Cilt Bakımı Ürünleri Garnier 3 bir arada(Temizleme, Peeling, Maske)

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

daylight

Suna Keskin
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2008
2.455
46
garnier cilt ürünlerini de çıkartmış pazar günü carrefoursa'da standını gördüm fiyatı da uygun olunca(10,90tl) denemek istedim ürün sürülüp yıkanırsa temizleme bekletilip kurutulup yıkanırsa peeling ve maske görevi yapıyormuş içeriginde cilt dostu çinko we kil var ilk izlenimim mükemmel bir temizlik hissi oldu çok yogun tavsiye ederim

bende bugün almayı düşünüyorum aslında sivilce lekelerimi geçirmek için ugraşıyorum ama inşallah sivilce felan çıkarmaz ben de bu ürün

garnierin güneş koruyucularını kullanıyrum iki senedir.çok fazla araştırmıştım almadan önce.beyaz tenliyim az bir zamn için gidecektim tatile.yani haşlanmadan hafifte olsa bronzlaşmak istiyordum.müthiş memnun kaldım.
bu konuyu okuyuncada araştırdım.grçekten bir çok ürünü varmış.ama satış yapn bir yer bulamadım.acaba nerelerde vardır?

garnier güneş kremini bende kullanmıstım gercekten cok güzel
süt beyazıyım nerdeyse kızarırım normalde güneste
ama cok güzel korudu beni aynı bembeyaz kaldım
bir ara sampuanını kullanıyodum ama artık bulamıyorum oda harikaydı
cilt için ürünlerinide korkmadan deneyebilirim
tesekkürler paylastıgın için a.s.

kızlar garnierin 3lü temizleme şeysini aldım bugün akşama denerim fiyatı 9.95 tansaşta migrosta satılıyo kızlar

çok sevindim valla.migros tansaş yakınlarımda var.kızlar bide resim koysanız ne iyi olur hani diyorum...

safvetemizgrup500x293.jpg

w500.png

SAF VE TEMİZ Serisi: Yağlı ve Karma ciltler için öneriliyor. Siyah nokta ve yağlanmaya karşı harika bir seçim. Beyaz kil ve çinko gibi mineraller içeren Arındırıcı peeling (9.99 TL) Temizleme jeli (9.99 TL), Sıkılaştırıcı tonik (9.99 TL) ve salatalık içeren Günlük nemlendirici (10.99 TL) ‘den oluşuyor.

uzum450x600.jpg

w450.png

ESAS BAKIM Serisi: Karma ciltler ve Hassas ciltler olmak üzere 2 farklı türü mevcut. İçerisinde üzüm ekstresi bulunan yeşil ambalajlı seri, normal ve karma ciltlere öneriliyor ( Göz makyaj temizleyici,7,99 TL, Jel Temizleyici, 7,99 TL, Tonik, 7,99 TL ve Koruyucu krem,9,99 TL) Pembe renkli, gül içeren seri ise kuru ve hassas ciltler için kullanılıyor. (Makyaj Temizleme Sütü, 7,99 TL, Koruyucu krem,9,99 TL)

3u1arada450x600.jpg

w450.png

STAR ÜRÜN: Akıllı ürün diye ben buna derim, yağlı ve akneye yatkın ciltlere önerilen 3′ü 1 arada, temizleme işlemiyle ayrı ayrı uğraşmak istemeyenler yani üşengeçler için ideal. Temizleme+Peeling+Maske olarak kullanılabiliyor. (10.99 TL)

kızlar bende aldım 3 4 gündür kullanıyorum sivilce çıkarttı ya bnde 4 hafta da sonuç alırsınuz diyolar bakalım 4 hafta soora nolcak cildim :KK43: kullanan varmııı

ben kullanıyorum cildimi dümdüz yapıyor yumuşacık sivilce felan da çıkarmadı ama ben hergün kullanmıyorum duştan çıkınca buhardan sonra yaniinaniknanik

aynen canım ya bende aynı dertle uğrasıyorum aldım bugun bimden 9 milyona bakalım inş iyi gelcek:lepi:

canım bana iyi geldi bu ürün valla ..sana banyodan çıktıktan sonra kullanmanı tavsiye ederim gözenekler açılıyo çnkü daha iyi etki ediyo ben sürüp hemen yıkıyorum yani maske gibi degilde temzilenmesi için sadece valla güzelmiş memnunum

ben hiçbirşey sürmüyorum ;eger akşam yapmışsanız ve gece kremi kullanıyorsanız maskeden sonra sürebilirsiniz

Bende bu ürünü aldım 5 gündür kullanıyorum ama yüz temizleme hissi veriyor, ben memnunum zaten peeling ürününe ihtiyacım vardı ama asıl etkiyi daha sonra göreceğime inanıyorum ürün fiyatıda oldukça uygun

slm canlarr..bende dun aldim bakalim her gece duzenli kullanicam..Gelismeleri yazarimm sizlere :))
ama kullanimdan sonra krem surucezmi gerci ben ihtiyac duyuyprum..
bunun dogal genc ciltlere øzel bir nemlendiriciside var midir acaba??

haa bu arada tonik falan yapmak gerekir mi??

bebişler valla 10 gündür kullandım ilk sivilce yaptı soora geçti gibi oldu siyah nokta kalmadı ztn ben hergün kullanıyorum bide roc un nemlendiricisini kullanıyorum çok iyi oldu cildim :teytey:kaydirigubbakcemile3

X