amway şampuanları

hansen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2008
5
0
amway ürünlerinden satınique nazik günlük bakım şampuanı aldım.şimdiye kadar kullandığım en kötü şampundı.1 ltsi 48 YTLkullanıp memnun olan var mı?

bir markanın her ürünü iyi olacak diye bir şey yok
her ürün herkese iyi gelecek diye bir şey de yok

ama bu kadar para verince insan değsin istiyor

bir arkadaşım amway den cilt bakım ürünü almıştı
daha doğrusus zorla satmışlardı "ben neler denedim iyi gelmez o bana" dedi
ama ısrarlarla aldı
hiçbir işe yaramadı

bence şampuan alacaksan kuaför salonlarında satılanlardan al
şimdiye kadar kullandığım en iyi şampuan lisedeyken kuaförden aldığım loreal professional dı
diğer şampuanlara göre çok pahalıydı ama 4-5 ay kullanmıştım
şimdi bulsam gene alırım

çok uzun oldu .....

slm arkadaşlar bende amwayden kazık yiyenlerdenimüstelik ii gelmediği halde 3 kere aldım hemen etki etmez dediler ilk önce bende 1lt alayım dedim ama denemeden olmasın dedim kafamda saç kalmadı ayrıca amway in hiç bir ürünü en ucuza satılan ürünlerden daha kötü ayrıca yahudileri zengin etmekten vazgeçtim

merhaba şampuanlar bence harika bir damla ile saçlarınızı temizliyorsunuz 750gr lık diğer şampuanlar 1ay giderken amway ın 250gr mı 2 ay gidiyo.üstelik saçlarınız gıcır gıcır temizlendiği belli zararlı hiç kimyasal kalıntı yok.tabiki saç tipinize uygun olanı seçmelisiniz.satan kişinin sizin saç tipinizi iyice öğrenip ona göre tavsiye etmesi gerekir.ürününü iyi tanıyıp ona göre vermeli.suç amway ın şampuanının değil.size doğru kullanma talimatını veremeyen satıcıda.saçınıza göre kullandığınızda mutlaka memnun kalırsınız.

Saçınızın tipine göre ürün verilmiş olsaydı kesinlikle memnun kalırdınız.. Size bu ürünü tavsiye eden kişiye gidip bu ürünü iade edip saçıma uygun ürünü verin dermisiniz lütfen? Çünkü amway ürünlerinde %100 müşteri tatmin garantisi vardır... Şampuanı iki ay da kullanmış olsanız iade ettiğiniz takdirde paranızın tamamını geri alırsınız... Lütfen memnun kalmadığınız ürünü iade ediniz.....

Sevgiler...

satıcı falan değilim .. cildim 2 sene önceye kadar berbattı iltihaplı sivilcelerim derinin altında çıkıyordu kırmızı lekeler vardı yüzümde..amway temizleme tonikleme nemlendirme setini aldım aralıksız fire vermeden 1 buçuk yıldr kullanıyorum bu kadar iyi geleceğini tahmin etmemiştim..porselen gibi cildim fondoten falan asla kullanmıyorum..demekki herkese kötü gelecek diye bir kaide yok ..ayrıca şampuanını da kullandım zararını görmedim sadece yıllardır clear kullanırım kokusundan dolayı o sebeple bıraktım.. ben amwayin bir yan etkisini görmedim ..​

amway ürünlerinden satınique nazik günlük bakım şampuanı aldım.şimdiye kadar kullandığım en kötü şampundı.1 ltsi 48 YTLkullanıp memnun olan var mı?

canım arkadaşım amway ürünleri tamamen konsantre ürünlerdir ve müşterilerine 3 ay tatmin garantisi veriri..
tecrübelerime göre satın almış olduğun şampuan saç tipine uygun değil.. sakarya civarında ikamet ediyorsan yada gelebilirsen detaylı bilgi ve analiz yapabilirim.. sevgiyle kala.s.

slm arkadaşlar şu bir kere çok önemli ihtiyacın ne oldugu eger ciltiniz yagsız bir cilt ise sizde gidip yaglı ciltler için olan urunu alırsanız cıldınız tamammen kuruyacakdır urunun ne oldugudegıl urununun neye ıyı geldıgı ben amwayın ev temızlık malzemelerını kullanıyorum 5 senelık evlıyım herkes esyalarımı yenı zannedıyor allah ınandırsın herkestende bu soruyu duydum ve ne kullanfdıgımı ve cevremdekı kıısler sayesınde serbest gırıcımcı oldum ... urun alırken lutfen dıkkat edın ...

