Adet günü yaklaşanlar acaba hamile miyim diyenler burayaa...

esmerim seninde adet günün bugün karnında yumurtalıklarında ağrı sancı falan varmı bide akıntı :)

hiç ağrım sancım yok sadece kahverengi hafif akıntı bide aşırı uykum var :) bu aralar acayip uykum geliyor uyuyorum o kadar derin uyuyorum ki uyandığımda ben nerdeyim diyorum :)

Kasik agrisinin bacaga dogru bir agri yapmasi forumda okuduguma göre gebelik belirtilerinden biriymis.
Canim kendini yalniz hissetme bizlerde o durumdayiz desem yalan olmaz :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

düşük yaptığım gebeliğimde de karnım şişmişti benim gazdan mıdır nedendir bilemem ama 45 kilo insanın karnı şiş olunca korkuo kesin bunun içinde bişii var dedim hamileydim
yine o karın yine ben ve yine şiş bu :)))

hiç ağrım sancım yok sadece kahverengi hafif akıntı bide aşırı uykum var :) bu aralar acayip uykum geliyor uyuyorum o kadar derin uyuyorum ki uyandığımda ben nerdeyim diyorum :)

"uyandığımda ben nerdeyim diyorum" ay ne güldüm..:))) Allah da seni güldürsün...

düşük yaptığım gebeliğimde de karnım şişmişti benim gazdan mıdır nedendir bilemem ama 45 kilo insanın karnı şiş olunca korkuo kesin bunun içinde bişii var dedim hamileydim
yine o karın yine ben ve yine şiş bu :)))
benimde 4 aylık kadar var hatta eğilince sıkışıp rahatsız ediyo :)

Agzindan bal damliyor resmen canim :KK64::KK64::KK64: Amin, amin, amin, aminnnnnnn.............

ama öyle hepimiz bunu kalpten istemiyor muyuz ??
köpeğim var benim evde tarçın oğlum koynumda yatar hep akşam test sonucunu beklerken oda bekledi benimle kuyruğunu sallaya sallaya
erken annecim daha sadece umut benim ki dedim yüzümü yaladı
kıyamam bugün tam 1 yaşında, artık abi olmaya hazır :))
eee yokmu kimseden hayır haber bebek haberi alamaddık sanki hiç ??

aaa durun hunimi aldım geldim sol bacağımdsa var benim de bacağımın iç tarafından iç tarafından gelio bu his :KK70:

ay bakın şimdi aklıma geldi ben kızıma da aralıkta hamile kaldım doğum günümde 9 aralık benim ay ne bereketli bir aymış bu ay:) :) :) ilk hamilelik belirtisi kaç haftalıkken hiseetiri kızlar çünkü ikinci gebelikte anne adayı tecrübeli old için daha erken hissedermiş bazı şeyleri... ay hunim düştü düştü :KK70:

dils3 adet belirtisi ne zaman başlar desen şak diye çatır çatır yazayım sana..ama hamileik belirtis ne zaman başlar bilemiyorum..
ilk mercimek oluşunda bile belirti yaşayanları duymuştum gerçi..halsizlik uyku hali ile hamileik belirtisi başlayan var. o an iştahı açılan kokuya karşı duyarlılık.. yani rahime düştüğü anda dahi başlayabiliyormuş.

ay bakın şimdi aklıma geldi ben kızıma da aralıkta hamile kaldım doğum günümde 9 aralık benim ay ne bereketli bir aymış bu ay:) :) :) ilk hamilelik belirtisi kaç haftalıkken hiseetiri kızlar çünkü ikinci gebelikte anne adayı tecrübeli old için daha erken hissedermiş bazı şeyleri... ay hunim düştü düştü :KK70:

Ben her ay öyle hamile hissettigim icin bilmiyorum canim ama ikinci hamilelikte bebek hareklerini daha erken hissedilirmis diye duymustum ve bende öyle olmustu.

ben düşük yaptığım gebelikte karnım şişti, gözlerim baygın bakıodu, uykum vardı hep, kasık batmaları, ama en önemli özelliğim karın şişliğimdi :))
şimdide şiş :))):KK47::KK47: bilmiorum

Son düzenleme:
X