Adet söktürücü şifalı bitkiler

Cicilikiz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2009
1.972
10
48
Her kadın gibi sizde adet döneminden nem kapıyorsunuz… Aman allahım ya yinemi geliyor… Gelmesin bu ağrı beni öldürecek diyorsunuz. Peki adet söktürücü bitki yada ilaçları biliyor musunuz ?

Prof. Dr. Ahmet Maranki adet düzensizliği kürleri, adet düzenleyici formülleri.. Adet söktürücü şifalı bitkiler, adet sökücü ilaçlar, formüller ve bitki çayları tarifleri..

Şifalı bitkiler uzmanı olan Prof. Dr. Ahmet Maranki adet kanaması söktürücü şifalı bitkiler olarak; maydanoz, papatya, civanperçemi, kimyon, nane, nergis, rezene, safran, havuç tohumu, anason, karabaş otu, misk gibi bitkilerinden hazırlanacak adet söktürücü çayları önermektedir.

Sayın Maranki yukarıda saydığımız bitkiler ile hazırlanan adet söktürücü çaylardan her gün 3-4 bardak kadar içilmesini tavsiye etmektedir. Ayrıca taze üvez meyvelerden yemek de adet kanaması sökücü sonuçlar doğurmaktadır.

Diğer adet sökücü şifalı bitkiler

Adet sökücü ilaç niyetine dereotunu da öneren Prof. Dr. Ahmet Maranki adet kanamasını söktürmek amacıyla 2 çay kaşığı kadar dövülmüş dereotu adet söktürücü bitki çayı hazırlanıp, içilmesinin adet sökmeye yardımcı olacağını belirtiyor.

Prof. Dr. Ahmet Maranki adet düzensizliği için zerdaçalın çay şeklinde hazırlanıp içilmesinin veya zerdaçalın toz haline getirilerek tüketilmesinin etkili olacağını söylemektedir.

Adet sökücü olarak kereviz tüketilmesi; civan perçemiyle hatmi çiçeğinin birleşiminden bitki çayı yapılıp içilmesi de Prof. Dr. Ahmet Maranki’nin adet sökücü, adet kolaylaştırıcı formüllerinden olduğu ve adet sökücü şifalı bitkiler isteyenlere tavsiye ettiği tedavi yöntemlerindendir.

ADET SÖKTÜRÜCÜBİTKİLER

Papatya biberiye ile beraber kaynatılıp içilirse adet söktürür.At kuyruğu otu kaynatılıp balla tatlandırılarak içilir..
Aynı safa yaprak ve çiçekleri Kaynatılıp balla tatlandırılarak içilir.
Civan perçemi tek başına yada sığır kuyruğu, çörek otu ile beraber kaynatılıp balla tatlandırılarak içilmeye devam edilirse adet söktürür, kadınlarda görülen çocuk olmama durumu adetten ise gayet faydalı bir uygulamadır. Yine menapozdan kaynaklanan kesilmelere de çok faydalıdır. Bazı kişilerde alerji etkisi yapabilir. Koklamak, tozunu yutmak ve vücuda sürtünce alerji yapabilir. Telafisi: Alerji için civan perçemini balla karıştırıp yerse fayda görür.
Çiriş otu kaynatılıp balla tatlandırılarak içilir.
Çörek otu balla karıştırılıp yenmeye devam edilirse adet söktürür
. Az çöven kökü kaynatılıp balla tatlandırılarak içilirse adet söktürürFazlası kustururHavlıcan kaynatılıp balla tatlandırılarak içilir
. Kekik (civanperçemi acıdır,kattılırsa daha iyi olur) kaynatılıp balla tatlandırılıp günde 3 çay bardağı içilirse adet söktürür.
Kuş dili kaynatılıp balla tatlandırılarak birer su bardağı aç karnına içilir.
Madımak otu kaynatılıp balla tatlandırılarak aç karına birer su bardağı içilir.
Papatya biberiye ile beraber kaynatılıp içilirse adet söktürür.
Şakayık çiçekleri kaynatılıp balla tatlandırılarak içilir.
Üzerlik tohumu kaynatılıp balla tatlandırılarak 1′er su bardağı içilmeteÜzerlik tohumu kaynatılıp balla tatlandırılarak 1′er su bardağı içilir.Mide gastridi ve ülseri olanları yakar. Sirke ile yapılan bal şerbeti içilirse mide yanması geçer. Geçmezse önce mide tedavi edilir.