Amway, Oriflame, Avon bedava verseler almayın. Malları kötü ötesi. Niye pahalı derseniz, çalışma sistemlerinin gereği. Onlar kullanıcıdan ziyade sürekli olarak aylık belli bi para tırtıklayacakları bağımlı müşteri alıyorlar. 5, 6 yıl önce bunlarda hamallık yapan bi arkadaş bana bi tarak getirdi. Ömrümde öyle tarak görmedim. Tarak değil kaşağı sanki. Hiç mi hiç kullanışlı değil ama deve fiyatı! O dediğiniz şampuandan bi arkadaş kullandı hiç memnun kalmadı. Hatta "saçlarımı köpek tüyü gibi yaptı" diye de yakınıyordu.

merhabalar biz ürünleri zorla satmıyoruz. İsteyenler alıyor.Ayrıca ürünleri dogru kullanırsanız sorun cıkmaz.Ürünlerde indirimlerde oluyor.

Arkadaşım bende kocaelindeyim yanlış ürün vermiştirler sana begenmediysen geri iade yapabilirsin paranıda alırsın

Arkadaslar ben amway'e uyeydim ve bircok urununu kullandim. Hala da evimde vazgecemedigim urunler var begendiklerim de var begenmediklerim de.... Protique serisinden 1 sampuan kullandim hic hosuma gitmedi.. Satinique serisinden hacim verici sampuan, arindirici sampuan ve 1 sac kremi almistim. Sacim cabuk yaglanir ve ince telli neyse, hacim verici hic iyi gelmedi, sac kremi de hic bir nemlendirici etkisa olmadi bana, yalniz arindirici sampuani begendim. Sacta bir anda arinmislik ve temizlik yaratiyor. Yalniz cok kuvvetli oldugu icin ve saci tamamen yagdan arindindigi icin sac tiplerini daha fazla yag uretmeye tesfik ediyor bende surekli degil cok pis hissedince kullaniyorum. Su an 2. sisedeyim biterse tekrar alirim.. Amway urunleriyle ilgili fikir almak isteyen olursa durust bir sekilde cevap verebilirim.

merhaba kızlar kuaförümün tavsiyesiyle satinique arındırıcı şampuan almıştım 1 litrelik 6 ay falan oldu hala kullanıyorum benim saçlarım ince telli ve çok çabuk yağlanır. seyrekti de biraz. eskiye göre saçlarımda bayağı iyileşme var daha kolay taranıyor yağlanmaya çok çözüm olmadı ama yıkadıktan sonra güzel oluyor saçlarım tavsiye edebilirim

Son düzenleme:
Kızlar amwayin şampuanından aşırı memnun kaldım.Siz hangisini kullandınız bilmiyorum ama...Şampuan seçerken saçınızın ihtiyacına göre seçin mutlaka.4 ay önce saçımı boyatmıştım ama renginden memnun kalmamıştım.Üstüne üstün 2 ay geçmeden tekrar boyattım.Saçlarım cansızlaşıp incelmişti.Eh kırıklarda vardı tabiki.Sonra ben amwayin 250 mllik şampuanını aldım.O nasıl bir şampuandır ya.İnanılmaz harika bir şey.O şampuan Saçlarımdaki bütün kimyasalları temizledi.Zamanla canlanmaya başladı saçlarım.Bayağı gitti şampuan.Bittiğinde çok üzülmüştüm.Şimdi tekrar almak istiyorum ama kendime amway satan birini bulamadım.

Kayserili olduğunuzu gördüm. AMWAY sitesine girerek Kayserideki ASG cisi bulabilirsin...

Arkadaşım bende kocaelindeyim yanlış ürün vermiştirler sana begenmediysen geri iade yapabilirsin paranıda alırsın

konuyla alakasız ama iadeyle ilgili bir soru sorucam arkadaşım benim ürün aldığım bayan eğer faturam yoksa para iadesi alamıcamı söyledi doğrumu

