Sivilceli Ciltler Aknetrent Kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Sebamed sanki diğer kozmetik ürünlerden daha güvenilir gibi geliyor bana. Şimdiye kadar sadece sabununu kullandım, pek fikrim yok ama aklımda olsun. Ben de aslında doktoruma sormayı düşünüyorum bu konuyu...

kızlar bende aknetrent kullanıyorum 7. günüm doktorum bu ilacın yanında bana effaclar h köpük ve effaclar h krem verdi fiyatıda uygun ikisi 85 civarı tuttu

85 çok cnm yaa bn daha uygun arıyorum öğrencym fazla geldi :-D

Haklısın canım ucuz değilmiş ama nette arattırdım aktrent gibi ilaçları kullananlara özel üretilmiş.
Bence araştır belki taksitle falan alırsın, ben doktorum uygun görürse bi fiyat araştırması yapıcam bu ürünle ilgili...

Haklısın canım ucuz değilmiş ama nette arattırdım aktrent gibi ilaçları kullananlara özel üretilmiş.
Bence araştır belki taksitle falan alırsın, ben doktorum uygun görürse bi fiyat araştırması yapıcam bu ürünle ilgili...

evet canm araştrdm özel kremler sivilce tedavisi görenler için ben önce sebamedi kullncam fiyatda uygun 25 lraydı bklm denicem

evet canm araştrdm özel kremler sivilce tedavisi görenler için ben önce sebamedi kullncam fiyatda uygun 25 lraydı bklm denicem

Ben la roche posay'ın effaclar h kremini kullanıyorum. Bence köpüğü alman şart değil ama kremi gerçekten iyi. Ciltteki kuruluğu çok iyi alıyor ve 35-40 lira arası bir fiyatı vardı. Sebamed nemlendirme adına ne kadar iyi olur bilemiyorum ama birazcık üstüne ekliyip la rocheyi kullanmanı tavsiye ederim.

Caglaat sana bi sorum olacakti senin yuzunde soyulmalar basladimi... ve basladiysa ne zaman ...

Canım merhaba yeni görüyorum üzgünüm. 3.ayım bitti soyulmalar hala var evet burun kenarlarımda yanaklarımda ve alnımda böyle açıklı koyulu renklikler oluştu. yanlış hatırlamıyorsam 2. ayımın sonunda başladı soyulmam ama simdi daha hafif ben o renk açıklı koyuluğunu pudrayla kapatıyorum. bide bol bol nemlendirici:KK34:

Blistex dudak kremini almayi bende cok istedim ama inanir misiniz adiyaman da yokkkk.. benim yuzumde pullanma bile olmadi canim.. dudaklarimda oyle asiri kuruyup catlamadii.. cunku nemlendiriciyi misafirlikte bile cikarip suruyorum :) yemek yemeyi engelledigini soyleyen arkadas hic krem surmuyor mu acaba :KK66: ve bu arada benim de en cok merak ettigim sey yillar once kalan lekeleri goturuyor mu :KK43: cunku ben en cok bu yuzden basladim bu ilaca..

Leke kalmamasına garanti verilmiyor ama lekenin cilt rengini açtığını kesin bu şekilde lekelerinde rengi 1-2ton açılıyor. çünkü geçmişten kalan o siyah sivilce lekeleri birde çenemde 3ayda rengini açmış durumdaaa ve daha iyiye gidiyor:nazar::nazar::nazar:: :KK9: şunuda söylemeliyim ki ilacı bittikten sonra arkadaşım yüzüne ağda yaptı suan yanakları bir sürü sivilce oldu ve o tam 8 ay kullandı:44: buna ne demeli sizce ??

Ben blistex in lip balmni aldm o ne yaa minnacıkk 2sürmede btçek bdaha almam bi kere sürdüm daha ama güzel kuruma çok oldğu zmnda kullancam kenara koydum :-D kızlar bide sorum olcak smdi bnm cildim karma ilacı kullanıncada yüzümüz kuruyacak ya temzleme ürünü alırken hangsini.seçmeliyim karma ciltler mi kuru hassas ciltler mi?

Leke kalmamasına garanti verilmiyor ama lekenin cilt rengini açtığını kesin bu şekilde lekelerinde rengi 1-2ton açılıyor. çünkü geçmişten kalan o siyah sivilce lekeleri birde çenemde 3ayda rengini açmış durumdaaa ve daha iyiye gidiyor:nazar::nazar::nazar:: :KK9: şunuda söylemeliyim ki ilacı bittikten sonra arkadaşım yüzüne ağda yaptı suan yanakları bir sürü sivilce oldu ve o tam 8 ay kullandı:44: buna ne demeli sizce ??