ADET SÖKTÜRÜCÜ BİTKİLER

Papatya biberiye ile beraber kaynatılıp içilirse adet söktürür.At kuyruğu otu kaynatılıp balla tatlandırılarak içilir..
Aynı safa yaprak ve çiçekleri Kaynatılıp balla tatlandırılarak içilir.
Civan perçemi tek başına yada sığır kuyruğu, çörek otu ile beraber kaynatılıp balla tatlandırılarak içilmeye devam edilirse adet söktürür, kadınlarda görülen çocuk olmama durumu adetten ise gayet faydalı bir uygulamadır. Yine menapozdan kaynaklanan kesilmelere de çok faydalıdır. Bazı kişilerde alerji etkisi yapabilir. Koklamak, tozunu yutmak ve vücuda sürtünce alerji yapabilir. Telafisi: Alerji için civan perçemini balla karıştırıp yerse fayda görür.
Çiriş otu kaynatılıp balla tatlandırılarak içilir.
Çörek otu balla karıştırılıp yenmeye devam edilirse adet söktürür
. Az çöven kökü kaynatılıp balla tatlandırılarak içilirse adet söktürürFazlası kustururHavlıcan kaynatılıp balla tatlandırılarak içilir
. Kekik (civanperçemi acıdır,kattılırsa daha iyi olur) kaynatılıp balla tatlandırılıp günde 3 çay bardağı içilirse adet söktürür.
Kuş dili kaynatılıp balla tatlandırılarak birer su bardağı aç karnına içilir.
Madımak otu kaynatılıp balla tatlandırılarak aç karına birer su bardağı içilir.
Papatya biberiye ile beraber kaynatılıp içilirse adet söktürür.
Şakayık çiçekleri kaynatılıp balla tatlandırılarak içilir.
Üzerlik tohumu kaynatılıp balla tatlandırılarak 1′er su bardağı içilmeteÜzerlik tohumu kaynatılıp balla tatlandırılarak 1′er su bardağı içilir.Mide gastridi ve ülseri olanları yakar. Sirke ile yapılan bal şerbeti içilirse mide yanması geçer. Geçmezse önce mide tedavi edilir

Çok TEşekkürler doydoğuma göre maydonz da adet söktürüyü ama bendaha kadın olmaDım :KK43:v
olan varmı konuyu okuyanlarrdan üye olsunlarrrrrrrrrrrrrr

Çok TEşekkürler doydoğuma göre maydonz da adet söktürüyü ama bendaha kadın olmaDım :KK43:v
olan varmı konuyu okuyanlarrdan üye olsunlarrrrrrrrrrrrrr

canım ben sana mehmet özün bahsettiği bir ürünü önerebilirim almanyada kullanılır çok fazla yeni türkiyeye geldi çok başarılı bir ürün ve 2 gün gibi bir sürede etkisini gösterdi bana ama metabolizmaya görede değişir adıda flora regl sanırım şuanda

maydanozun iyi geldiği doğru tavsiye ederim. Ayrıca ağrılara da iyi geliyor.

Bende bugün kayserili07 nin önerdiği floraregl i aldım. bakalım işe yararsa paylaşcam .
:KK52::KK52: sende mi kullanıyorsun :) bende kullanıyorum floraregl sanki bana özel üretmişler gibi aşırı mutluyum ilk 1 kutu aldım denemek için sonraki ay 3 kutu sipariş verdim regl dönemi kurtarıcım :)

kızlar ürünü kullanalı 3 veya 4 gün oldu ciddi gelişmeler gördüm.İçeriğinde civan perçemi aslan pençesi gibi şeyler var bi çok bitki karışımı maydonoz gibi ev yapımı bitkisel şeylerde çok etkili öneririm ama ben bıktım artık evde ot hazırla kaynat çöplerini ayıkla piskolojim bozuldu gelişmeleri tekrar yazarım

Arkadaslar bu flora regli surekli kullanmak mi gerekiyor? Ben PCO'luyum ve ilk adetimden bu yana duzensizlik cekiyorum. Cok basina buyruk kimi zaman 3 ay kimi zaman 4 ay oluyor aralari. Ve olamadigim zamanlarda cok hoslanmadigim bi karaktere burunuyorum :26: PCO teshisi yeni konuldu. Bende internette arastirdim kilo vermek ve spor yapmak cok faydaliymis. Elhamdulillah veriyorumda yavas yavas. Bunun yaninda ek olarak civanpercemi cayini arastiriyordum. cok uzun zaman kullanmak gerekmiyormus. Bir sure sonra duzene sokuyormus.. Bu ilacta oyle mi?

