Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Gs bytmek iin, denenmi tavsiye Arkadalar :)

alev858

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2009
609
0
arkadaşlar bende gögüslerimin küçüklugunden yakınırdım fakat bır arkımın tavsıyesyle hergün 20 defa egzersiz yaptım 20 deffa sıkın acısın biraz snra kollarınız dirsekten bükerek 20 defa kaslarınızı sıkarak gugslerınızi sıkıştırın inanın yaptım ve şaşırdım 3 haftada etkısını gösterdi dolgunlaştı ve büyüdü hee bide ben zinco [çinko) hapı kullanıorum vitamın bunuda etkisi vardır..! inş yararlı olrr :lepi::eek:

vitamin aliyodu.arkadasim.baya büyüttü.hapi inince kücüldü nasil oluyo bilemicem
:eek:lmaz:

kilonda artış oldumu canım. kullandığın hap kilo yaptımı?

kilonda artış oldumu canım. kullandığın hap kilo yaptımı?

yok canım ya çinko hapı vitamin sadece kan dengeni düzenliyor hatta ben kilo verdm xD xD ama tabii hapa bağlı deildr :KK70: ama yinede her bünye farkılıdr belki bir doktora sorarsanz yeterli sadece harektleri yapıp ii beslenırseniz oda olur çnkü benım göğslerm zayflıktan kçktü ama vitamnle besinime takvıye yaptm yanii yemek yemeden vitamin aldım :):)
:asigim:

vitamin aliyodu.arkadasim.baya büyüttü.hapi inince kücüldü nasil oluyo bilemicem
:eek:lmaz:

canım hangi vitamin hapı kullanıdıda ole oldu bilemicem benım kullandgımn yararını bana yaptgı etkisni bi önceki cevapta yazdım yanii ben haptan büyüdü göğüslerım diyemem okuyup ona göre yorumlayın canım :):kedi:

bence göğsünü büyütmekten ziyade o bölgede kas yapmışsınşakkıdı
ben de bir ara göğüslerim dik olsun diye yapardım bu hareketi.
işe yarıyor tabi ama kas yapmak ve dikleştirmek için.
büyüttüğünü sanmamvereliniortak

Deniycemde bende pek anlayamadım hareketi göğsümüzün hizasında kollarımızı yukarı sonrada göğsümüze yaklaştırıp sıkıcakmıyız neyi sıkıyoruz bide memişimi kollarımı galiba memişleri sıkarak birbirine yaklaştırıcaz kafamçokkarıştı

bu harektle göğs kasları çalışıo şimdi kızlar nasıl anlatsam ya bakın kolunuzu dümdüz uzatın karşıya dogru ama havada yanii dirsek var ordan eller yukarı dogru olcak o şeklde bükün heh yumrukları sıkın snra o kolları iki yana açıp kapatıorz yumurgumzu sıkarak ve kapatrken kolları gögslerımızı sıkıştrıorz kollaımız la sağ kolumuz sağı yitio sol kolumuz sol memişimiz yitio sanki birleştirio gbi inş anlatabilmişimdr :)

egzersizler sıkılaştırmış, çinko hapı da büyütmüş olabilir. çünkü çinko büyüme ve cinsel gelişimi destekleyen vitaminmiş daha bir çok harika etkisi de var :)) yaşlanmayı önlemek gibi ama fazlası da tümör (!!!) oluşumuna kadar giden rahatsızlıklar yaratabiliyormuş
doktor gözetimin de kullanmak faydalı olabilir.
bulduğum yazıyı aktarıyorum buraya:

Çinko Mineralinin Faydaları ve Görevleri: Vücuttaki pek çok fonksiyonda görev alır. Protein sentezi, büyüme ve cinsel gelişimin yanı sıra bilhassa bağışıklık sistemi için gereklidir. Vücudun kendi kendini iyileştirmesi ve yenilemesi gereken durumlarda ve zihinsel fonksiyonlarda önemli roller üstlenir. Cildin ve kasların erken yaşlanmasını önler. Hücre yenilenmesini destekleyerek cildi güzelleştirir, tırnakları güçlendirir ve saç dökülmesini önler.