Ağda bazı ciltlere alerji yapabiliyor ondan dolayı sivilce çıkmış olabilir. İple almasını tavsiye ederim. Aynı problemi ben zamanında çok yaşamıştım, ipe geçtiğimde o problemi hallettim.

Ben blistex in lip balmni aldm o ne yaa minnacıkk 2sürmede btçek bdaha almam bi kere sürdüm daha ama güzel kuruma çok oldğu zmnda kullancam kenara koydum :-D kızlar bide sorum olcak smdi bnm cildim karma ilacı kullanıncada yüzümüz kuruyacak ya temzleme ürünü alırken hangsini.seçmeliyim karma ciltler mi kuru hassas ciltler mi?

onu bende sormuştum suan cildin kuru olduğu için kuru hassas cilt olanlar daha uygun dediler

Ağda bazı ciltlere alerji yapabiliyor ondan dolayı sivilce çıkmış olabilir. İple almasını tavsiye ederim. Aynı problemi ben zamanında çok yaşamıştım, ipe geçtiğimde o problemi hallettim.

canım zaten ben degıl arkadaşımdı oda sonra agda yaptırmamaya başladı ama sivilceler kaldı

canım zaten ben degıl arkadaşımdı oda sonra agda yaptırmamaya başladı ama sivilceler kaldı

Anladım canım, ben ağda ile aldırdığımda hep sivilce problemi yaşamışdım doktorda alerjimin oldugunu söylemişti belki arkadaşında da öyle bir problem vardır diye düşündüm. Sivilcelerin kalması kötü olmuş ama o kadar süre tedavi görüyoruz çünkü üzüldüm :/

Merhabalar..
Bende 2 aydır kullanıyorum
İlk gittiğimde doktorum tahlil istedi
Sonuca baktığında çok iyi kullanabilirsin dedi
2 aydır kullanıyorum acayip derecede halsizlik huzursuzluk uykusuzluk dudak kuruluğu yapıyor
Tamam sivilcelerimde epey bi gelişme var eski halinden eser yok izleri kaldı ve minik minik sivilceler..
Fakatt 2. ay tahlilimi yaptırdım bugün sonuçlarımı götürdüm
İlk ay karaciğer enzimlerim
AST=17
ALT=10

Ama 2 ay sonunda tavan yapmış bulunmakta
AST=56
ALT=62

Doktorum 20 gün sonra tekrar tahlil yaptırmamı istedi karaciğer enzimlerin çok yükselmiş dedi
Ve ilacı kesmemiz gerekebilir dedi.
Şimdilik günde 1e indirdik ama 20 gün sonra yine yüksek çıkarsa ilacı kesicez.
Peki kesince 3 aylık tedavim boşa mı gidicek benim?
Nasıl düzelicek bu yüzümdekiler :KK43:((

Bence sıkıntı yapma, doktorun bir yol gösterecektir. Belki bir müddet ara verip değerlerin düzelince düşük dozla tekrar devam edersin, sadece tedavin biraz uzar. Fakat sağlık herşeyden önemli eğer bırakman gerekirse de bırak bence, bakalım benim sonuçlar nasıl çıkacak.. Daha 39. günümdeyim, kontrole çok var..

Bence sıkıntı yapma, doktorun bir yol gösterecektir. Belki bir müddet ara verip değerlerin düzelince düşük dozla tekrar devam edersin, sadece tedavin biraz uzar. Fakat sağlık herşeyden önemli eğer bırakman gerekirse de bırak bence, bakalım benim sonuçlar nasıl çıkacak.. Daha 39. günümdeyim, kontrole çok var..

Evet doktorumda öyle dedi bırakmam gerekirse bırakıcam artık ne yapayım.
Sendeki yan etkiler neler canım?

ben 6 ay kullandım hanımlar 3 yıl evvel... sonuç: hala çıkıyorlar :s ve o kuruluk kaldı gitmedi bi türlü.. ilaç cilt yapınızı değiştiriyor yağlı ciltten kuru cilde dönüştürüyor ama sorun genetikse bi çözüm olmuyor eskisi kadar çok çıkmıyor gerçi ama gene çıkan çıkıyor yani.. :s

ben 6 ay kullandım hanımlar 3 yıl evvel... sonuç: hala çıkıyorlar :s ve o kuruluk kaldı gitmedi bi türlü.. ilaç cilt yapınızı değiştiriyor yağlı ciltten kuru cilde dönüştürüyor ama sorun genetikse bi çözüm olmuyor eskisi kadar çok çıkmıyor gerçi ama gene çıkan ç yani.. :s

Mrb arzu hanim size bi sorum olacakti.. bu ilacin dogurganligi azalttigini ifade ediyorlar.. siz boyle bi sorun yasadiniz mi.. bu benim icin coook onemli cunku.. gerekirse bunun icin birakirim