11 yasinda ilk adetimi gordum yazz 24 kullamaya 28 yasinda basladim o gune kadar adetlerim her 28 gun arayla 7 gunken ilaci kullanmaya basladigim gun 4 gune sonra 3 gune sonra 1 gun lekenmeye kadar dustu ve simdi 31 yasindayim 1 evladim var ve 5 aydir bir damla bile adet olmuyorum dr. Gitti rahim duvarin cok iyi durumda bir sıkıntın yok devam et dedi ama ben ilaci biraktim cunku arkadaslar gercekten olmek uzereyim.. cok kotuyum sistim sistim patlicam sinir deseniz biri bir kelime soylese dunyayi yikicam... ve fartunal denilen ilaci kullandim bitti bugun 6. Gunu hala hicbisey yok vee gercekten yalvaririm bi mucize soyleyin bana yani kime desem doktor bile biseyin yok diyor.. ne yapicagimi sastimmmm.... bu ilac gercekten iyiyse bunuda hemen alayim yani cildiricammm

2 aydır adet olamıyordum internetten çok araştırdım www.floraregl.com bu siteyi buldum öyle sipariş verdim kullandıktan ertesi gün adet gördüm sanırım kayserli07 canm aynı üründen bahsediyoruz ben memnun kaldım uzun süre kullanmayı düşünüyorum adet döneminde yaşadığım deprasyon halide geçti

Doktora gitmedeb kullanmak dogrumu acaba

Doktora gitmedeb kullanmak dogrumu acaba

canım doktora gitmeden kullanmam asla ama sordum hiç bir sakınca görmedi
zaten bitkisel bir ürün
ilaç veya kimyasal bişey olsa zaten kullanmam başımıza ne geldiyse o ilaçlar yüzünden gelmedi mi ben kullandım 4 . içişimde rahatladım hatta şöyle birşey annem menopoz evresinde 2 ay olamadı kadın çatladı neredeyse oda kullandı 3. günde sonuç aldı valla ben öneririm gönül rahatlığıyla

Arkadaslar bu flora regli surekli kullanmak mi gerekiyor? Ben PCO'luyum ve ilk adetimden bu yana duzensizlik cekiyorum. Cok basina buyruk kimi zaman 3 ay kimi zaman 4 ay oluyor aralari. Ve olamadigim zamanlarda cok hoslanmadigim bi karaktere burunuyorum :26: PCO teshisi yeni konuldu. Bende internette arastirdim kilo vermek ve spor yapmak cok faydaliymis. Elhamdulillah veriyorumda yavas yavas. Bunun yaninda ek olarak civanpercemi cayini arastiriyordum. cok uzun zaman kullanmak gerekmiyormus. Bir sure sonra duzene sokuyormus.. Bu ilacta oyle mi?

içeriğinde civan perçemi yazıyor tadındada hafif var ama birçok bitkisel karışım var içinde diye duydum.Bende içtim civan perçemi maydonoz sapı neler neler ama çözüm bu şekilde olmuyor en sonunda bu flora regl e kaldım sonuçta gayet olumlu öyle ilaç gibi hap gibi değil zaten güven veren kısmıda bu

