Hamilelikte yaş sınırı

klik

Guru
Kayıtlı Üye
1 Mart 2010
1.106
1
42
4 aylık evlyim ve 29 yaşındayım.borçlarımızdan dolayı 1 yıl daha çalışmak zorundayım.sonra 5-6 ay dinlenip öyle hamile kalmak istiyorum.ayrıca 2 çocuk istiyorum.acaba yaşım buna engel olurmu??

Hayır engel olmaz. Bende ilkini 30umda doğurdum, şimdi 34üm hayırlısıyla ikincisi gelecek. Önce mutlaka bişeyler kenara koymalısın bu gerçekten çok önemli. Sonra acayip sıkıntı oluyor. Biz ilk bebeğimde çok rahattık. Ama şimdi biraz sıkıştık valla. Sen sen ol dediğini mutlaka yap en az 1 sene çalış biriktir Sonrada rahat et canım.

olucagini sanmam gülben ergende 38 inde ikizlerini getirdi dünyaya yasiniz genc cocuk dogurmak icin vaktiniz cok dert etmeyin

anladım ama bende senin gibi düşündüm 3.5 sene oldu evleneli amma velakin hala borç ödüyoruz ona bakarsan bu borçlar öde öde bitmez aç ve açıkta değilseniz 6-8 aydan sonra düşünebilirsin canım Rabbim tez zamanda borçlarınızı eda etmeyi ve hayırlı , sağlıklı evlatlar vermeyi nasip etsin herkese:)

anladım ama bende senin gibi düşündüm 3.5 sene oldu evleneli amma velakin hala borç ödüyoruz ona bakarsan bu borçlar öde öde bitmez aç ve açıkta değilseniz 6-8 aydan sonra düşünebilirsin canım Rabbim tez zamanda borçlarınızı eda etmeyi ve hayırlı , sağlıklı evlatlar vermeyi nasip etsin herkese:)

allah razı olsun.

bende hep genc yasta anne olmayi istemisimdir ama ilk hamilelik 31 imde kismet oldu.Bence sizin durumunuzda 29 yada 30 pek bi sey degistirmez,arada pek fark yok.Hem daha yeni evliymissiniz,her bakimdan hazir oldugunuz bir donemde versin Allahim.

X