Preseed kullananlar

SELAM KIZLAR bende bu ürünü sipariş verdim ama heralde ellerinde yokmuş ayın sonuna doğru gönderceklermiş,,bende bekliyorum bükük bir sabırsızlıklaa..çünkü yapmadığım şey kalmadı..inşallah bu vesile olur hepimize ..sağlıcakla kalın

ya kizlar bu firma tarihi gecmis urun satiyor. eger urunleriniz tarihi gecmis gelirse parasini iade edeceklerini soyluyorlar. ayrica sip verirken son kullanma tarihi 2009 olanlardan istiyorum deyiniz. 2008 gelirse paranizi iade etme zorundalar. cunku bu firmadan sayin Ibrahim Ayaz Bey (gorevinin ne oldugu konusunda bir fikrim yok) asagidaki maili yazdi bana. ali Bey diye birisi var o sahsi muhteremin arkadaslarimiza telefonda soylediklerinin tam tersi bir mail geldi.

Ayrica 36 milyon tutan urun 6li gelmek zorunda. Son zamanlarda urunun 3lusunu bu fiyata satmaya baslamislar.

Mail su sekilde.

öncelikle bir çok konuda yanlış bilgi sahibi olduğunuz bildirmek isterim.
1- preseed kullanıdığınız zaman size 100 % hamile kalma garantisini mi veriyor acaba?? bu ürün hamile kalmayı kolaylaştırıcı bir üründür. hamile kalmayı garanti eden bir ürün değildir. ki bu durumu kullanıcılara özellikle üstüne basa basa söylemekteyiz. sizinde bildiğiniz gibi hamile kalmada sperm sayısından sperm hareketliliğine kadr pek çok etken vardır. preseed sadece spermlerin vajenin kayganlaşması sırasında diğer ürünlerdeki gibi ölmesini durdurmaktadır ki bunuda %100 oranında yapamaz.
2- preseed ürünü sadece hamilelik için kullanılmamaktadır. birleşim zorluğu çeken hastalarda kayganlaşmayı sağlamak içinde kullanılmaktadır.
3- ticari kaygıdan bahsediyorsunuz. 20 liranın ticari kaygısını yapmayız. biz yılda yaklaşık 2 milyon euroya yakın satış yapan bir ithalatçı firmayız. ve yaklaşık 20 yıldır bu sektörün içindeyiz. bizi tanıyan doktorlarımız hastanelerimiz nasıl çalıştığımızı bilirler.
4- süresi geçmiş ürünler konusunda gelince. ürünlerin miyadı 2008 yılında dolmaktadır. biz tarafımızdan ürün isteyen kullanıcılara bu durumu pek çok defa bildirdik. ve hatta pek çok kullanıcıdanda herhangi bir ücret almadık. ayrıca ocak ayında da bir kaç tane isteyen kullanıcıya verdikten sonra satış yapmadık.
kullanıcıların bazıları bu ürünü aralık ayında almış ve daha sonra kullanmış olabilirler. bunda biz ne yapabiliriz. kendilerini bu konuda uyardık. ve ayrıca iade etmek isteyen kullanıcılardanda hiç bir ön koşul sunmadan iade aldık. eğer ticari kaygımız olsaydı kasım aralık ayında sattığımız fakat şimdi kullanmaya başlayan kullanıcılardan ürün iadesi almazdık.
5- biz preseed firmasına 4 aydan beri yazıyoruz. madem amerikayı biliyorsunuz amerikalı firmaların ne kadar duyarsız olduklarınıda bilmeniz lazım. biz 4 ay öncesinden beri türkiyede tek yetkili satıcı olduğumuz halde ürün almak istediğimizi kendilerine defalarca bildirmemize rağmen preseed firması başka firmalarla görüşerek bizi oyalamıştır. bu na rağmen kendileriyle ancak bu ay temsa geçebilmeyi başarabildik. ve sipariş vermek istediğimizi söyledik bununla beraber ancak 2 gün öncesinde bize dönüş yaptılar.
6- Ve son kullanma tarihi gecmis urunleri sattiginizi ogrendim. Bunu da gumrukten kolay sokma adi altinda mazeret bildiriryormussunuz. ASLA BÖYLE BİR MAZERET BİLDİRİRİMİZ OLMADI. BUNU İFADE EDEN KULLANICI BİZİMLE TEMASA GEÇSİN LÜTFEN. BİZ KULLANICIYA AYNEN YUKARDA BELİRTTİĞİM GİBİ ÜRETİCİYE ULAŞAMADIĞIMIZI , ÜRÜNLERİN MİYADININ 2008 DE BİTTİĞİNİ YENİ ÜRÜNLERİ GETİREBİLDİĞİMİZ TAKDİRDE SİZLERE MUTLAKA ULAŞACAĞIMIZI DEFALARCA İLETTİK.
7- GÜMRÜK DURUMUYLA İLGİLİ ZATEN SÜRESİ GEÇMİŞ ÜRÜNLERİ GÜMRÜKTEN SOKAMAZSINIZKİ. gümrükte bütün evraklar kontrol altındadır.
biz preseed ürünün herhangi bir ticari kaygıyla getirmedikki. bizden isteyen hekimlerimize ve kullanıcılara getirdik. sizce 20 tl den ayda 5 tane satılan bir ürünün ticari ne kaygısı olabilirki. bizim asıl işimiz obezite cerrahisi ve laparoskopik cerrahidir. buna rağmen biz bu ürünün eczanelere dağıtımı olması için dağıtım kanallarıyla defalarca görüştük. fakat yüksek kar marjları istiyorlar ve ürün fiyatı 80-90 tl lere çıkıyordu. bu durumun olmasını istemedik. bu durumuda preseed firmasına defalarca ilettik.