11 yasinda ilk adetimi gordum yazz 24 kullamaya 28 yasinda basladim o gune kadar adetlerim her 28 gun arayla 7 gunken ilaci kullanmaya basladigim gun 4 gune sonra 3 gune sonra 1 gun lekenmeye kadar dustu ve simdi 31 yasindayim 1 evladim var ve 5 aydir bir damla bile adet olmuyorum dr. Gitti rahim duvarin cok iyi durumda bir sıkıntın yok devam et dedi ama ben ilaci biraktim cunku arkadaslar gercekten olmek uzereyim.. cok kotuyum sistim sistim patlicam sinir deseniz biri bir kelime soylese dunyayi yikicam... ve fartunal denilen ilaci kullandim bitti bugun 6. Gunu hala hicbisey yok vee gercekten yalvaririm bi mucize soyleyin bana yani kime desem doktor bile biseyin yok diyor.. ne yapicagimi sastimmmm.... bu ilac gercekten iyiyse bunuda hemen alayim yani cildiricammm

canım bu flora adet düzenleyici öneririm 3. gün kesin olursun bide yediklerine içtiklerine çok dikkat et onlar hormonları çok etkiliyor margarinden falan uzak dur flora kullan çay gibi bütün sorunun kalkar emin ol :)

içeriğinde civan perçemi yazıyor tadındada hafif var ama birçok bitkisel karışım var içinde diye duydum.Bende içtim civan perçemi maydonoz sapı neler neler ama çözüm bu şekilde olmuyor en sonunda bu flora regl e kaldım sonuçta gayet olumlu öyle ilaç gibi hap gibi değil zaten güven veren kısmıda bu

peki surekli kullanmaniz gerekiyor mu yoksa bi sure sonra tedavi ediyor mu?

peki surekli kullanmaniz gerekiyor mu yoksa bi sure sonra tedavi ediyor mu?

benım adetlerım cok duzensız bazen ıkı bazen uc ayda bır adet goruyordum aktara gittim tesadufen vıtamın alayım dıye akatar sorunum annatınca civan percemı macunu var dedi normal kadının adetı 28 gusnde bır olur dedı
20. günden itibaren 28 . güne adet olana kadar sabah aksam tok yiyorsun sonra adet goruyosun ıste civan percemi iyi bır soktourucu 20/28 gunler arası cayım
nıda ıcebılırsın sancılı adette cok ıse yarıyor

$image.jpg bunu aldım ben

tesekurler hel_in bende civan percemi almistim aktardan macun sordugumda aktardaki amca bu daha guvenilir onlarin icinde ne oldugundan emin olamiyoruz dedi. cayini yapip icmemi onerdi. benim yurtdisina cikmam gerektigi icin turkiyede biraktim yanima almadim. artik dondugumde baslamak istiyorum cayina. bende sogan suyu, papatya+biberiye, maydonoz ve maydonoz suyu, dogum kontrol hapi, aslanpencesi, adacayi ve daha bircok yontem denedim.. en sonunda pes etmistim ki polikistik over oldugunu ogrendim. internetten canan karatayin diyeti ve sporla iyilesenler oldugunu gorunce tam uygulayamasamda seker ve beyaz unu biraktim. ayrica sabahlari 5 tibet hareketini yapmaya basladim tibet hareketlerine basladigim gun akintim gelmey basladi ve sonunda iki gun once adet gordum. benim boyum 164 kilom 73tu bir aydir diyetle 4 kg verdim cok sukur. saglikli kiloma ulasip kilomu korumam gerekiyormus. Hem internet arastirmalarima, hem Kanada'daki doktorumun soyledigine gore Allahin izniyle kurtulmak icin tek care bu gobekten kurtulmaktan geciyormus. Yoksa bunun ilerlemesi seker hastaligi, cocuk sahibi olamama, rahim kanserine dogru gidiyormus. Zaten kilo vermek istiyordum buda sebep oldu diyebilirim.

benım adetlerım cok duzensız bazen ıkı bazen uc ayda bır adet goruyordum aktara gittim tesadufen vıtamın alayım dıye akatar sorunum annatınca civan percemı macunu var dedi normal kadının adetı 28 gusnde bır olur dedı
20. günden itibaren 28 . güne adet olana kadar sabah aksam tok yiyorsun sonra adet goruyosun ıste civan percemi iyi bır soktourucu 20/28 gunler arası cayım
nıda ıcebılırsın sancılı adette cok ıse yarıyor

aynen canım haklısın civan perçemi işe yarıyor ama tek başına yeterli olmadı yanında takviye bitkisel şeylerde gerekiyor tek başına ben etki görmedim. aktarlarada pek güvenmiyorum artık ne sattıkları belirsiz civanperçemi diye alıyorum eve gidince saçma sapan bişey çıkıyor

X