Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları ateş ölçer hakkında

Weewell tamassız nasıl canım doğru sonuç veriyormu

bende temassız Chicco Kızılötesi Easy Touch Termometre - Ateş Ölçer aldım ve alırken bana kulaktan ölçenler kesin sonuç veriyor dediler .temassız olanda yanılma payı ne kadar dedim %2 dedi.Bence çokta fark yok temassız daha kullanışlı diye düşünüyorum.

yapışkan ateş ölçerler hakkında bilgisi olan var mı? sürekli olarak takip edebilecek olmak güzel bir özellik ama vucuda yapışmasından dolayı zararlı mıdır diye düşünüyorum.

herkes farklı bişey söylemiş önermiş..

uzman tv de dr. en ıyı ölçüm civalı olan makat ve kaltukaltı dıyo...

eşim lazerle ölçüyo kulak ve alın çocuğa neden uygulayalım dıyo...

bende ne alacağımı bilemiyorum artık...

emzik mi? koltukaltı mı?

Ben Chicco'nun dijital ateş ölçerini kullanıyorum..Ama biraz zor olabiliyor, çünkü oğlum rahat durmuyor..

kızlar siz ne marka ne tür ates olçer aldınız.

chıcco alından ates olçer kullanan ve ya almayı dusunen bılgısı olan cevap yazabılırmi??

tesekkurler..

cnm bende arastırıyorum ölçerlerden ama bulamadım kendime uygunu çok pahalılar okdar para veremem yurtdısında çok ucuz burda 150 tl ise orada 20 euro yani 45-50 tl arası ama unuttum almayı yazın oradaydım hay benim kafama

Çoğunluk braun kullanıyor heralde, ben de bugunlerde almak ıstıyorum bıtane, bakalım fıyatları da arastırmak lazım, ama bugun hastanede acılde dıgıtal ates olcer kullanıyorlardı markasına bakmak aklıma gelmedı

Ateşölçer alırken uzun yıllar kullanacağınızı düşünerek karar vermenizi öneririm. Garanti kapsamında süresi ve teknik servis dönüşlerini değerlendirmekte fayda var.
Ben hem kullanım pratikliği ve hem de hijyenik olarak kullanım rahatlığını düşünerek temassız yani alından ölçer kullanıyorum, çok memnunum. Temassız olduğu için her ölçümden önce temizlemeye gerek kalmıyor. Ailede herkes rahatlıkla kullanabiliyor.

Weewell bu konuda oldukça iyi.. Weewell WTN550 Dijital Ateşölçer - WEEWELL - {genel_başlık}

Selamlar, ben de Braun IRT 4520 vardı, 6-7 sene kullandım, ama kalibrasyonu bozuldu, epey düşürdük. Bundan önce gayet iyi çalışıyordu ama.
O yüzden gene Braun marka ateş ölçer aldım. Modeli de IRT 6520 Thermoscan.

Selamlar, ben de Braun IRT 4520 vardı, 6-7 sene kullandım, ama kalibrasyonu bozuldu, epey düşürdük. Bundan önce gayet iyi çalışıyordu ama.
O yüzden gene Braun marka ateş ölçer aldım. Modeli de IRT 6520 Thermoscan.

Bu arada bizim çocuk doktoru da bizim bozulan ateşölçerin aynısını kullanıyor.

X