kızlar amway ürün satıcıları arasında bir halka var bizim bi tanıdık var o satıyor 50 kere anlattı bize üye olun falan diye 50 kerede biz güldük nun anlatışını bu arkadaşlar amway ürünleri satıp ne kadar cok satış ve üye yaparlarsa yok zümrütmüş yok elmasmış bir hala zincir oluşturuyorlar bir banka ilede anlaşmaları varmıs paraları oraya yatıyormus trilyoner falan olmayı hayal ediyorlar yurt dışlarına disneylanada falan gitceklermiş ahahhahhhahah semnerlere falan gidiyorlar saadet zinciri gibi hahahhaha boş hayaller peşinde..4 sene oldu bizim tanıdık halaa anlatıyor ama kendini kandırmaktan başka birley yapmıyor etrafındakileride kandırdığını sanıyor işte halaa zengin olamadı daha zamanı değilmiş öle diyor ama hemen ikinci senede yurt dışına çıkıyordu bilmem ne kdr para kazanıyordu falan işte öle anlatıyordu 4 sene oldu hatta bitcek hala çıkıp yurt dışına ve zengin oluyor ahahahhaha:) inanmayın böle safsatalara yaa akıl var mantık var yok amwayın tarlaları varmış organikmiş blmem neymiş..biz arkadaş kırılmasın diye ürün aldık o kadarda para verdik sonra çöpe attık bir kaç üründe dolabın altında son kulllanma tarihini bekliyor ahahhaha iğrenç ürünler sakın almayın bu arada bizim arkadaş keldi diyordu ki amway şampuanı kullanıyormuş sacları için yok saçlarım böle olcak yok şöle olcak tonik aldım kullanıyoruz karı koca cildimiz güzel olacak insanlar sorcak yakında cildine ne kullanıyorsun diye bende amway dicem herkes anlıcak ve arkadaş hala kel hatta dahada kel ahahahhaa ve bunun yanında dediği şu ben kendim kullanmalıyımki etraftaki insanlar beni görüp ne kullanıyorsun cildine sacına diye sorsunlar ben kendi görünüşümle amwayı pazarlamalıyım falan diyordu...Allah akıl fikir versin bu akıl ziyanlığına walla

kızlar amway ürün satıcıları arasında bir halka var bizim bi tanıdık var o satıyor 50 kere anlattı bize üye olun falan diye 50 kerede biz güldük nun anlatışını bu arkadaşlar amway ürünleri satıp ne kadar cok satış ve üye yaparlarsa yok zümrütmüş yok elmasmış bir hala zincir oluşturuyorlar bir banka ilede anlaşmaları varmıs paraları oraya yatıyormus trilyoner falan olmayı hayal ediyorlar yurt dışlarına disneylanada falan gitceklermiş ahahhahhhahah semnerlere falan gidiyorlar saadet zinciri gibi hahahhaha boş hayaller peşinde..4 sene oldu bizim tanıdık halaa anlatıyor ama kendini kandırmaktan başka birley yapmıyor etrafındakileride kandırdığını sanıyor işte halaa zengin olamadı daha zamanı değilmiş öle diyor ama hemen ikinci senede yurt dışına çıkıyordu bilmem ne kdr para kazanıyordu falan işte öle anlatıyordu 4 sene oldu hatta bitcek hala çıkıp yurt dışına ve zengin oluyor ahahahhaha:) inanmayın böle safsatalara yaa akıl var mantık var yok amwayın tarlaları varmış organikmiş blmem neymiş..biz arkadaş kırılmasın diye ürün aldık o kadarda para verdik sonra çöpe attık bir kaç üründe dolabın altında son kulllanma tarihini bekliyor ahahhaha iğrenç ürünler sakın almayın bu arada bizim arkadaş keldi diyordu ki amway şampuanı kullanıyormuş sacları için yok saçlarım böle olcak yok şöle olcak tonik aldım kullanıyoruz karı koca cildimiz güzel olacak insanlar sorcak yakında cildine ne kullanıyorsun diye bende amway dicem herkes anlıcak ve arkadaş hala kel hatta dahada kel ahahahhaa ve bunun yanında dediği şu ben kendim kullanmalıyımki etraftaki insanlar beni görüp ne kullanıyorsun cildine sacına diye sorsunlar ben kendi görünüşümle amwayı pazarlamalıyım falan diyordu...Allah akıl fikir versin bu akıl ziyanlığına walla

Şaşırtıcı bi şekilde kusmuşsun :KK53: ço tuhaf bayada eğlenmişsin yazarken bu şampuanlardan çok memnunum açıkcası saçıma iki ayda bir işlem yeniliyorum . Hiç boyanmamış kdr sağlıklı yaklşk bir yıldır bu markanın saç ürünlerini kullanıyorum arkdşlr

X