Çinko Eksikliği: Çinko eksikliğinde, bağışıklık sistemi zayıflar; halsizlik, yaraların geç iyileşmesi, saçlarda zayıflama ve dökülme gibi belirtiler görülür. Ayrıca, gelişme geriliği, iştahsızlık, öğrenme ve dikkat eksikliği görülebilir. Çinko Eksikliği bunların dışında, çocuklarda cinsel gelişim geriliğine ve yetişkinlerde ise sperm sayısı azlığına neden olmaktadır. Tırnaklardaki beyazlama çinko eksikliğinin belirtileri arasındadır. Yemeklerin yanlış pişirilmesi sonucu besin değerlerini kaybetmesi,alkol ve stres çinko eksikliğine neden olan başlıca faktörlerdir.

Çinko Fazlalığı ve Çinkonun Zararları: Bulantı, kusma ve ishal, huzursuzluk, terleme ve titreme gibi sorunlara ve kolesterol dengesizliğine neden olabilir. Ayrıca, bağışıklık sisteminin zayıflamasına ve aşırı kullanımlarda tümör oluşumuna neden olur.

Çinko içeren besinler hangileridir? Et, deniz ürünleri, baklagiller, tahıllar, yumurta, fındık, süt ve süt ürünleri ile lifli besinler bol miktarda Çinko içeren besin maddeleridir.

Günlük Çinko İhtiyacı: Yetişkinlerde günlük çinko ihtiyacı ortalama 15 - 20 mg kadardır. Gebelikte ve sporcularda çinko ihtiyacı daha fazladır. Bununla birlikte, Günlük 50 mg dan fazla çinko almak yan etkilere neden olabilir

eed sporun çok etkisi var arkadaslar o hareketler sıkılaştrmıo sadece asıl etkisi büyütmek yag ve süt bezlerını çalştırıo ve ben çinko düzenli kullanmadgım halde etkisi oldu tabki hapında etkisi vardır buarada 3 hafta die şartlandrmayın kendinizi arkadaslar herkeste farklı gösterebılır istedgnz gbi olana kadar yapın ilk hafta etkisini görceksiniz zaten ...

Ben haala anlamadim bende anlama bozuklugu mu ne var? Canim anlamiyorum gögüsümüzün hizasinda mi öne dogru koyup yana acip kapatiyoruz sonra yumruklari acip kapatiyouz? mu? Aman anlamadim ki güzelim...Pfff...

yanlis anlamadiysam ust kol kaslarini dirsek asagida el yukarda yumruk olacak sekilde s1k1yosun.. kollarini gogus hizasina getiriyosun bu hareketi yaparken... zaten gogus kaslarini calistiracak tum sporlar ise yarar yeter ki hareket olsun...

bence göğsünü büyütmekten ziyade o bölgede kas yapmışsınşakkıdı
ben de bir ara göğüslerim dik olsun diye yapardım bu hareketi.
işe yarıyor tabi ama kas yapmak ve dikleştirmek için.
büyüttüğünü sanmamvereliniortak
sana katılıyorum canım. bende yapıyorum bu hareketi ,başka hareketler eşliğinde.
olay şuki göğüs altındaki, kaslar gelişince göğüslerde büyük ve dolgun görünüyor...:ecrin_bebek:ben kızımı emzirdikten sonra,biraz deformasyon olmuştu göğüslerimde egzersizlerimi yaptım ve eski dolgunluğuna geri döndü. ama bırakmadım hala devam ediyorum her spor yaptığımda...-tatlicadiarzu-

Ben haala anlamadim bende anlama bozuklugu mu ne var? Canim anlamiyorum gögüsümüzün hizasinda mi öne dogru koyup yana acip kapatiyoruz sonra yumruklari acip kapatiyouz? mu? Aman anlamadim ki güzelim...Pfff...

canım . netten gir bak göğüs egzersizlerine. bu egzersizi ve daha fazlasını bulacaksın ...dirayet gösterip yaparsan etkisini kısa sürede görürsün sana bol şans...:lepi:-tatlicadiarzu-

X