldu yne diyrm ama ynede blmyrm..başka konulrda 8.9.10.gün sbh test yapn ikinci çizgi varsa umutlann yazyrdu :)) yarın 7.günm heycnlandm bnde...amaa burda okudklrmda 15.gün diyoo ....

selam canım, uzun süredir giremiyodum nete.
durumun ne oldu?
iğne işe yaramış mı?
kist olan aylarda kahverengi lekelenme sorunun oluyor mu?
sanırım kist oluştuğunda yumurtlama döneminde birkaçgün ve adetten 1hafta önce başlayan kahverengi akıntılar olyor.
sende kist oluştuğunda bu tip akıntıların oldu mu?
bence senin okuduğun 8.9.10. günlerde yapın denilen test ovülasyon testidir.
ya da DPO 8,9,10 demek istemişlerdir. yani ovulasyondan sonraki 8,9,10. günler...

selam canım, uzun süredir giremiyodum nete.
durumun ne oldu?
iğne işe yaramış mı?
kist olan aylarda kahverengi lekelenme sorunun oluyor mu?
sanırım kist oluştuğunda yumurtlama döneminde birkaçgün ve adetten 1hafta önce başlayan kahverengi akıntılar olyor.
sende kist oluştuğunda bu tip akıntıların oldu mu?
bence senin okuduğun 8.9.10. günlerde yapın denilen test ovülasyon testidir.
ya da DPO 8,9,10 demek istemişlerdir. yani ovulasyondan sonraki 8,9,10. günler...

yok cnm ya 7.gn dr hamilesn ddi asla desemdee inandm ona 15.günüm kan değerlerim düşdü hamile değilim..sonç hüsran 1 hafta gebe gibi davrndm psikjm bozldıu

yok cnm ya 7.gn dr hamilesn ddi asla desemdee inandm ona 15.günüm kan değerlerim düşdü hamile değilim..sonç hüsran 1 hafta gebe gibi davrndm psikjm bozldıu
hay allah! zor bir durum!
zaten hamile kalalım diye çabalarken yıpranıyoruz üstüne bir de doktor hatası.
o kadar temkinli olunması gerekirken 7,günde nasıl teşhis koydu acaba?
duygularımızla oynuyorlar resmen.
bir nefes al kendini topla...ama bu olayın üzerinde çok durma canım.
allah hepimize sabır versin.

X