Merhabalar..
Bende 2 aydır kullanıyorum
İlk gittiğimde doktorum tahlil istedi
Sonuca baktığında çok iyi kullanabilirsin dedi
2 aydır kullanıyorum acayip derecede halsizlik huzursuzluk uykusuzluk dudak kuruluğu yapıyor
Tamam sivilcelerimde epey bi gelişme var eski halinden eser yok izleri kaldı ve minik minik sivilceler..
Fakatt 2. ay tahlilimi yaptırdım bugün sonuçlarımı götürdüm
İlk ay karaciğer enzimlerim
AST=17
ALT=10

Ama 2 ay sonunda tavan yapmış bulunmakta
AST=56
ALT=62

Doktorum 20 gün sonra tekrar tahlil yaptırmamı istedi karaciğer enzimlerin çok yükselmiş dedi
Ve ilacı kesmemiz gerekebilir dedi.
Şimdilik günde 1e indirdik ama 20 gün sonra yine yüksek çıkarsa ilacı kesicez.
Peki kesince 3 aylık tedavim boşa mı gidicek benim?
Nasıl düzelicek bu yüzümdekiler :KK43:((

slm canim en basta onemli olan psikoloji.. oncelikle sikinti yapma.. cook dusunme ilac kullandigini.. baska seylerle ugras .. arkadaslarinla takil.. beslenmene dikkat et.. cips kola cekirdek vs bunlara ara ver.. bol su ic.. ve birakman gerekiyorsada birak. cunku hicbirimiz allahin verdigi cana eziyet edemeyiz.. birakmanda da vardir bi hayir boyle dusun.. benim tedavim allaha sukur iyi gidiyor.. ama yine de dua ediyorum ilerde hayatima olumsuz bi etki yapacaksa birseyleri vesile et birakayim allahim diyorum.. hersey onun elinde o isterse yapar zaten.. bunun icin sen icini ferah tut ve panige kapilmadan devam et.. doktorun seni yonlendirir zaten

Evet doktorumda öyle dedi bırakmam gerekirse bırakıcam artık ne yapayım.
Sendeki yan etkiler neler canım?

Çok şükür kötü değilim şimdilik, dudak kuruluğu var tabi. Bir de yorgunluk başladı bende, sürekli uyuyasım var:)))
Benim kan değerlerim ilk ay hiç değişmedi ama asıl ikinci ayda değişiklik olduğunu söylüyorlar.
Hayırlısı olsun...

slm canim en basta onemli olan psikoloji.. oncelikle sikinti yapma.. cook dusunme ilac kullandigini.. baska seylerle ugras .. arkadaslarinla takil.. beslenmene dikkat et.. cips kola cekirdek vs bunlara ara ver.. bol su ic.. ve birakman gerekiyorsada birak. cunku hicbirimiz allahin verdigi cana eziyet edemeyiz.. birakmanda da vardir bi hayir boyle dusun.. benim tedavim allaha sukur iyi gidiyor.. ama yine de dua ediyorum ilerde hayatima olumsuz bi etki yapacaksa birseyleri vesile et birakayim allahim diyorum.. hersey onun elinde o isterse yapar zaten.. bunun icin sen icini ferah tut ve panige kapilmadan devam et.. doktorun seni yonlendirir zaten

Evet canım haklısın dediklerini yapmaya çalışıyorum zaten
Ama ister istemez ilaç psikolojiyi bile etkiliyor
Acayip sinir yapıyor hassas oldum iyice.
Bide adet dönemimde off yanıma yaklaşılmıyo :KK43:(
Aynen hep dua ediyorum zaten.
Sağol canım :KK16:

Çok şükür kötü değilim şimdilik, dudak kuruluğu var tabi. Bir de yorgunluk başladı bende, sürekli uyuyasım var:)))
Benim kan değerlerim ilk ay hiç değişmedi ama asıl ikinci ayda değişiklik olduğunu söylüyorlar.
Hayırlısı olsun...

O yan etki bende de var malesef.
İşe başlayacaktım mesela girmedim doktorum baştan uyardı
Çok halsizlik yapıyo sürekli bi uyku hali olacak dedi
Gerçekten de öyle oldu zaten sonuçlarımda da etkisi olduğu apaçık ortadaydı
Doktorum ilaç çok ağır gelmiş bünyene dedi o yüzden 1e indirdi işte.
Mesela benim ilk 1 ay yüzüm sivilce dolmuştu ama bi görsen tam patlatmalık
Şimdi 2 ayı doldurdum Allaha çok şükür sadece izler kaldı
Sabret canım inşallah kan değerlerin normal çıkar
Hepimiz için hayırlısı..

X