Hakknz helal etmedikleriniz..

kaynanam ve dedem günahlarımın af edeliceni bilsem yinede helal etmem.günahımı bile vermem onlara.şeytan görüsün yüzlerini...kötükedihüso

Baba kelimesi ile bile seslenemediğim o adamı ve hatırlamak istemediğim o insana hakkımı helal etmem demiyorum Mevlamdan bulsunlar ama asla ve asla affetmeyeceğim........

aynen canım babama ve ailesine hakkımı helal etmiyorum.kendimi geçtim sırf anneme ve kardeşlerime yaptıkları zulüm çektirdikleri acı yüzünden asla affetmicem onları.Rabbim inşallah tez vakitte bize yaptıkları kötülüklerin anneme attıkları iftiranın cezasını çektirir yanlarına kalmaz.nefret ediyorum onlardan yaa.

Valla hayatta bana huzur vermeyen insanla ahirette de karşılaşmak istemem. Onun için herkese hakkım helal olsun derdim hep ancak dilim böyle desede kalbim fitne bücür amcama hakkını hiç helal etmiyor... Allah iyi etsin onu.

hayır yok!
evet şu yaşıma kadar çok haksızlıklara bir çok şeye mazur kalmış olabilirim fakat öldüğümde Rabbim kimseyi benim açımdan kul hakkına tabii tutmasın!
beni onlarla karşı karşıya getirmesin..
belki öldüğümde bu davranışımdan kazanmış olabilirim...
Dediğim gibi kim olursa olsun Herkese hakkımı helal ediyorum..

amcalarımdan hem nefret edıyorum hemde ıgne ucu kadar hakkım varsa da helal etmıyorum
yatacak yerlerı, yurt yuvaları olmasın dıye de beddua da edıyorum
sadece ahırette degıl dunyada da anneme ve bıze yaptıklarından dolayı cehennem azabı yasasınlar ıstıyorum

hakkımı helal etmiyorum bana va aileme çok büyük bir haksızlık yapan eski nişanlıma ve ailesine.hın beni koruduğuna. Yüce Allahın adaletine salıyorum onları...

hakkımı helal etmiyorum bana va aileme çok büyük bir haksızlık yapan eski nişanlıma ve ailesine.tabikide şükrediyorum Allahın beni koruduğuna.Yüce Allahın adaletine salıyorum onları..

Evet bir arkadas!!!

Bana yalan soyledi,
Sevgilimi ayartmaya calismisti
Arkamdan cok atip tuttu
Kendi cikarlari icin beni cok uzdu

öz amcama hakkımı helal etmiyorum.. bide yakın arkadasımın babannesi.. kadın hayatımı zindan etmek için elinden geleni yaptı ama asla etmem

basörtüsü yasagini getiren ve vatanimda beni üniversite okumaktan alikoyan herkese hakkim binlerce milyonlarca defa HARAM olsun. hepsi bunun cezasini cekecekler. kimin eli parmagi varsa hepsinden hakkimi istiyorum.

bide lisede biri bana arkamdan yumurta atmisti. son gün hic sevmem böyle seyleri ama densiz iste. ona hakkimi helal etmiyorum.

ben abimin esinden nefret ederim...allah yukarda zerre haz etmem kendisinden...onun bana yaptigini rabbim biliyo...hak cok büyük bisey bence o yüzden haram etmem..
rabbim görüyo zaten o kimsenin yanina yaptigini birakmaz ben helal etsemde....

Hayatım boyunca birilerinin üzerinde hakkım olduğunu hiç düşünmedim..
O yüzden helal,haram konusuna hiç girmeyeceğim..:nazar:
Sadece çok yakın sandıklarımdan hiç beklemediğim davranışlar gördüm.. Bunları affetmeyeceğim asla!:umursamaz:
Hatırladıkça yapılanları hala gözlerim doluyor şu anda bile..:gitme:

benim hayatımda affedemiyeceğim 2 kişi var...asla ve asla affetmem....hani derlerya 2 dünya bir araya gelse benim için öyle...asla affetmem affetmicem....

Bende beni sevdiğini söyleyip beni 15 ay evlenme vaadiyle kandıran, başka bir kadınla aldatan, benim duygularımla oynayan o şerefsize hakkımı helal etmiyorum.. ona birşey yapmadım ama ahirette hakkımı ondan alacağıma inanıyorum...

benimde var hayatta iki kişi biri babaannem hayatımı mahveden kadın diğeri de üniversitede yurt sahibi oda hakkımı yedi haksız yere yüklüce bir miktar para aldı neyse ama babaannemi asla affetmem onun kadar babam da suçlu hatta babaannem şizofrendi belki vebali yoktur yatıklarının babam sağlıklıydı babaannemden çok suçluydu ama ona çok kızamıyorum ikiside birlikte öldü öldüklerine hiç üzülmedim hayatım kurtuldu

X