eger paranizi iade etmezlerse ya da tersi bir durum sozkonusu ise bu maili size ozelden gonderirim yazan kisinin mail adresi ve telefonu ile birlikte.

bende 10 aylik evliyim hic korunmadigim halde hamile kalamadim...bu urunu abd'den arkadasim araciligi ile siparis ettim 3 hafta icinde gelecegini soyledi,umarim faydasini gorurum.kullandiktan sonraki goruslerimi ve durumumu burda sizlerle paylasirim.bu arada kibele arkadasimiz cok duyarli her sekilde burda yardimci olmaya calisiyor.umarim saglikli,hayirli bebegini problemsiz kucagina alir rabbim yardimcin olsun.darisi biz bekleyenlerin basina..........

bende bu ay kullandım preseedi bakalım sonuç bekliyorum pozitif çıkarsa mutlaka yazıcam

Sanırım sonuçlar 1-2 haftaya gelecek arnavutgüzeli, benim preseedler de geldi kullanmaya başladım, şu günler önemli benim de 2 hafta sonraya olumlu olumsuz belli olur sanırım, inşallah gönlümdekine hayırlısıyla kavuşurum, sonuç alanlar yazarlarsa seviniriz kıslar....:)

Kızlar bana da arkadaşım yurt dışından gönderdi pre-seed.
Şu anda adetliyim.
Haftaya kullanmaya başlıycam.
İnşallah hepimiz için hayırlı olur.
Eğer hamile kalırsam size muhakkak yazarım.
Sizde yazın.

kizlar insallah hepiniz hamile kalirsiniz. hepinizin iyi haberlerini bekliyoruz hayirlisi ile insallah. ama dedigim gibi TR deki firma SKT si gecmis urunleri satiyor. oradan almayin.

inşallaaah amiiiiiiiiiiin ..ben hala beklemedeyim..ellerinde yokmuş sıradaymışıım..kader arkadaşlarıım inşallah hayırlı haberlerinizi alırıım ..allah yardımcımız olsuun:KK43:(

benim olmadı kızlar bu ay ilk kez preseed kullanmıştımm inşallah kullananlar faydasını görürler önümüzdeki ayda kullanıcam ama

Kizlar kibelenin dedigi gibi, Son kullanma tarihine dikkat edin. Son kullanma tarihi gecmis urun satiyorlarmis.

SKT sine dikkat ve 6lisi 15 dolar.

3lusunu size satmasinlar. eger gonderdikleri malin skt'si gecmis ise parasini geri odeyeceklerine dair mailleri var bende. haberiniz olsun.

Son düzenleme:
SKT sine dikkat ve 6lisi 15 dolar.

3lusunu size satmasinlar. eger gonderdikleri malin skt'si gecmis ise parasini geri odeyeceklerine dair mailleri var bende. haberiniz olsun.

kibeleceim melek annesi olcen heee, çok sevindim, edamız hayırlısıyla hoşgelsin inşallah :) Kıslar bu ay ben bol deneme yapıyorum bakalım nolcak?hihoyyyt

Hoşgeldin Eda kızımız:)) ben de preseedimi bekliyorum bakalım sonuç nasıl olacak? Güzel sonuçlarınızı bekliyorum kızlar..

benim olmadı kızlar bu ay ilk kez preseed kullanmıştımm inşallah kullananlar faydasını görürler önümüzdeki ayda kullanıcam ama

canım, sen 28 şubatı beklemiyormuydun? erken mi geldi? bende erken test yaptım tabiki yok birşey. napalım sağlık olsun.yerimseniben

erken geldi canım benimki ama o tarihlerde kullanmıştım preseedi

X